PDA

View Full Version : без име



SweeT_PussycaT
12-23-2006, 16:54
ето и нещо мое което измислих току що и не е коригирано окончателно.надявам се да ви хареса макар и малко недооформено:Чувстваш ли демоничния вятър? Как шепне в ушите ти,как отеква в сърцето ти и троши душата ти на малки късчета и я понася във въздуха .Чувстваш ли се като мен сега разпръснат по света?Чувстваш ли как дъхът ти спира,как умираш малко по малко и сякаш всичко губи смисъл,как изчезваш в тъмата изгубен сред страховете си,погълнат от собствената си мъка?Чуваш ли шепота на самотата ,която с ледени пръсти граби същността ти?Разбра ли сега?Без мен си нищо,без мен се губиш в света като песъчинка сред прахта.Аз съм това,което изпълва душата ти,което те прави жив и изпълва живота ти със смисъл?Почувства ли ме вече?Аз дремя забравена в последното късче от душата ти останало непокътнато-най свидното парченце.Остави ме да се върна и ще донеса със себе си светлината и демоничния вътър ще изчезне с последния писък на самотата,и ще чуеш как хиляди ангели пеят събирайки отново мъртвата ти душа и как я връщат към живота.Надявам се осъзна какво съм аз за теб.Е,искаш ле да пропъдиш демона и отново да отвориш портите на Рая?

kati_0513
12-23-2006, 17:30
Хубаво е, малко ми прилича на един спомен- Чувство, но иначе е добро, само трябва да го преработиш и да го направиш в стихотворен вид...