PDA

View Full Version : Спукана вена?



Ivo18
12-23-2006, 07:56
Здравейте на всички.. Понеже не съм наясно с тия неща , а и ми се случва са първи път..та реших да ви попитам с надеждата че ще получа по голяма яснота без да се ходи на лекар..Въпроса ми е оправят ли се от спукани вени без лекарска намеса...тоест дали ще мине с времето(и ако да колко време е нужно) без да ходя на лекар.. защото е на малко деликатно място и ако наистина не се налага лекарска намеса нямам желание да ходя при специалист.

Ivo18
12-23-2006, 08:49
Забравих да допълня че съм на 18 години.. и проблема е следния.. на пениса си точно където ми минава една от вените имам един участък които е подут(вената) това нещо е от 2 дни насам.. преди съм нямал такива проблеми.. и съм почти сигурен че вената ми е спукана защото е подута..Искам да питам минава ли от самосебеси

HopeLesss
12-23-2006, 09:43
По-добре не си прави експерименти точно с това, а върви на лекар! [-X

^HI^ALL^
12-24-2006, 17:03
Ми аз мога да ти кажа, че ако вената е спукана и не отидеш на лекар, може единствено нещата да се усложнят! Така че както вече някой каза, не си прави експерименти! [-(

vivian
12-26-2006, 17:37
LEKAR i spored men!

DrSmurph
12-27-2006, 10:59
AKO VENATA E PODUTA TOVA NE ZACHI CHE E SPUKANA! STIGA PLASHIHTE DETETO! NORMALNO E VENITE DA IZGLEJDAT PODUTI. AKO E SPUKANA TRIABVA DA E LILAVO NAVSIAKADE OKOLO NEIA ili AKO E SPUKANA V DALBO4INA SIMPTOMITE SA DRUGI! NE SE PRITESNIAVAI. OSOBENO PO PENISA E NORMALNO DA SE VIJDAT VENI! :D

Kashon
03-25-2008, 14:58
Пенис.... :P

Teenager123
11-24-2009, 19:44
Искам да ви питам... какви могат да са влошенията? Защото изведнъж се появи този проблем :( Неудобно ми е да отида на лекар... около вената има малко тъмно - синьо :( :( Моля ви, помогнете :(

amk933
11-24-2009, 19:54
Искам да ви питам... какви могат да са влошенията? Защото изведнъж се появи този проблем :( Неудобно ми е да отида на лекар... около вената има малко тъмно - синьо :( :( Моля ви, помогнете :(

Стига да не е много, ще се разнесе от самосебе си. Питай я някоя аптека за разни мазила, които разнасят кръвоизливи и ще мине още по-бързо. Имаше едно много ефективно руско мазило, ама пусто не мога да се сетя името. Ако не ме лъже паметта в него имаше Хепарин. :-o И така да го оставиш пак ще мине, но по-бавно. :)

stelit0
11-24-2009, 20:00
майками е имала много пъти смукани вение!!!Е не е омряла нито се е услойнило(да чукна на дърво) така че не се притеснявай!!!! :-)

Sigrina
11-24-2009, 21:57
Ако ти е спукана вената ще е синьо около нея. Ще премине за 2-3 дни до 2 седмици. Ще ускориш процеса, ако се мажеш с хепарин. Примерно Лиотон 100 геле едно от търговските му наименования.
Тъй като мястото е деликатно обаче и ти не си сигурен дали имаш спукана вена най-добре се консултирай с лекар.
Успех!

anonimus96
05-20-2013, 12:46
Здравейте! И на мен ми се получи подобен проблем. Партниорката ми беше малко груба , и получих изведнъж рязка болка , но не обърнах внимание. После като погледнах беше станало голямо топче с диаметър 1см. на син цвяр , и след 2 дена петното се разнесе , и стана лилаво , но проблема ми е там , че като почвам да напипвам усещам едно малко топченце , което като го докосна се усеща лека болка . Питам какво да правя дали ще мине от самосебеси или да отида на лекар ?
(Моля ви отговорете ми бързо)

reni_58
02-19-2014, 22:48
Zdraveite, vzeha mi kruv i mi spukaha venata kazaha mi che shte mine no me boli znaete li dali ima lechenie ako znaete neshto pishete mi :)