PDA

View Full Version : Whitesnake - тениска



12-23-2006, 18:11
абе хора, някой има ли идея къде може да се анмери тениска на Whitesnake? :)

Joey Tempest
12-23-2006, 18:40
Да, има си специализирани магазини, които продават такива тениски.

Провери в ОЧЗ, намира се на ул. "Три уши" №3. Малко зад съдебната палата се пада.

Виж още в Subway Shop, намира се в подлеза на НДК, като слезеш от трамвай 9 при музея, абе близо до Double Vision. Там съм абсолютно сигурен, че има.

Обикновено най-често срещаната такава тениска е с обложката на Lovehunter. Поне аз други не съм виждал.

Успех с намирането и весели празници. :D :-D

brain_stew
12-23-2006, 18:41
Ми...потърси по по-специализираните магазини...хъм сега се сещам че гледах тениски на групата в "Subway"....Ама за София ли става въпрос?

jenny_e
12-23-2006, 18:45
а на guns?

Joey Tempest
12-23-2006, 18:47
Да, има си специализирани магазини, които продават такива тениски.

Провери в ОЧЗ, намира се на ул. "Три уши" №3. Малко зад съдебната палата се пада.

Виж още в Subway Shop, намира се в подлеза на НДК, като слезеш от трамвай 9 при музея, абе близо до Double Vision. Там съм абсолютно сигурен, че има.

Обикновено най-често срещаната такава тениска е с обложката на Lovehunter. Поне аз други не съм виждал.

Успех с намирането и весели празници. :D :-D

Е, там де. :wink:

jenny_e
12-23-2006, 18:49
Да, има си специализирани магазини, които продават такива тениски.

Провери в ОЧЗ, намира се на ул. "Три уши" №3. Малко зад съдебната палата се пада.

Виж още в Subway Shop, намира се в подлеза на НДК, като слезеш от трамвай 9 при музея, абе близо до Double Vision. Там съм абсолютно сигурен, че има.

Обикновено най-често срещаната такава тениска е с обложката на Lovehunter. Поне аз други не съм виждал.

Успех с намирането и весели празници. :D :-D

Е, там де. :wink: супер, първият магазин ми е адски близо до даскалото :). Мерси за бързия отговор и весели празници и на теб :)

1921
12-24-2006, 11:53
a тениска на Crowfish по тея магазини, които сте изброили, среща ли се? :))

duff
12-25-2006, 15:33
poprincip az v subway-q namiram kakvoto mi trqbva...

na whitesnake osven love hunter-a ima o6te 2-Whitesnake albuma 87 no e malak razmer i 81va-Come n` get it ;)

ina4e
jenny_e evala za guns ;)

Joey Tempest
12-25-2006, 15:40
a тениска на Crowfish по тея магазини, които сте изброили, среща ли се? :))
Не съм срещал тениски на БГ групи там. Те въобще Crowfish имат ли линия тениски?

duff
12-25-2006, 15:49
a тениска на Crowfish по тея магазини, които сте изброили, среща ли се? :))
Не съм срещал тениски на БГ групи там. Те въобще Crowfish имат ли линия тениски?

mislq 4e nqmat

RedChil
12-25-2006, 17:23
Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:

bulgarche
12-25-2006, 17:36
а на guns?
Има 2-3 които гледах тез дни, но тук в стз. Има и кърпа за глава :)

Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:
Мисля че в метълския над магазин "На тъмно" в Стра загора :) Мисля че само една има
Предполагам че е и на `e i awtora move da potyrsi tam, no mej ne sym wivdal ;)

jenny_e
12-25-2006, 18:06
а на guns?
Има 2-3 които гледах тез дни, но тук в стз. Има и кърпа за глава :)

Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:
Мисля че в метълския над магазин "На тъмно" в Стра загора :) Мисля че само една има
Предполагам че е и на `e i awtora move da potyrsi tam, no mej ne sym wivdal ;) eе дано да има и в София. А някой знае ли горе-долу колко струват?

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-25-2006, 18:13
Предполагам, че ще са около 10-15тина лева. Максимум 20. (зависи от размера ест)

duff
12-25-2006, 19:03
а на guns?
Има 2-3 които гледах тез дни, но тук в стз. Има и кърпа за глава :)

Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:
Мисля че в метълския над магазин "На тъмно" в Стра загора :) Мисля че само една има
Предполагам че е и на `e i awtora move da potyrsi tam, no mej ne sym wivdal ;) eе дано да има и в София. А някой знае ли горе-долу колко струват?

e ima est. li4no az kato fen imam nqkolko :)

v Subway v podleza na NDK 6te nameri6 kakvoto ti trqbva ;)
ima na Apettite-a i po novi4kiq brownstone(4erepa)
a ako ima6 kasmet 6te vidi6 i pi6tacite ;)

wind_of_change89 tva mi e skype-a seki fen e dobre do6ul :)

Neko_Dream
12-25-2006, 21:13
Ами има един магази на ... хм.. момент да видим на картата :D
Мисля, че трябва да я някъде на ъгъла Христо Ботев и Неофит Рилски или на една пряка преди, или след Рилски :)
Там даже правят и по поръчка, ако нещо няма.

bulgarche
12-25-2006, 21:42
а на guns?
Има 2-3 които гледах тез дни, но тук в стз. Има и кърпа за глава :)

Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:
Мисля че в метълския над магазин "На тъмно" в Стра загора :) Мисля че само една има
Предполагам че е и на `e i awtora move da potyrsi tam, no mej ne sym wivdal ;) eе дано да има и в София. А някой знае ли горе-долу колко струват?
Айде и тук да го каза: 8 лева са


[quote=jenny_e]wind_of_change89
:wink: =D>


Предполагам, че ще са около 10-15тина лева. Максимум 20. (зависи от размера ест)
Какво значение има размера? (в този случай де)
Зависи от качеството и популярността

magesnik
12-25-2006, 21:54
В Танграта са по 10 лева всички тениски,сякви размери на сякви групи.Магазина се намира на ул.Узунджовска No8

abstraction
12-26-2006, 06:18
Ами има един магази на ... хм.. момент да видим на картата :D
Мисля, че трябва да я някъде на ъгъла Христо Ботев и Неофит Рилски или на една пряка преди, или след Рилски :)
Там даже правят и по поръчка, ако нещо няма.

там продавачът едва ли не ме изгони, защото му занесох списък с 4-5 групи, чиито фанелки искам и го питах за по-малки размери.

http://metal.best.bg/v2/mmap.php?id=207&city=sofia

ето тук са дадени всички метъл шопове(а и кръчми :lol: ) в страната.

bulgarche
12-26-2006, 06:24
Ами има един магази на ... хм.. момент да видим на картата :D
Мисля, че трябва да я някъде на ъгъла Христо Ботев и Неофит Рилски или на една пряка преди, или след Рилски :)
Там даже правят и по поръчка, ако нещо няма.

там продавачът едва ли не ме изгони, защото му занесох списък с 4-5 групи, чиито фанелки искам и го питах за по-малки размери.

http://metal.best.bg/v2/mmap.php?id=207&city=sofia

ето тук са дадени всички метъл шопове(а и кръчми :lol: ) в страната.
Хич не са всички! Метъл шоповете липсват, пък за кръчми да не говорим!
А ние имаме идеа да вземем GPS точки от кръчмите в страната, но на много малко сме вземи засега :)

12-26-2006, 13:19
Който ми каже от къде да си взема тениска на Агностик Фронт го черпя бира. :wink:

v subway v podleza na NDK v sofia ima ;)

jenny_e
12-26-2006, 16:55
http://gnr.netcentrixllc.com/zoom.asp?SKU=7500054&PIC=7500054&i=1 тази блузка дали я има и в бг? плс кажете да [-o<

bulgarche
12-26-2006, 19:13
http://gnr.netcentrixllc.com/zoom.asp?SKU=7500054&PIC=7500054&i=1 тази блузка дали я има и в бг? плс кажете да [-o<
Щампата да :-D

DetE-Idi0t
12-26-2006, 21:08
a тениска на Crowfish по тея магазини, които сте изброили, среща ли се? :))
Само във Варна - www.area51club.tk

RedChil ако видиш на Agnostic в subway драсни едно ЛС.

chink
02-25-2007, 15:50
zdraveite ot skoro sum v sofiq i iskam da vi popitam kude to4no v podleza na ndk se namira double vision?blagodarq vi predvaritelno!

DoPye
02-25-2007, 16:43
а на guns?


пак там :D