PDA

View Full Version : Story oF the year-razkajete



SouL^*DiViNe
12-23-2006, 17:22
Poneje ostava o6te malko ot 2006 godina...bih iskala da razkajete va6ata..da go nare4em -liubovna istoriq na godinata...znam 4e temata moje da ne vi haresa..no prosto mi skimna i re6ih da q pusna.. :wink:

koalka
12-23-2006, 17:29
Ами през 2006 открих,че момчето, в което съм влюбена е любовта на живота ми.Открих,че той ме прави щастлива и се чувствам жива.Абе общо взето през тая година открих и узнах какво е любовта.

Ice_Queen
12-23-2006, 17:48
Мразя 2006...беше най-щастливата и най-тъжна в живота ми..
беше годината през която бяхме неразделни с гаджето ми...бяхме преживяли толкова много мъка..болка..докато пораснем и осъзнаем че не можем 1 без друг..
През годината загубих мн и спечелих много..
загубих и най-добрия си приятел...за което никога няма да си простя...имах леко привличане към него..не ме съдете..след което той ми каза че е влюбен в мен...разделих се временно със гаджето ми...но така и не успях да събера смелост да разваля градената с години връзка...най-добрия ми приятел,не можа да ми прости за това..и..стовари цялата си злоба в/у мен..в момента в който осъзнах че съм влюбена в него..нарече ме лицемерка,лъжкиня ивс възможно...и ме изтри от живота си...след седмица вече ходеше с момиче,в което казваше че е лудо влюбен... сега пак съм със моето мило момче...от което също мн съм страдала,но осъзнах че може би направих правилния избор..сърцето ми няма как повече да понесе..но..поне запазих любовта-онази истинската и неповторимата...най-добрия ми приятел мн ми липсва..но пък за това вече по-малко ме боли,отново я има онази страст със приятеля ми...
научих мн,разбрах коя съм и какво искам...сега търся само как ще го постигна...пораснах...искрен но се моля следващата година да е изпълнена с мн повече усмивки и никакви загуби..на хора който...обичам или държа.
Обичам те Mili4uk {P} Prosti mi za vseki moment v koito si stradal zaradi men po 1 ili dryga pri4ina tazi godina..

[Fr33land3R]
12-23-2006, 18:10
Еми годината беше и хубава и не толкова хубава... Бях с едно момиче няколко месеца.. може би дадох прекалено много и накрая се преебах... случва се.. след това не знам с колко момичета съм бил... не знам колко глупости направих и колко хора нараних... за тва съжалявам ама... шанс... дано Новата година да е различна :-({|=

sugar_nadia
12-23-2006, 19:23
Тази година ще остане незабравена в моя живот....Преживях много и пораснах....Осъзнах , че всичко има начало и край...както и първата ми истинска любов...Едвали ще може да се забрави нещо толкова истинско и красиво :( Загубих много и спечелих много приятели ...Сега когато тази година е към своя край искам да си пожелая през новата година да не греша толкова много и да обикна новия си приятел O:)

bungle
12-23-2006, 19:29
Научих какво е да правиш компромиси.
Научих какво е да даваш без да очакваш да получиш.
Научих,че любовта ни прави по-добри.
Научих,че понякога е нужно да си затвориш очите.
Научих какво е приятелството.
Дано догодина да разбера какво е да си отговорен и да имам по-малко тъжни моменти...

malkata_
12-23-2006, 19:47
еми годината беще едновременно най-прекрасната досега,но и изпълнена с проблеми...точно в първия ден от годината се запознах със сегашния ми приятел...който ми показа как едно момче може да обича и да подарява на своето момиче дне изпълнени с кой от кой по хубави моменти...показа ми какво е да си желана..и едва ли не неповторима...но с това запознанство дойдоха и някой проблеми,защото бяхме в обща компания и много ни завиждаха...няма да се впускам в обяснение на това...просто тази година няма да я забравя никога... :mrgreen: :smt046 :smt050 просто открих любовта.... :smt007

kam4et{}
12-24-2006, 00:29
tazi godina nau4ih edin mn vajen urok v koito se nadqvam vse ki 4ovek da se obedi edin den...a imenno 4e me4tite e sbudvat!naistina ima momenti kogato dumite ne stigat da izrazqt 4ove6kite 4uvstva i edinstvenoto koeto ti idva na um e da kaje6 "podqvolite me4tite...!te se sbudvat"tazi godina nau4ih 4e za da postihne6 tova koeto iska6 nai ve4e trqbva da bude6 smel da si gotov da se izpravi6 pred trudnostite i d se bori6 za sebe si za svoite prioriteti i ideali!da umee6 da postavi6 to4na ocenka na obstoqtelstvata i da q supostavi6 s tova koeto iska6..samo taka deistva6 previlno v svoq polza!i mislq 4e tova 6te e ne6to v koeto cql jivot 6te vqrvam...4e 4ovek trqbva da bude smel 4e vupreki 4ernite dni i dulgite tujni momenti idva vreme kogato 6tastieta ti se usmihva i kogato jivota poema po nov put izpulnen s radost i vqra v dobroto!horaa budete silni i smeli vqrvaite v me4tite si vqrvaite v dobroto...prosto vqrvaite v sebe se i 6te razberete 4e 6tastieto nqma granica i to e sustoqnie na duata a ne na obstoqtelstvata ...su6to kakto liubovta...jivota i liubovta te se kato dve imena na edno su6to ponqtie i dvete ako sa istiinski sa silni goer6ti i vduhnovqva6ti!mnogo o6te bih mogla da napi6e no tova koeto iskamd akaja 6te go napravq v edno izre4enie-me4tite se sbudvat!!!i posle samo bil mogla da dobavq 4estita koleda i da si izkarate veselo na nova godina;)

XXX_f
12-24-2006, 08:14
Prez 2006 godina razbrah , che nqma nikakuv smisul chovek da se vlubva... nqma smisul da kazvash na choveka do sebe si, sled 1v-iq mesec, che go obichash...otvratih se ot lubovta zashtoto vidqh sulzite na momche i bolkata koqto ispitah beshe neponosima.Namrazih lubovta, zasahtoto vseki put kogato se vlubvah bqh naranqvana.
Iskam da buda shtasliva s nqkoi, no me e strah da se otpusna, strah me e da priznaq chyvstvata si pred sebe si i pred choveka otsreshta...

L31h4z
12-24-2006, 11:10
Хм, няма много за разказване около любовта тази година, освен една несподелена любов в началото на 2006.
И честно казано, не знам с какво ще запомня тази година.С много неща, предполагам, но всичките нормални/случващи се постоянно.
Какво научих тази година? Че трябва да обръщам повече внимание на близките си хора.

Весели празници!
:smt111 :smt111 :smt111

FaTaLn0t0_LaDy
12-24-2006, 16:19
Хмм..с какво ще запомня тази година ли...с много мъка и с много щастие...единствено тази година разбрах какво е да си истински щастлив и какво е да умираш от мъка...тази година за първи път разбрах какво е да обичаш истински, но това ме нарани толкова много дори не мога да опиша колко...и точно когато си живеех на седмото небе летях по облаците и никой не можеше да помръчи щастието човека когото обичам ми каза че не може да сподели чувствата ми и че никога не е можел да ги сподели(това се случи преди 5-6 дена)той иска да го забравя а аз не мога той иска да го забравя но прави какво ли не в смисъл неща които не показват какво иска той - продължава да ме целува да ме прегръща а аз дори не мога да се одтръпна само защото го обичам и макар после да не мога да си обясня постъпката му желая тази целувка за да бъда поне за един миг щастлива...пожелавам си следващата година всичко да се оправи и си пожелавам много повече щастие и много по малко мъки и нещастие пожелавам си още да съм с точно това момче и той да ме обикне и да не ме наранява повече...НЕ ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ да изпита това което аз изпитах тази година - мъката и нараняването от най-любимия човек...дано 2007 донесе на всички ни повече хубави мигове и да се запомни с повече щастие... [-o< [-o< [-o<

In4iTu_
12-24-2006, 16:40
Ам през 2006 в любовен план - ходих на лагер, там се запознах с едно момче, допаднахме си, но след като се прибрахме във Варна, се видяхме 2-3 пъти и всичко приключи. После се запознах с друго момче, много ми харесваше, но когато нещата се получиха всичко това ми омръзна - и приключи (май имам проблем :smt017 ) Последваха "флиртове" с друго момче, нищо не стана, защото моя приятелка го харесваше. Сега съм нещастно влюбена, защото не вярвам, че може да се получи.... Общо взето 2006 е голям провал... :roll: Очаквам през 2007 истинската любов - чакам кандидати :-D

Barbie
12-24-2006, 16:56
Влюбих се. Дадох всичко от себе си. Бях щастлива, наранена, объркана, изплашена, неразумна, всеотдайна...мисля, че бях всичко, което някога бих могла да бъда, наведнъж. И в момента, на Бъдни Вечер, пак се чувствам така.
Живота ми се промени тотално. Заминах в чужбина - разбрах какво е да обичаш от разстояние и въпреки това всеки ден да обичаш повече. Също така разбрах до какво себеотрицание (граничещо с абсолютна глупост и мазохизъм) съм готова да стигна. На кратко - разбрах ужасно много за себе си. Плаках много (повече от колкото съм плакала през целия си досегашен живот), но не съжалявам за нищо, което съм направила или ми се е случило.
2006 ме изненада с всички емоции, които преживях. И колкото и мъка да ми е донесла, искам 2007 да бъде също толкова емоционална...и искам всички тези чувства да продължа да споделям с един определен човек...

Btw, хубава тема :-) Весели празници!

sexY_mackA90
12-24-2006, 18:32
Амии през 2006 година се случиха доста неща...Всъщност чак сега се замислям колко многу неща ме накараха да се променя...Момчето което си мислех че ме обича ми изневери...с братовчедка ми...Влюбих се в страхотно момче което ме обича истински ии аз обичам негу...разбрах че времето не винаги лекува както един човек ми беше казал...Разбрах кои ме използва и кои ме обича...Абе таа година многу страдах но и многу обичах и разбрах многу неща...Абе страхотна година беше за мен!!!

BeBencEto
12-24-2006, 18:52
ami Liubovna istoriq na 2006ta....razocharovanie sled razocharovanie...i greshka sled greshka...e mai ne beshe nai-dobrata godina...no..kakvo znachenie ima tova...jivota produljava :mrgreen:

Crafter
12-24-2006, 19:15
Събудих се една сутрин и осъзнах, че съм влюбен. Да, той е снажен, красив, талантлив, леко егоцентричен и много мил. Виждаме се редовно, но най-често си уреждаме среща пред огледалото в банята. 8)

Тази година научих няколко нови неща, но и затвърдих знанията си от предишните. Ето част от тях:
Да паднеш боли, но да паднеш по задник боли много.
Не свързвай контакти, ако предпазителите не са изключени.
Две и две не е пет...

Е, за предстоящата 2007 година си пожелавам... неща.

miloto_girl_4e
12-24-2006, 19:17
Ох, тази година беше доооста тежък в личен план..
През началото на 2006 година се разделих с едно момче, което наистина обичах ...
Последваха дооста връзки, които обаче нямаха бъдеще, по простата причина, че обичах друг ...
Сега от 3 месеца съм с едно момче, което ме обожава и с което може би ще имаме по-сериозна връзка, за което силно се надявам..
През тази година научих, че болката причинена от любимият човек е някакси болезнено-сладка...
Научих, че някои хора са прекалено честолюбиви, за да прощават..
Научих, че човек трябва да мисли наистина МНОГО преди да направи каквото и да е било :!:

Fallen_angel```
12-24-2006, 19:33
През 2006 се научих да обичам , разбрах какво е любовта . В любовен план просто беше перфектна . Но и разбрах че съм без приятели , че всичко е лицемерие и егоизъм , че всички гледат да спасят себе си и не се замислят за хората които ги интересуват...

Абе в общи линии - 2006 без приятели , но с голяма Юбов

ааб
12-24-2006, 19:56
2006та година бе най-истинската в живота ми.Влюбих се за първи път истински и въпреки че не сме гажета а сме само прители смятам това а най-великото нещо в живота ми.С това момиче вече имаме специално приятелство което остава за целия ми живот

12-24-2006, 20:01
2006 interesna godina :)
Ami kvo da kaja zagubih mn priqteli pri tva mn dobri zaradi edno momi4e s koeto nqmah nikvo bade6te i nz 6to si zaebah priqtelite :)
tapa rabota sq pak se zdobrih s po4ti vsi4ki ama ne se vijdam mn 4esto s tqh smotana rabota ama ko da se prai sega neq q nqma pak......
be nqam dumi
ama tva e jivota :)
Jiveem zaedno omirame sami ....
nali tei aide Veseli PRazNiCi :mrgreen: :)

AliceSw
12-24-2006, 20:30
мдаааааа, доста интересна година измина в действителност, но ще отбележа само най-паметните моменти
:arrow: в самото на4ало срещнах тогавашния си идеал за мъж => никога в живота нещата не са като в ме4тите =>никога не прибързвайте, опознайте поне малко 4овека, защото мн рядко от слу4айна забивка става истинска връзка, но поне имам 1 мн добър фр в пове4е :-D
:arrow: морето - типи4ната лятна историйка, плажа, посрещането на изгрева и няколко 4аса нямане на кво да се прави => открих, 4е винаги мога да запазя принципите си, но и да изпълня желанията си :twisted:
:arrow: сега оба4е се побърквам - подозирам, 4е по4вам да се влюбвам, а знам 4е каквото и да направя с него ще е или курвенско или ще ми при4ини страшна болка, ](*,) но все пак има мн възможни развития на ситуацията

smily_data_bg
12-24-2006, 21:21
Edit

сладко коте
12-24-2006, 22:16
Ами през изминалата година научих че мога да бъда голям егоист и че човекът който обичам прави толкова много за мен а аз неотценявам това и го нарянявах много пъти,обвинявах го а той ми прости всичко....Искам през новата година да се променя искам да бъда по добра и да не наранявам хората които обичам и също да съм много щастлива с моето момче и никога любовта ми към него да не угасва...

Atika
12-24-2006, 22:29
Ахх ..2006 , за пръв път от много време се почувствах самостоятелна и усетих че мога да избирам ... избрах да изкача поредния връх..отново паднах, изядох доста шамари и с времето се научих да притапявам и чувствата и болката си .. Примирих се с доста неща, спрях да се целя на високо и продалжавам да се примирявам.. Най страшно беше да се примиря с факта, че човекът, който обичам вече не е дете, пораснал е и никога вече нищо няма да е толкова лесно и красиво както по детски.. Сега с доста усилия се примирявам с всичко което ми се случва ...Отново съм обичана и може би донякъде и аз обичам, но всичко това е път без изход .. поредното премирение ...

IKisseDAGirL
12-25-2006, 08:20
ами единственото нещо тази година е, че съм станала доста студена в любовен план :? честно казано така и не изпитах някакви по-специални чувства към момче... :roll: да се надяваме на повече през 2007-ма :wink: :lol: :roll:

SouL^*DiViNe
12-25-2006, 08:38
Mnogo blagodarq na vsi4ki,koito uvajiha moqta tema :wink: ...i razkazaha za svoite liubovni prejivqvaniq prez 2006 godina...a za novata 2007 god. vi pojelavam mnogo liubov,usmivki,celuvki i pregrydki ..i..umnata.. :wink:

Ескада
12-25-2006, 09:53
Оставих изискванията на родителите си за "добра партия" настрана,оставих предопалагаемия "правилен" богат,хубав,свестен.....Бях и съм с човека,когото обичам и винаги съм обичала.Минахме през тригодишен ад,докато успеем да се намерим и да бъдем заедно.Открих какво е любовта,и че колкото и изстрадана да е,тя пак просъществува.Имам да извървя още много път,докато стигна до пълното удовлетворение,но за тази година,най-щастливата от доста насам се събрах с любовта на живота ми,започнах работа,доказах на всички подценявали ме,че съм нещо повече и съм щастлива! :D :D

asdasdasd123
12-25-2006, 10:26
За мен 2006 година е година в която единственото за което ще се сещам е че се разделихме с моята приятелка (с която ходихме 1 год и 4 месеца) преди няколко дена. Явно това ми беше подарака за коледа и нова година. Аз още я обичам, но едва ли нещо ще се промени.

Весели празници на всички

Vaniushkata
12-25-2006, 10:39
2006 za men be6e nai-hubavata i uspe6na godina.Estestveno vinagi si ima problemi.Vliubih se ,razliubih se.Za liubovite mi nqma ni6to interesno.No prez 2006 az osyznah koi sa mi istinskite priqteli,namerih stra6no mnogo drugi priqteli.Razbrah kakvo iskam ot jivota.Nau4ih se da byda silna,da ne pro6tavam lesno,da obi4am silno.Vliuboh se v edno mom4e,za men tova naistina be6e ne6to,koeto ne bqh izpitvala nikoga predi.Razbrah kakvo e istinskoto zna4enie za liubovta.Razbrah kakvo naistina e da si vliuben.No prez tazi godina razbrah kakvo e i da ima6 istinski priqteli,hora na koito moje6 da raz4ita6.Razbrah,4e ne vsi4ko e tolkova trudno,4e ako ima6 jelanie za ne6to ima i na4in.Razbrah,4e priqtlite mi naistina me obi4at,4e i az gi obi4am stra6no mnogo.Jiveite si jivota,ima vreme da mislite za trudnostite i za byde6teto.Obi4aite se.Bydete 6tastlivi.VESELA KOLEDA I 6TASTLIVA NOVA GODINA NA VSI4KI.:)

ludo_mace
12-25-2006, 10:48
Грешка след грешка, удар след удар, разочарование след разочарование... :? Но това е живота :roll: Като цяло не особено добра година, но поне успях да осъзная кои са най-важните хора в живота ми...

Дано 2007-ма донесе на всички ни повече положителни емоции :) Весели празници на всички, а, както каза някой по-горе, и умната :wink:

priti_kiti
12-25-2006, 11:03
амииии да,общо взето и аз като другите - удар след удар,грешка след грешка..
в началото на 2006 скъсах с човека,когото обичах безумно много,заради една негова глупава грешка..така и не можах да му простя..
след това се появи човек,който ми помогна да се 'изправя' и да продължа напред,но аз го нараних.. може би несъзнателно,незнам,но просто чувствах,че той не е за мен..
след това имах 1-2 незначителни връзки,които само ми доказаха,че има много,много малко свястни хора..
ии някъде към края на 2006 се появи човек,който не е просто момче - нещо много по-специално.. обичам го и съм сигурно в това,той е едно от малките изключения според мен.. или поне така се надявам..

И в крайна сметка през 2006 година научих много неща..
Научих,че не трябва да се доверявам толко лесно на хората.
Научих,че след всички трудности и препядствия,които преодолявам,ставам все по-силна..
Научих,че за да оцеляваш трябва да не ти пука чак толкова много..
Научих,че не всичко мога да прощавам
Научих, че дори и най-добрите ти приятели могат да се окажат врагове в даден момент..

Надявам се 2007 да е една успешна,изпълнена с много любов и усмивки година :) Пожелавам го на всички!

bibi1fit
12-25-2006, 13:07
хммм 2006 беше наистина интересна година. Сега когато е време за равносметка разбирам колко съм се променила и колко грешки съм направила в стремежа си да бъда това което никога не съм била. Флиртове имаше много, нараних много хора с безразличието и студеното си отношение. Любовта можеби за пореден път се опитва да влезе в сърцето ми и то с най-неподходящия човек, какво ще стане не се знае, само се надявам през 2007 щастливите моменти да са повече от тъжните и грешките спрямо любимите хора да са по-малко.

Briseis
12-25-2006, 15:00
Хм...През 2006 наистина се влюбих.Но едва към края на годината осъзнах, че той е пълен простак и не заслужава никое момиче.Иначе имаше и други, но никой не беше като него.Сега като гледам обективно на нещата осъзнавам, че не е нищо особено.Разбира се имаше и много други.2006 ми показа, че мога да бъда харесвана.Получих признания от хора, от които не съм очаквала подобни неща.Сега на финала на годината осъзнавам, че и тази година завърших с точно 0 сериозни връзки.
В личен план претърпях прекалено много метаморфози.Това ми костваше приятели, но щом сега те ме отричат, разбирам, че не са били истински.Сега, в края на годината съм тотално различна от пролетта или пък лятото.Радвам се, че до мен останаха достойни хора, които не се влият от музика, стил на обличане, начин на изразяване на личността и типаж на мислене.Това за мен са истинските приятели и съм горда, че ги имам.
Ще запомня 2006 и с радостта около брат ми.За една година той порасна невъобразимо много и истински го обичам.Искам да продължава да расте все така палав и малко по-послушен.
За 2007 си пожелавам безавариино влизане в ЕС, без излишни кризи и суета.Колкото и да не вярвам, се надявам наистина положението в страната да подобри/но не виждам как/.В личен план си пожелавам да намеря човека, който ще ме обича, уважава и цени, както и аз него:)

teardrop
12-25-2006, 15:59
2006 беше прекрасна година за мен! Разбира се, като се абстрахирам от гадните преживявания, но хубавите бяха доста повече, по-важни и успяха да компенсират неприятните неща. Влюбих се, обикнах едно момче с цялото си сърце и бях и все още съм щастлива, че и той ми показа, че ме обича. За сметка на това загубих много приятели. Но пък намерих нови. Изобщо, всяко лошо нещо си имаше еквивалент с нещо добро, така че няма за какво да се оплаквам.

steel_f
12-26-2006, 01:08
Taz godi6nata mi lubov q sra6tanh v Zatvora ( bif6iq ) na grada . tova be6e nai romaniti4noto ne6to koeto sam izjivqvala

foulmist
01-03-2007, 15:18
nai posle sre6tnah lubovta na jivota mi :smt007 malko problemno e oba4e razstoqnieto :smt012 no i tova skoro 6te se promeni

01-03-2007, 20:04
ммм през 2006-та изживях много красива любов (ако мога да я нарека любов).. В най-сладкия й вариянт: забранената. Тайничко ходех с едно момче, с което всяка вечер се виждахме - аз у тях или пък той у нас.. беше просто неветоятно. През деня се правехме, че сме приятели и всички от компанията се заблудиха... Беше много сладко - като ходехме цялата тайфа някъде, постоянно си крадяхме малки срещи... Например, когато бяхме на дискотека моя ходеше "до колата да си вземе блузата", а минутки след него аз отивах до "магазина - да си купя дъвки".. Леле, беше адски яко, липсват ми тези гнусни опашати лъжи ;(