PDA

View Full Version : Нещо куца в цялата ми връзка.



12-23-2006, 12:31
С приятелката ми сме заедно от година и 3-4 месеца. Всичко между нас е супер до момента в който се стига до секс. Правили сме го 3-4 пъти до сега и то в началото. Не ме притеснява факта, че ще остана на сухо примерно(не че искам, просто съм търпелив), повече ме притеснява това как тя приема нещата. С нея си говорм открито на тази тема, но въпреки всичко не иска да ми каже причината, поради която не правим секс(под каквито и да било форми). Искам съвет за това как да подхождам към ситуацията. Пропуснах да отблежа и това, че тя не ми забранява да правя секс с други момичета(от както съм с нея не съм и изневерявал, нямам и особени намерения). Другия ми въпрос е това нещо като тест ли е или наистина го мисли?

koalka
12-23-2006, 12:38
Не мога да си обясня нейното държание и доводите й,за които не иска да прави секс с теб.Трябва да настоянаш да ти каже.Кажи й, че не искаш дяа правиш секс с други момичета.И тя трябва да оцени това,че до сега не си й изневерил,защото много на твоето място биха го направили...

12-23-2006, 12:52
Не мога да си обясня нейното държание и доводите й,за които не иска да прави секс с теб.Трябва да настоянаш да ти каже.Кажи й, че не искаш дяа правиш секс с други момичета.И тя трябва да оцени това,че до сега не си й изневерил,защото много на твоето място биха го направили...
Да знам, проблемът е, че вече и тя и аз се уморихме да говорим на тази тема. Всеки път когато се опитам да я захвана, тя започва да плаче и не иска да говори. :cry: Възможно ли е да не иска от нещо което аз съм и казал преди, защото имаше един такъв период в който се карахме. Тогава за да поуспокоя страстите и казах, че не искам да правим секс без тя да го иска.
Другото ми съмнение за нежеланието и е породено от това, че тя не харесва особено тялото си, въпреки, че наистина е красива и има доста предложения за срещи и т.н.

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 12:56
Az mislq che trqbva da ostavish neshtata da se po ospokoqt i posle kato doide podhodqshtoto vreme (ti sam shte razberesh koga) da q pitash no togava da si mnogo nastoqtelen. Kaji i che iskash prosto da znaesh ne zashtoto si zagorql, che ne iskate da imate taini i takiva neshya ... ala bala .. kasmet;]

12-23-2006, 13:15
Az mislq che trqbva da ostavish neshtata da se po ospokoqt i posle kato doide podhodqshtoto vreme (ti sam shte razberesh koga) da q pitash no togava da si mnogo nastoqtelen. Kaji i che iskash prosto da znaesh ne zashtoto si zagorql, che ne iskate da imate taini i takiva neshya ... ala bala .. kasmet;]
Ами това напрежение, което имаше преди 3-4 месеца сега го няма. Аз живея и работя на 150км. от нея. Тя постоянно ми се обажда и ме търси, казва ми че ме обича и т.н. по-често от колкото като бяхме всеки ден заедно. Общо взето нещата от към общуване са си много добри. За секс можем да говорим много, но като се стигне до темата, защо тя не иска да прави секс с мен ми казва "Няма да ме разбереш" "Не мога да ти обясня точно" или измисля някаква подобна причина. Опитвал съм се да я накарам да ми обясни по всевъзможни начини(без тези с които ще я нараня по някакъв начин разбира се), но не се получава. :(

12-23-2006, 13:17
Пропуснах да кажа, че през това време когато се карахме, тя реши да се разделим за определено време, но след 3 дни ми се обади да се видим и каза, че не може да си представи живота без мен. И в последствие започна да твърди, че от тогава ме е заобичала повече.

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:21
Ima sluchai, v koito kogato raztoqnieto e golqmo i lubofta stava golqma. Lesno e da se govori za sex vseki moje da kaje vsichko, no moje prosto da e ot sramejlivost vsichko moje da e ... tq e momiche

Crafter
12-23-2006, 13:25
При доста голям процент хора съществува тази платоническа любов (връзка без секс). Възможно е наистина да се чувства отвратена от тялото си или всичко това да се дължи на някаква подсъзнателна травма изживяна в детството й (отвращение от секс, свързването му с нещо нечистоплътно/грешно/мръсно).
Това е нещо, с което трябва да се заеме специалист.

Друго...
Щом все пак се правили секс, причината може да се крие и у теб. Спомни си дали на нея и беше добре и дали и хареса. Чувстваше ли се удобно? Направил ли си нещо, с което да я уплашиш (всякакви въпроси включително и "пробвала ли си отзад") ? Имала ли е предишни приятели,с които е осъществявала интимен контакт?

Th3WildAng3l
12-23-2006, 13:36
Така .. това според мен е на психологична основа. Щом вече сте се разделяли и тя се е връщала при тебе значи не в тебе е проблемът. Досещам се какъв може да е проблемът, съдейки по себе си. Ако искаш ми пиши ЛС да поговорим. ( Мисля че е прекалено лично, а е и дълго, за да пиша тук.)

nasty_f
12-23-2006, 13:50
Както вече написаха,причината може да е,че може да е преживяла нещо в миналото,което е свързано със секса...Сега си мисля най-лошото, но няма да го пиша..Аааа,друго,може би и заради това,че не си харесва тялото.Както някои хора си провалят шансовете,защото не могат да се целуват..хах...Така е и в това отношение,може да се е комплексирала от нещо,може предишното й гадже да я е чиждал,че е дебела,или не знам...Трудно е за обяснение това поведение.А това,че ти дава да правиш секс със други си г обяснявам,така че да не се лишаваш от неща,който на нея са и трудни,който и е трудно да ти даде,може би...

iiirish
12-23-2006, 14:07
това, че те подтиква да го правиш с други момичета може би е начин да провери доколко търпелив спрямо нея можеш да бъдеш и дали ще имаш достатъчно сили да я чакаш при положение, че навсякъде около теб има момичета... може би въпреки, че сте запазили връзката си не чак толкова малко време, тя все пак изпитва съмнения, че ти я обичаш и по отзи начин иска да провери чувствата ти... предположения много, но каква е истината само ти ще научиш. дано поне да е скоро. успех

12-23-2006, 16:44
това, че те подтиква да го правиш с други момичета може би е начин да провери доколко търпелив спрямо нея можеш да бъдеш и дали ще имаш достатъчно сили да я чакаш при положение, че навсякъде около теб има момичета... може би въпреки, че сте запазили връзката си не чак толкова малко време, тя все пак изпитва съмнения, че ти я обичаш и по отзи начин иска да провери чувствата ти... предположения много, но каква е истината само ти ще научиш. дано поне да е скоро. успех
Мислил съм по този въпрос. Значи веднъж стигнахме до скандал заради това нещо. Просто предната седмица на път за вкъщи претърпях тежка катастрофа(за щастие без жертви) и бях много изнервен за това и се скарах с нея. Тогава ми каза, че дори и да искам да я зарежа нямало да прави секс с мен. А преди това ми е казвала да чакам. Също така веднъж ми спомена някакво ориентировъчно време(няма да казвам кога) когато ще имам шанс да правя секс с нея, но това време не ми прозвуча много обнадеждаващо :(

feshankaa
12-23-2006, 20:39
Еми... не си ли се замислял че тя те обича,но може да не и харесва секса с теб...Или както казаха вече да има лоши спомени от това ..примерно изнасилване и т.н. ....

12-25-2006, 23:40
Сигурно има някакъв проблем катеричката... Може пък като малка нещо да са й направили...