PDA

View Full Version : САМО СЕКС



Lud_s_kolelo
12-23-2006, 23:20
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D

c0ca1na
12-23-2006, 23:21
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D
На мене....... искаш ли ми скайпа :-D :-D :-D ...... не ве еваам ся
Та в 1 песен се пее :" искам само секс , а не връзки трайни" , понякога от това се нуждаем !

Пенчу
12-23-2006, 23:23
ФТВ? Запознаваш се с някой по интернет после се срещате някъде в някав хотел ,ебете се и туй е? Мечтай си :mrgreen:

c0ca1na
12-23-2006, 23:24
ФТВ? Запознаваш се с някой по интернет после се срещате някъде в някав хотел ,ебете се и туй е? Мечтай си :mrgreen:
Що ве аз съм му навит , ей ся на личен и скайпа че си дам (нищо че съм момче)
пхахаха :twisted:

Пенчу
12-23-2006, 23:26
Оо бегай у некоя болница и си слагай вагина..ШЪ ТЪ ЕБЪ :lol:

Пепи Пекторалиса
12-23-2006, 23:26
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D
Пич, немаш проблеми. Ще има секс. Ще ти скъсам гъза, ама ти плащаш хотела. :wink:

c0ca1na
12-23-2006, 23:28
Оо бегай у некоя болница и си слагай вагина..ШЪ ТЪ ЕБЪ :lol:
за тебе я слагам веднага , ама другия път е твой ред ...... брей па изпростяхме :-D :twisted: :-D :-D :smt021 :smt043 :smt044

Пенчу
12-23-2006, 23:30
АХхАхаха :lol:

Lud_s_kolelo
12-23-2006, 23:33
вие сте мн изтрещели бе аз нямам никакви проблеми ама има и някои хора който неги интересува никаква вразка а само секса а за погорните изказвания ще замълча без коментар

c0ca1na
12-23-2006, 23:36
вие сте мн изтрещели бе аз нямам никакви проблеми ама има и някои хора който неги интересува никаква вразка а само секса а за погорните изказвания ще замълча без коментар
що ве рулираме :-({|= ](*,) ...... кво ни има на изказванията :smt019

Lud_s_kolelo
12-23-2006, 23:43
не говорех за тебе а за другите двамата загорели пубери, като пораснете вие двамата ще видите че не можете само да се държите за рацете пред блока на пейката и да си говорите

Пенчу
12-23-2006, 23:47
Пф кви говоренея..
1.На загорели едва ли им са говори на пейката..друго им се прави на пейката
2.Имах предвид ,че повечето момичета търсят сериозна връзка..и това възпрепятства чукането за една нощ..макар ,че има и някой ,който предпочитат да го направят ^_^ (или пък ся пяни като дядо ми)

c0ca1na
12-23-2006, 23:49
Нито съм против чукането за 1 нощ , нито сериозните връзки , просто трябва да ги синхронизираме подходящо :twisted: :-)

alexxgold
12-23-2006, 23:56
вие сте мн изтрещели бе аз нямам никакви проблеми ама има и някои хора който неги интересува никаква вразка а само секса а за погорните изказвания ще замълча без коментар

Позволете ми и аз да "замълча без коментар"...
Не може? Е, ок.

Не е изключено да се намери и онлайн връзка, и даже за една нощ. Ама какви са шансовете да се появят навити, че и да те харесат, че и ти да ги харесаш?? Малки. По-вероятно е да попаднеш на загорял педалофил.
Е, преди 3 години се запознах с едно момиче в mIRC и "се събрахме" на втората среща, но не стигнахме до...края, разбирате ме. Доближихме го, ама съ утказъхми зъ мументъ. :mrgreen:

c0ca1na
12-24-2006, 00:00
вие сте мн изтрещели бе аз нямам никакви проблеми ама има и някои хора който неги интересува никаква вразка а само секса а за погорните изказвания ще замълча без коментар

Позволете ми и аз да "замълча без коментар"...
Не може? Е, ок.

Не е изключено да се намери и онлайн връзка, и даже за една нощ. Ама какви са шансовете да се появят навити, че и да те харесат, че и ти да ги харесаш?? Малки. По-вероятно е да попаднеш на загорял [b]педалофил.
Е, преди 3 години се запознах с едно момиче в mIRC и "се събрахме" на втората среща, но не стигнахме до...края, разбирате ме. Доближихме го, ама съ утказъхми зъ мументъ. :mrgreen:
ама ти нещо на въпреки ли ми говориш .......... :twisted:
Аве то че е така -така е , но понякога ти писва от скучните банални връзки , продължаващи с по месец без секс :smt011 :smt019 :smt019 :smt019

shizzle
12-24-2006, 00:19
Ехх, на c0ca1na колко са му писнали тези връзки.. Тс-тс-тс.. Горкият. LOL

c0ca1na
12-24-2006, 00:20
Ехх, на c0ca1na колко са му писнали тези връзки.. Тс-тс-тс.. Горкият. LOL
нещо на въпреки ли ми говориш.......ай ако мислиш да се заяждаш напалваи !

ultra
12-24-2006, 00:24
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D

Че си луд,луд си,ама де ти е тилильото??? :mrgreen:

c0ca1na
12-24-2006, 00:26
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D

Че си луд,луд си,ама де ти е тилильото??? :mrgreen:
Паркирал е "Балкан"-чето отвън ](*,)

Lud_s_kolelo
12-24-2006, 00:35
xa xa xa mn smeshno nesum bacata-koloezdacha s "balkana", nqkoi sme po modernizirani sas "lqstovica"

c0ca1na
12-24-2006, 00:36
xa xa xa mn smeshno nesum bacata-koloezdacha s "balkana", nqkoi sme po modernizirani sas "lqstovica"
оо евалата , газар го раздаваш с "Лястовица"-та :smt011 :smt044 :smt043

12-24-2006, 05:04
мисля че няма такава тема досега, има мн хора които искат само секс а тези общите чатова като guvecha са мн тъпи за това, така че да карам направо на който му се прави секс да си оставя skype или нещо друго така ще може да се запознаваме :D мисля че темата ще хареса на не малко хора :-D

лелееееее те тея общите чатове още ли съществуват??? В мирка не съм влизал от 7 годишен щото ми напомня на кенеф - там влиза най-голямата пумия! Мое мнение! Не съм чувал за хора които искат само секс. Явно ти си първия. Ай се запознаем ще те закарам на нобеловите награди и туко виж съм спечелил некое милионче покрай теб, а ти отиваш на експерименталната маса където ще ти разпорят мозъка!
ВЕСЕЛИ ПРАЗДНИЦИ!!!
:smt111 :smt111 :smt111 :smt111 :smt111

koalka
12-24-2006, 07:10
На мен ми се, ама определено не с теб. :smt019

bungle
12-24-2006, 07:17
Луд с колело,знам че няма да ме задоволиш. :smt005

scion_of_Storm
12-24-2006, 07:19
Пахахахах, тав с тилильото ме уби :mrgreen: :mrgreen:

XXX_f
12-24-2006, 07:19
2.Имах предвид ,че повечето момичета търсят сериозна връзка..и това възпрепятства чукането за една нощ..макар ,че има и някой ,който предпочитат да го направят ^_^ (или пък ся пяни като дядо ми)

moje i taka da e...ama kak mi obqsni da lqgame s nqkoi samo za 1 put pri polojeni ,che shte ni izkarate nai-dolnite kurvi :roll:
1-vo si smenete otnoshenieto kum nas momichetata i posle imaite pretencii , che ne pravim sex za edna nosht

ProstoAz
12-24-2006, 09:29
Това не е сайт за запознанства, още по-малко за запознанства с такава цел!