PDA

View Full Version : tabeks



natas_1205
12-23-2006, 12:50
някои знае ли дали табекса помага да се откажат цигарите.Или ми предложете някакъв друг начин защото при мен с воля не става :(

-DeliciouS-
12-25-2006, 01:03
за табекс ми казаха, че е много кофти нещо и има странични ефекти.воля е най-доброто и здравословно нещо.или просто си намери други хобита и неща да правиш, които си правил докато си пафкал.. деа знам.. аз обожавам да пуша и никога няма да ги спрааа :smt016

12-29-2006, 08:36
ефекта на табекса е, 4е ако си на табекс и запалиш цигара ти става лошо.. може да припаднеш, 4е и по-лошо... баси гадното.. ефекта от комбинацията табекс+никотин е (по4ти) като хероинова абстиненция.
п.с. Цигарите верно предизвикват зверска психи4еска зависимост, но не и физи4еска.
Отказват се като решиш да ги откажеш... две седмици нервни4иш и после цял живот като видиш запалена цигара нещо те гризе отвътре..
Цигарите ги отказвам с трева... :mrgreen: Като пуша един коз после два 4аса не мисля за цигари.

LaFee
12-29-2006, 09:19
ефекта на табекса е, 4е ако си на табекс и запалиш цигара ти става лошо.. може да припаднеш, 4е и по-лошо... баси гадното.. ефекта от комбинацията табекс+никотин е (по4ти) като хероинова абстиненция.
Това е най-доброто решение...като му/й стане лошо един-два пъти ще се отучи от цигарите!

12-29-2006, 11:48
Кво?! Бий го, та после да му е добре... как може от малки да се учите да сте такива фашисти...

Allthatshewant
01-04-2007, 20:06
nikoga ne sym vqrvala v tabex ili kakvoto i da e bilo spored men po dobro lekarstvo ot volqta nqma ... nabeleji si ne6to na koeto dyrjish i v negovo ime gi otkaji :)

Kabal
01-05-2007, 05:24
Табексът,е за пристрастени пушачи,тоест хора,който пушат от 10 и повече години,за пример вземете родителите си!

Един тийнейджър няма нужда от такива "помощни" средства,за да се справи с този порок.

Иначе найстина ефектът му е да ти прилошава в момента,в който запалиш цигара!

eimi
01-11-2007, 19:57
Emi az lqtoto probvah s tabex ama mi stavashe losho i sprqh tabexa.Sega mislq pak da proam i s lepenki ama nz kvo she stane.Volq hich nqmam i prosto ne moga si predstavq kvo she praq na kafe, sled qdene i sex i mn dr raoti bez cigara.Az sym na 19 i pusha na gyrdi ot 12 godishna ](*,) a ot 10 godishna si pusha na usta i to kato stanah na 14 nqkade pochnah po 1 kutiq nai-malko na den #-o A moqt priqtel i toi probva s tabex i ne gi otkaza, obache sled nqkolko meseca si kaza i veche ne pushi 5 meseca.
E vse pak uspeh, ama naistina nai-dobriq nachin e da imash mn silna volq :-#

n0 CoNnEc7i0n =)
01-12-2007, 13:52
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ТАБЕКС!!! ползвах табекс точно 4 пъти няколко дни преди Коледа, пуши ми се 8395786 пъти повече, а при всяко дръпване чувствам адската болка...И ми се пуши, и ме боли...

Табекс Съъъъкс!!

И не трябва да вярваш в еди си кой си, трябва да вярваш в СЕБЕ СИ. Помисли коя си, коя можеш да бъдеш и каква роля играят цигарите в живота ти. Ако след като добре помислиш още не си твърдо решена, че трябва да ги спреш, значи просто не ти е писано:)))

01-29-2007, 08:18
ne probvai.... edin priqtel trugna da gi otkazva s tabex nakraq trqbva6e da otkazva tabexa.... cigari se otkazvat samo s volq, ako ne iska6 nqma da gi spre6 mnogo e prosto :)