PDA

View Full Version : дали ще бъде грешка ;(



12-23-2006, 16:18
здравейте първо O:) ето го и моя проблем значи ходя с 1 момче от град близък до моя но напоследак тои не ми звани,държи се някак студено аз му звннах за да вдя какъв е прблема разбрахме се да се видим и когато отидох той не излезе,после започнах и аз да се държа стидено за да видя какво ще направи и дали ще ме потарси но нищо не издържах и му звъннахи го попитах какво става и му казах че ме е забравил а тои каза че аз сам била забравила него уредихме си среща но както винаги нищо не излезе отидох а тои беше на работа излезе за 2 мин и аз му казах че ми писва вече аз да го тарся а тои нищо да не прави и че нз какво да правя с него и го попитах дали има друга а тои ми каза че аз сама си преценчвам и че всичко зависи от мен а не е така наистина аз си преценяам но го обичам и не искам да го оставям но нз как да се даржа какво да правя после срещнах един много добар мои приятел които учи в неговото училище и тои ми каза че гаджето ми му е казал че мн ме харесва но аз нз какво трябва да правя и се питах понеже не искам да го оставям и го разбирам от някаде питах се ако аз напрявя 1 крачка кам по добро развитие на нещата дали ще сгреша не севиждаме се рядко и си мислих че вече не го е грижа за мен или има друга но след това дето ми казаха нз какво да мисля мислех си за коледа да му купя нещо плюшено знам че той няма да го направи за мен не е такав или можвби няма желание да е с мен нз но се питам дали ще бъде грешка ако аз го направя а и когато се видяхме аз г гушнах защото мн ми ипсваше а тои не го направи имаше и други с нас но после останахме за 2 мин сами защото беше на работа и аз пак го гушнах преди да си тръгна а тои пак нищо не направи и аз му казах че сега личи от кой зависят нещата и тои ме прегарна и ме целуна по бузата но нз какво става мн ми е объркано моляви помогнете ми даите ми съвет какво да направя как да се държ да му подаря ли нещо въпреки всичко само не искам да го оставям може да не му пука и мн да ме боли от това как постъпва но мн го бичам и нз какво ще правч ако знам че допи и рядко няма да го виждам моляви даите и съвет [-o<

koalka
12-23-2006, 17:37
Не ти звъни,не те търси,не ходи на срещите ви....и аз мисля,че не иска да е с теб.Просто държанието му...

malkata_
12-23-2006, 19:08
щом само ти го търсиш...съжалявам ама той просто вече не се интересува от тебе(поне така смятам)...няма смисъл да продължаваш да си с него..след като той не прави нищо по въпроса...поговори с него сериозно и ако с еналожи прекрати всичко с него.... :roll:

vvs_go
12-23-2006, 21:12
nezn ne moga da ti pomogna

12-23-2006, 22:09
Абе да ти кажа приятелят ми като почна да се държи по абсулютно същия начин ми беше изневерил и му беше супер кофти...голяма грешка след пиянска нощ, която провали всичко..ако при теб не е така значи въпросното момче е изгубило интерес към теб, просто държанието му...

12-24-2006, 01:17
здравейте първо O:) ето го и моя проблем значи ходя с 1 момче от град близък до моя но напоследак тои не ми звани,държи се някак студено аз му звннах за да вдя какъв е прблема разбрахме се да се видим и когато отидох той не излезе,после започнах и аз да се държа стидено за да видя какво ще направи и дали ще ме потарси но нищо не издържах и му звъннахи го попитах какво става и му казах че ме е забравил а тои каза че аз сам била забравила него уредихме си среща но както винаги нищо не излезе отидох а тои беше на работа излезе за 2 мин и аз му казах че ми писва вече аз да го тарся а тои нищо да не прави и че нз какво да правя с него и го попитах дали има друга а тои ми каза че аз сама си преценчвам и че всичко зависи от мен а не е така наистина аз си преценяам но го обичам и не искам да го оставям но нз как да се даржа какво да правя после срещнах един много добар мои приятел които учи в неговото училище и тои ми каза че гаджето ми му е казал че мн ме харесва но аз нз какво трябва да правя и се питах понеже не искам да го оставям и го разбирам от някаде питах се ако аз напрявя 1 крачка кам по добро развитие на нещата дали ще сгреша не севиждаме се рядко и си мислих че вече не го е грижа за мен или има друга но след това дето ми казаха нз какво да мисля мислех си за коледа да му купя нещо плюшено знам че той няма да го направи за мен не е такав или можвби няма желание да е с мен нз но се питам дали ще бъде грешка ако аз го направя а и когато се видяхме аз г гушнах защото мн ми ипсваше а тои не го направи имаше и други с нас но после останахме за 2 мин сами защото беше на работа и аз пак го гушнах преди да си тръгна а тои пак нищо не направи и аз му казах че сега личи от кой зависят нещата и тои ме прегарна и ме целуна по бузата но нз какво става мн ми е объркано моляви помогнете ми даите ми съвет какво да направя как да се държ да му подаря ли нещо въпреки всичко само не искам да го оставям може да не му пука и мн да ме боли от това как постъпва но мн го бичам и нз какво ще правч ако знам че допи и рядко няма да го виждам моляви даите и съвет [-o< :(

IKisseDAGirL
12-24-2006, 09:58
nezn ne moga da ti pomogna
плачеш си за бан, моето момче :? като не можеш да помогнеш, не пиши :!:
до сега и едно твое полезно мнение не съм прочела... само flood

по темата :arrow: то е очевидно, че не е кой знае колко заинтересуван, как иначе ще обясниш това пълно безхаберие от негова страна #-o