PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви, незнам както да правя !?



DSS
12-23-2006, 15:48
Значи:
Харесвам едно моми4е от моя клас. Но незнам какво точно да правя за да и кажа че я харесвам и незнам как точно да и разкрия чувствата си :( . Не намирам думи :( . Незнам какво да прая :(
Моля помогнете ! :( :cry: :|

12-23-2006, 15:57
Най-лесния и правилния начин е да събереш цялата си смелост да отидеш при нея и да й кажеш :) Или пък първо я покани да излезете на кафе и всичко ще си дойде от самосебе си ;)

koalka
12-23-2006, 17:38
Еми ти, за да искаш да й го кажеш си длъжен да намериш думи.Така че...заставаш срещу нея и й казваш, че я харесваш.

Lambo
12-23-2006, 18:10
Офф тва са пълни глупости... постави се на нейно място... някъв идва и ти казва че те харесва... какво ще направиш? Нищо мн ясно.... Значи първо трябва да и грабнеш вниманието, да и направиш добро впечатление задължително... трябва да си говориш повече с нея... кратки неангажиращи разговорчета.... и чак тогава я каниш на кафе... ако усетиш че стават нещата даваш направо както ти казаха, ако не - не......... Ама да отидеш ей така да и изтърсиш че я харесваш.... няма да стане 100%.... успех :)

KisskilleRcHe
12-23-2006, 18:31
Отиваш при нея... Казваш и : '' Харесвам те '' и това е... Няма нищо повече!!!

Friend_witH_Benefit
12-23-2006, 19:04
Офф тва са пълни глупости... постави се на нейно място... някъв идва и ти казва че те харесва... какво ще направиш? Нищо мн ясно.... Значи първо трябва да и грабнеш вниманието, да и направиш добро впечатление задължително... трябва да си говориш повече с нея... кратки неангажиращи разговорчета.... и чак тогава я каниш на кафе... ако усетиш че стават нещата даваш направо както ти казаха, ако не - не......... Ама да отидеш ей така да и изтърсиш че я харесваш.... няма да стане 100%.... успех :)
Тотално съгласна :!: Ако някой който дори не ми е показал по някакъв начин, че ме харесва и не съм й предполагала че може да ме харесва дойде и ми изтъпанчи, че ме харесва, може би ще го погледна с една от тъпичките ми физиономий и ще му кажа "трябва да тръгвам" ... така че както се казва "опипай почвата " :) Може да забележиш дали тя те харесва или не от най-обикновенните разговори, така че не е лошо първо с тях да почнеш :)

sugar_nadia
12-23-2006, 19:08
Ясно е че така ще бъде супер трудно и скунфузно... Не си ли обмислял идеята с sms да и го кажеш... Шит е , но е най-лесния начин :-s

Friend_witH_Benefit
12-24-2006, 09:38
sugar_nadia е то с смс може да е най-лесния начин ама е и един от най-тъпите ... това е страхлива постъпка още повече от страна на момче! Не се заблуждавайте с тия смс-и .......... [-( :!:
А за темата, аз вече си дадох мнението :)

seksi_kote_f
12-24-2006, 09:42
Prosto tova koeto 4ustva6 i go kaji to ot vutre 6te ti doide nqma ot kakvo da se pretissnqva6 6tom ne si opital ot opit glava ne boli moje i da spe4eli6 uspeh