PDA

View Full Version : da mu povqrvam li?



sweet`dreams`
12-24-2006, 13:55
v4era kum 4 prez no6ta se pribirame s priqtelq mi ot diskoteka s taxi,az re6ih da pogledna dali taxito 6te zamine kum u tqh,no to produlji v drugata posoka.Obadih mu se po gsm-a i popitah za6to e zaminal nadolu ,sled kato kaza 4e se pribira u tqh,toi kaza ne e vqrno i az mu kazah vednaga da mi zvunne u nas.Sled kato mi se obadi purvona4alno otri4a6e,4e taxito e trugnalo v drugata posoka,a posle mi kaza,4e e iskal da vidi dali go sledq.kaza su6to i 4e ako e iskal da me izluje i da otide nqkude bez men mojelo da go napravi taka,4e da ne zabeleja.Spored vas dali naistina me e probval,molq nai-ve4e mom4etata da otgovorqt...

DeSiTo0o
12-24-2006, 13:59
hah nz dali da mu povqrva6 ili ne ama spored men ti si mnogo revniva....

iiirish
12-24-2006, 14:01
аз не съм момче, но бих искала да ти кажа своето мнение. според мен не, не те е пробвал! просто човека съвсем съзнателно си е тръгнал за някъде! защото ако беше просто опит да те пробва, той веднага би потвърдил думите ти, а не първоначално да отрича! винаги един човек, който лъже първо се опитва да се измъкне с лъжа! запомни това!

malkata_
12-24-2006, 14:29
аз не съм момче, но бих искала да ти кажа своето мнение. според мен не, не те е пробвал! просто човека съвсем съзнателно си е тръгнал за някъде! защото ако беше просто опит да те пробва, той веднага би потвърдил думите ти, а не първоначално да отрича! винаги един човек, който лъже първо се опитва да се измъкне с лъжа! запомни това!

напълно съм съгласна...на мене са ми правили същия номер и накрая се оказа че просто момчето си играе с мене...дано при тебе не е така!!!

sweet`dreams`
12-24-2006, 14:43
cqlata rabota e tam,4e otkakto vednuj izgubih doverie v nego zaradi edin maluk gaf,zapo4nah da buda po nabludatelna za malki detaili,koito mogat da me otvedat kum golemi negovi gre6ki.ne iskah da buda lugana,kakto nikoi 4ovek ne bi iskal da bude.i drug put sum poglejdala i qvno toi me e vijdal,za6toto mi kaza,4e ne iska da go sledq,celiqt mi problem idva ot tova,4e hem mu vqrvam ,4e me izprobva,no i malko ne vqrvam,za6toto vse o6te mi e gadno zaradi edna negova izdunka,koqto vse o6te me kara da sum "na6trek",zaedno sme ot 1god i 10 meseca i smeq da tvurdq,4e ot dosta hora moi fr,koito sa zaedno ot nqkude godina ili dori pove4e ot nas,nie sme nai-6tastlivi,tui kato na moite fr mom4etata im sa postoqnno s drugi momi4eta(est ot jesnka solidarnost si kazvame vsi4ko)...az znam,4e nikoi 100% ne moje da mi kaje kakvo misli i kakvo e napravil dr 4ovek,no samo molq pove4e mom4eta da otg,tui kato misleneto vi e razli4no ot na6eto.

In4iTu_
12-24-2006, 14:48
Едва ли те е пробвал, отивал е някъде, но не мисля, че това е повод да се тревожиш толкова - все пак и той има нужда от чист въздух - чувала си израза "Тя ме задушава" нали?

ivan4oooo
12-24-2006, 14:55
xaaxax mai4e te e izlugal az redovno pravq taka .kato iskam da otida nqkude bez priqtelkata mi otivam a ako me useti i davam nqkvo tupo no logi4no ibqsnenie

MoHuTo
12-24-2006, 14:59
Ами според мен не те е пробвал, защото ако беше така едва ли би се измъквал с лъжи!А и както казваш имал е и други издънки!Помисли си струва ли си да си с такъв човек! :-k

KiLLa BaBe
12-24-2006, 15:00
za6toto ste tupaci!-zatova postapvate taka....nie dokato vi vqrvame i vi obi4ame mn vie ni zabivate nqkvi luji v garbovete :( nzm 6tom tolkova ne iskate da hoite s nas nqkade moje da ne go kajete..a ne da ni lujete i posle o6te pove4e da se zadalbo4avate v lujite si!!! ;) nie sa6to sme hora i kato kajete 4e ne iskate taq ve4er da ste s nas nie 6te se opitame da razberem :)

sweet`dreams`
12-24-2006, 15:10
znaete li koe me kara da se zamislq,4e ne me luje:
1- obi4a me i sum sigurna v tova,za6toto mnogokratno s deistviqta si e dokazal lubovta si
2-be6e mi kazal,4e ne iska da sum tolkova lubopitna i postoqnno da iskam da znam vsi4ko okolo nego(za koeto sum suglasna,4e e prav)
3-muj e ... i kakto toi sam mi kaza "6te stava kakvoto az kaja" ,a toi kaza,4e ne iska da sum lubopitna ...
4-sam mi kaza,4e ako iska da e s drugo momi4e nqma da me razigrava,a 6te e ili s men ili s druga ... spored vas tova dali e dostatu4no da mu povqrvam,opitvam se sama da ubedq sebe si,4e ne me luje i se nujdaq ot pomo6tta vi,za6toto kakto kazva i ba6ta mi "ti si Toma neverni-dokato ne vidi6 s o4i ne vqrva6".

emociika:)
12-24-2006, 16:33
Виж сега, дори и да е отишъл някъде другаде след като сте се разделили, не значи, че ти е изневерил или че е бил изобщо с друго момиче. Може би просто е искал да иде някъде с приятели, но да го е било страх как ще реагираш и да е решил да не ти казва. Но след като е разбрал, че знаеш да е измислил тази лъжа. Не знам какво да ти кажа. Според мен ти можеш сама да разбереш самата истина след като си поговорите спокойно двамата за това, което и двамата чувствате. Успех:)

koalka
12-24-2006, 18:56
Може да е минал по друг път...

miloto_girl_4e
12-24-2006, 19:06
Определено не те е пробвал, просто когато си му звъннала се е стреснал и затова е почнал да те лъже, явно е искал да отиде верно някъде, но когато е разбрал, че си го надушила, е решил да се прибере у тях, за да си няма проблеми с теб :wink:

mnogomili4kata-sf
12-24-2006, 19:07
Така...сори хора,ама ми става супер смешно някой като почне "Ама той ме обичаа...сигурна съм, щото еди кво си и еди що си". И кво от тва....мислиш,че тва може да го спре нещо да прави ли?!?!?! Събудете се най- после!!!Не казвам за всички...ама още от 1вия ти пост само си помислих "Лелеее ква ли ще е тази връзка!?!?!".... ](*,)

bungle
12-24-2006, 19:11
Към авторката:от колко време ходите ,бе, душици?

Amayo
12-24-2006, 19:30
Не може да им се вярва не тез момчета ейййййй 8)

vvs_go
12-25-2006, 16:05
lyje lyje 4ak nosa mu zaka4a stenite :lol: :lol: :lol: :lol:

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 16:31
Podkrepqm mnenieto na anito.sl i nqma drugo kakvo da dobavq

12-25-2006, 17:37
Podkrepqm mnenieto na anito.sl i nqma drugo kakvo da dobavq

emi nedei postva be