PDA

View Full Version : Какво изпитва тои?



12-23-2006, 12:38
Обичам едно момче с което преди имах връзка, но просто явно не се получи и скъсахме, само че аз го обичам много.Казах му какво чувствам а тои се държа ужасно и ми каза че никога не ме е обичал ми аз съм била един вид заместител на момичето което тои обичал и ше обича.при което на мен наистина ми стана много гадно незнаех какво да му кажа...онзи ден обаче ходих на дискотека и тои също беше там и не спря да се преграща с моите приятелки пред мен и всички момичета там от неговата компания при което на мен ми стана супер гадно но все пак запазих самообладание...после беше седнал на един стол и в продължение на около 30 минути ме гледаше незнам вече какво да си мисля какво чувства и защо изобщо ме гледа след като ми каза че нищо не изпитва към мен и се преграща с моите приятелки пред мене ](*,)

koalka
12-23-2006, 12:42
Аз въобще не бих се занимавала с него.За какво ти е човек,който се държи отварително с теб?Не му оабръщай внимание и му покажи,чене ти пука за него.Ще видиш как ще почне да тича след теб.

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:05
Moje bi prosto iska da se pravi na interesen pred priqtelite i pred tebq a kato se radelihte ti li skasa s nego ili toi s teb ... ?

iiirish
12-23-2006, 14:14
по всяка вероятност когато те е гледал втренчето просто е разчитал на това да види реакцията ти от неговите действия. иначе не виждам причина да кажеш на един човек, че не го обичаш когато не само, че ти си влюбен в него, но и той в теб!
така че той просто се е опитал да те издразни

12-23-2006, 14:34
Отказвай се от него докато е време! Няма да се получи нищо според мен, просто ако той имаше някакви чувства към теб нямаше да се държи така гадно, когато ти си му разказала какво чувстваш...Гадно звучи, ама истината си е истина! :?

{Sweety_f}
12-23-2006, 15:24
и аз имах подобна история само че той ме обичаше а аз го разочаровах но както и да е сега да се върнем на темата.....според мен няма смисъл да се занимаваш с него защото само те прави на боклук и аз направих грешка и сега смятам да не обръщам внимание на него и зарибявките му...така че опитай се да направиш същото знам че ще ти е трудно но се опитай....успех:)

12-23-2006, 20:27
Moje bi prosto iska da se pravi na interesen pred priqtelite i pred tebq a kato se radelihte ti li skasa s nego ili toi s teb ... ?
az skasah s nego no toi me predizvika prosto a i ako ne bqh az skasala toi shteshe da skasa s men :(