PDA

View Full Version : Как да си я върна?



Ivan123
12-23-2006, 08:50
Ходих с едно момиче около година и отначало нищо не изпитвах към нея просто така я приемах като много добра приятелка, а тя беше лудо влюбена в мен. Много пъти ми го е показвала и доказвала даже щеше да се нагълта с хапчета заради мен понеже мислех че ми е изневерила а това не беше вярно но по късно го разбрах. И така отначало първите месеци вървеше добре и я заобикнах все повече и повече докато дойде деня в който тя пожела да се разделим заради друг. Какво мога да направя за да си я върна знам че тя ме обича но не си го признава. През цялата ни връзка тя постоянно ми го доказваше това чувство и за 1 ден се промениха нещата коренно.

iiirish
12-23-2006, 09:30
може би е усетила, че твоите чувства не са като нейните и е решила да те остави свободен. понякога и така се получава...
но как да си я върнеш честно казано не знам. трудно ще я накараш да повярва в обича ти. но с упоритост и труд всичко се постига ;) бъди постоянен и непрекъснато й показвай, че държиш на нея и на това да сте заедно. само това мога да те посъветвам засега

kofti_nick
12-23-2006, 11:42
може би е усетила, че твоите чувства не са като нейните и е решила да те остави свободен. понякога и така се получава...
но как да си я върнеш честно казано не знам. трудно ще я накараш да повярва в обича ти. но с упоритост и труд всичко се постига ;) бъди постоянен и непрекъснато й показвай, че държиш на нея и на това да сте заедно. само това мога да те посъветвам засега

=D>

sme6ko0oo
12-23-2006, 12:24
A ti kak si se durjal s neq dokato o6te si nqmal 4uvstva?? I vuob6te kak vi e vurvqla vruzkata?? A sega kakvo bi napravil ako e do teb i kak bi podhojdal kum neq??? Tq kak te e spe4elila za da trugnete??? Kakvo obi4a kakvo iska... otgovori si na vsi4ki tezi vuprosi i sam 6te otkrie6 nai pravilniq put kum neq.Uspeh

koalka
12-23-2006, 12:44
Зарязала те е заради друг,но те обича?Интересно ми е как става това?Еми,надявай се тя още да има чувства и като говориш с нея да си признае,и да се съберете.

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:03
може би е усетила, че твоите чувства не са като нейните и е решила да те остави свободен. понякога и така се получава...
но как да си я върнеш честно казано не знам. трудно ще я накараш да повярва в обича ти. но с упоритост и труд всичко се постига ;) бъди постоянен и непрекъснато й показвай, че държиш на нея и на това да сте заедно. само това мога да те посъветвам засега

Kaza go nai pravilno ama samo da ne stanesh mnogo dosaden ... [-X :wink:

Ivan123
12-23-2006, 19:07
Има ли сме си и нашите караници но нещата винаги са вървяли добре. Най голямата ирония е че и двете ни най големи караници бяха на два рожденни дни. Сега знам че наистина я обичам и тя е всичко от което се нуждая но тук е в сила максимата човек осъзнава нещо колко е значимо за него когато го загуби. Супер гадно, но какво мога да направя немога и да и досаждам щото това е най тъпото нещо. Тя ако наистина иска да е с мен ще го осъзнае може би времето ще покаже. Но аз знам едно поне че я обичам много тя е прекрасен човек но уви всичко си има край :smt015

tanita_g
12-24-2006, 17:10
Знаеш ли,регистрирай се и ми пиши на лична нейни координати аз ще и кажа,че я обичаш,да се върне при тебе,да ти се обади.

Lorraine
12-24-2006, 18:21
Знаеш ли,регистрирай се и ми пиши на лична нейни координати аз ще и кажа,че я обичаш,да се върне при тебе,да ти се обади. :-D o6te ne6to 6te iska6 li hxahhx :smt005

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 08:25
Sled kato te e obichala mnogo , a ti ne si otgovoril na chustvata i- kakvo ochakvash????? Da byde do tebe i ti da q naranqvash???Sam kaza che ti edokazvala hilqdi pyti che te obicha- zamisli se ti kak si i go dokazval i ste si izvadish sam izvodite!!??!!!
Malko sym pristrastna kym taq tema, zashtoto do nqkolko dni i az bqh s chovek , koito ne me obichashe , a az praveh vsichko za nego, no nakraq ne izdyrjah i si trygnah ot jivota mu , zashtotose umorih da byda iztrivalka!

Ivan123
12-25-2006, 10:30
Ми напротив и аз съм и отвръщал на чувствата и то много пъти може би само първия месец в който бяхме заедно не съм го правил понеже не го чувствах. А сега знам че я обичам истински а е вече късно. Хиляди жестове съм и правил от които тя е била адски щаслива както и аз от нейните. Но както всяко хубаво нещо всичко си има край ...

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 15:02
Vij ako te te e obichala mnogo - potyrsi q , kaji i che syjelavsh , izvini i se , kaji i che q obichash i nastoqvai da ste zaedno - ne se primirqvai , vyrni si q ! Kazvam go zashtoto sydq po sebe si.Momcheto s koeto bqh do predi nqkolko dni se dyrjeshe mn zle s mene i zatvoa se razdelih s nego , kazah mu che ne go iskam i da se maha , no sega ako mi kaje che ste se promeni i naistina ako go napravi az lichno ste se vyrna pri nego.Nz tova e moe mnenie, kazvam za sebe si zashtoto situaciqta e g/d ednakva.Dano da tie pomognalomoeto mnenie i syvet

Ivan123
12-25-2006, 15:22
Какво ли не направих да си я върна плаках, рози и подарявах, извиних и се хиляди пъти, казах и че това няма да се повтори но всичко беше напразно. Това е по повод че се скарахме една вечер и аз я oбидих (но не псувня), а за нещо лично понеже беше ме ядосала и нямаше как да не и го кажа. Може би това е най глупавата ми постъпка и аз незнам вече. Тя твърди че заради това скарване иска да се разделим и аз неможах да я спра ... Аз съм готов да се променя заради това но едва ли ще се върне при мен. Оцених я колко е скъп човек за мен едва когато я изгубих ...

Glezanka
12-25-2006, 17:55
Iztyrwal si momenta ...

Lambo
12-25-2006, 18:04
Еми човек кво да ти кажа... една година си имал... да си мислил на време....

sherry
12-25-2006, 18:13
Ми така става понякога...Когато не гониш някой, той те иска, когато ти се влюбиш - отблъскват те. Сериозна ли е връзката й с другия? :roll: Ако не - има надежда за вас.
Опитай се пак да се сближиш с нея, тоя път се дръж по- добре с нея, докажи й, че вече я оценяваш. Късмет.

Ivan123
12-26-2006, 15:30
Не е сериозна връзката. Най-лошото което е че тя се познаваше с него отдавна и знае че е женкар. Всмисал не търси нищо сериозно. Тя сама ми го е казвала хиляди пъти че тоя не е за нея и че е избрала мен щото сам мноо по добър от него. Но ся имам чувството че тя въобще не мисли. Според мен нещатата вече са свършили смятам че достатъно опитвах и кво ли не правих да си я върна. Не мисля да я търся повече. Като иска да си чупи главата да си я чупи аз немога да направя нищо повече, след време ще го осъзнае но със сигурност ще е късно да промени нещо.