PDA

View Full Version : Да й призная ли чувствата си ?



12-23-2006, 08:58
последна година ми е с нея.в моя клас е.супер добри приятели сме.пиша й смс от време на време,когато не сме заедно и тя на мен...говорим си много през деня,излизаме заедно по купони , дискота.уважаваме се много.незнам дали да й призная какво чувствам към нея(супер влюбен съм вече 2ра година) :( и как мога да разбера дали тя има нещо към мене , защото се опасявам дори съм почти сигурен , че ще ми каже , че приятелството ни е мноого по-ценно от една връзка и иска да останем така ...Омръзна ми да се прикривам просто и да се измъчвам така , защото мисля по цял ден за нея.имаме много общи интереси , но тя никога не е демонстрирала близост или нещо такова към мен , в смисъл поддаавала се е на няколко пъти , идвала е до мен , но наистина незнам какво да правя.дайте съвет , че сега идва и ваканцията и безнея ще е много тежко положението , е ще се виждаме , но няма да е толкова често :(дайте ми съвет моля ви !

iiirish
12-23-2006, 09:16
първо помисли дали с едно признание си струва да разклатите основите на вашето приятелство. ако си толкова убеден, че тя ще предпочете него пред една връзка, тогава не й казвай изобщо нищо. макар че това може и да не промени взаимоотношенията по между ви. пред няколко дни най-добрия ми приятел ми каза, че винаги ме е харесвал и обичал, което винаги значи 3 години... но и двамата сме на мнение, че няма защо да започваме нищо при положение, че това ни е последна година и после напълно възможно и почти сигурно е, че пътищата ни ще се разделят...

така че обмисли нещата много добре преди да предприемеш каквото и да било. успех

HopeLesss
12-23-2006, 09:28
Моят съвет е да опиташ. Сам каза - последна година, последна възможност да бъдеш с нея, защото след като завършите ще се разделите и едва ли ще се виждате толкова често. Нямаш какво да загубиш, можеш само да спечелиш. Вярно, може и да не ти отвърне на чувствата и да се отдалечи от теб, но поне ще си пробвал и след време няма да съжаляваш.

kofti_nick
12-23-2006, 11:48
Моят съвет е да опиташ. Сам каза - последна година, последна възможност да бъдеш с нея, защото след като завършите ще се разделите и едва ли ще се виждате толкова често. Нямаш какво да загубиш, можеш само да спечелиш. Вярно, може и да не ти отвърне на чувствата и да се отдалечи от теб, но поне ще си пробвал и след време няма да съжаляваш. :) =D>

iuleto
12-23-2006, 11:58
Споделям мнението на CooL^GirL^^^ :)

koalka
12-23-2006, 12:46
Може би и тя самата има чувства.НЕ бъди сигурен,че това ще ти каже...Просто седнете и поговорете и решете сами какво ще е най-добре.

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:01
Ako tq ne ti otvarne na chuvstvata riskuvash da izgubish strashno mnogo. Makar che po princip koito ne riskuva toi ne pecheli. No tova reshenie trqbva ti sam da zemesh ... Uspeh 8)

12-23-2006, 13:43
Искам да сме заедно и като не сме ми е много гадно и се чувствам зле и се сдухан ...искам много да знам дали изпитва нещо към мене и незнам как мога да го разбера без да издавам моите чувства ...

{Sweety_f}
12-23-2006, 15:46
според мен си помисли хубаво и реши дали ще се 4устваш по добре ако тя знае и ако мислиш 4е ще е така говори с нея успех:))

Dharma
12-23-2006, 16:40
probvai,ot opit glava ne boli; puk i zaslujava li si da propuska6 tolkova gotini momenti ot strah? ;-)
Uspeh!

KisskilleRcHe
12-23-2006, 16:57
Опитай!!! Няма какво да загубиш.... Можеш само да спечелиш...

12-23-2006, 19:29
ох човек все едно мен описваш... виж всички ти казват да го направиш.. може би е ще е добре.. но да ти кажа от личен опит.. ако е имала нещо към теб .. 100% е сигурно че си щял да го забележиш... просто ако и кажеш с приятелсвото ви е свършено ... ти избираш

12-23-2006, 20:14
ами аз мисля , 4е има нещо към мен,защото ми обръща особено внимание понякога ... пише ми смс редовно,иска да се виждаме по купони ала-гледа ме с чувство понякога едно такова странно не мога да го опиша и много пъти ми е идвало да взема да й кажа,но не мога да съм убеден,че изпитва нещо и незнам как мога да разбера ?по кое да констатирам има ли нещо към мене ?как да проверя без да си издавам чувствата..

CaSsIe
12-25-2006, 16:18
Сам трябва да прецениш дали си струва да съсипеш такова явно силно приятелство с една връзка.Но по-добре и признай,защото тя може да се чувства по абсолютно същия начин.Заслужава си да опиташ ;)

steel_f
12-25-2006, 22:10
И аз също съм преживяла почти същото.Задавах си същите вапроси.И в крайна сметка му казаох след 2 години и той ми каза едно Сажалявам:) ама какво да се прави поне ми олекна. Сега сме добри познати. Кажи и така ще е най - добре, заштото сегашното ви не е приятелство

12-25-2006, 23:41
Където има опасност има и печалба. Прави си изводите.

Basketball
12-26-2006, 10:59
Dawai momche..Kaji i kakwo izpitwash kym neq ... I tq da ne otwyrne taka .. Pone shte znaesh...Che ne izpitwate wzaimni chustwa...Bydi uweren w teb.... :-k Razkrii si chustwata kym neq .. Towa e moqt sywet kym teb.Aide kysmet. :wink:

12-26-2006, 11:20
Опитай признай и чувствата си..възможно е..и тя да изпитва същото , но да се притеснява.. да ти признае..;)