PDA

View Full Version : Подтискам се вече



12-24-2006, 15:29
Така, хора. Ето историята ми.
Вече съм на 16,а все още съм правил секс. Дори не съм се съм си имал гадже. А когато сме в компания често говорим за секс, всеки се хвали със сексуалните си подвизи, а аз седя само отстрани и слушам сдухано. Чувствам това вече като голяма тежест защото колкото по-голям ставам, толкова по затворен съм и се комплесирам от факта. Незнам, може би съм твърде чувствителен или пък съм скучен - немога да спечеля интереса на момиче може би защото действам прекалено старомодно. Не съм от тея дето имат самочувствието да застанат до мацката и да почнат да я впечатляват говорейки и глупости, които не мислят но го правят само и само за да я преластят. Опитвал съм, но не се получава.
Ако пък става въпрос само за 1то ебане. Връсниците ми споменават, че не ми остава друго освен да напия мацката и да я изчукам докато тя нито усеща нито съзнава какво прави. Е само, че аз не съм от този тип хора или поне не бих искал да падна чак до там. Може би малцина ще ме разберат,
ще приемете въпроса ми за банален и т.н. Но наистина бих се радвал на смислен отговор. И не разчитам на отговори от типа "неможе ако си седиш пред компа" или "туй щот си педал" или подобни глупости. Плс. бъдете сериозни. Кажете как да сваля момиче, какво би намерило за интересна тема за разговор и т.н. Не става въпрос за свалка още от 1я път, просто начин да накараш момичето лека по лека да те хареса и т.н. Неща които момичетата харесват в 1 момиче, изобщо съвети при 1во запознанство и т.н.

12-24-2006, 15:39
На 16 изобщо не е късно!Познавам момчета на 18-19,които са девствени и изобщо не се комплексират!А как да спечелиш едно момиче?Ми може би да се държиш естествено,но не те познавам и незнам как се държиш,така че бъди забавен,но не прекалявай,дръж се кавалерски обръщай много внимание на въпросното момиче и не мисля,че ще има проблем!При първия път е важно да направиш така,
че да има и втори! :wink: Бъди естествен и успех! :D

JoeBanana
12-24-2006, 15:46
аве момичетата на твойта възраст са курвета и не признават кавалери и "старомодност":mrgreen: (ся да не се обидите. тва не е обида, а диагноза)
виж няколко теми надоле - 20 годишен девственик. може да си харесаш някое мнение
само едно ше ти кажа - тия неща насила не стават (е стават де, ама е незаконно)
и по принцип такива теми са тъпи :mrgreen: защо ? защото си мислиш - ей ся ше си кажа мъката, те ше ми кажат и още утре ше еба - проблема решен.
не става така пич :mrgreen: опитваш, опитваш пък, когато дойде - тогава. :mrgreen:

Lambo
12-24-2006, 16:08
Еми ще ти кажа при мен как става... Трябва да си привлекателен на външен вид, всмисъл доста момичета не гледат външността, а характера, за тях е важно човека да ги разбира и да могат спокойно да си говорят двамата, но все пак има едно място, в което вече момичетата до такава степен не те харесват физически, че си губят желанието за разговор... Така че първо трябва да изглеждаш добре. За разговора няма никво значение темата момичетата якото им е, че може да приказват и за мн сериозни неща и за пълни глупости и пак да им е интересно важното е да им поддържаш интереса към разговора, да не го спираш и да им грабнеш вниманието.. После момичето става мн по "лесно" всмисъл, че ако вече е видяла че си свестен и те е допуснала до себе си, работата вече е уредена :D

-DeliciouS-
12-24-2006, 16:18
Значи аз малко се обърках, ти хем искаш да си като приятелите си ( да си Ебач, и да се впишеш в компанията), хем продължаваш да твърдиш колко различен си и как искаш да се научиш да сваляш момичета, не от гледна точка на секса!Обмисли точно какво искаш и тогава питай пак

sexy_destven
12-24-2006, 16:27
abe bate nqma6 nikakvi problemi prosto si razli4en i tova jenite go vijdat a problema e v jenite za6toto tvoite vrastni4ki si padat po golemi batkovci ot 20 nagore i iskat samo da gi ebat
ti 6te si nameri6 mnogo svqsno momi4e s koeto drugite eblivi putki nqma da mogat da se sravnqvat
taka stana i pri men
az sym na 20 godini i sym destven i dori ne sym grozen i tova vob6te ne mi pre4i govorq si spokoino za koeto i priatelite mi me uvajavat daje mi e hubavo za6toto sym razli4en :)
nikoga ne sym bil s nekoq ot onia typi put*ki deto gledat samo da se napiat i da se naebat
zatova puk sega namerih edno super svqsno i krasivo momi4e abe istinsko sykrovi6te i sega onezi eba4i mi zavijdat za6toto imam ne6to istinsko do sebe si a te prodaljavat da si ebat typite put*ki

macka123
12-24-2006, 17:20
На 16 изобщо не е късно!Познавам момчета на 18-19,които са девствени и изобщо не се комплексират!А как да спечелиш едно момиче?Ми може би да се държиш естествено,но не те познавам и незнам как се държиш,така че бъди забавен,но не прекалявай,дръж се кавалерски обръщай много внимание на въпросното момиче и не мисля,че ще има проблем!При първия път е важно да направиш така,
че да има и втори! :wink: Бъди естествен и успех! :D

olive_oil
12-24-2006, 18:21
Така, хора. Ето историята ми.
Вече съм на 16,а все още съм правил секс. Дори не съм се съм си имал гадже. А когато сме в компания често говорим за секс, всеки се хвали със сексуалните си подвизи, а аз седя само отстрани и слушам сдухано. Чувствам това вече като голяма тежест защото колкото по-голям ставам, толкова по затворен съм и се комплесирам от факта. Незнам, може би съм твърде чувствителен или пък съм скучен - немога да спечеля интереса на момиче може би защото действам прекалено старомодно. Не съм от тея дето имат самочувствието да застанат до мацката и да почнат да я впечатляват говорейки и глупости, които не мислят но го правят само и само за да я преластят. Опитвал съм, но не се получава.
Ако пък става въпрос само за 1то ебане. Връсниците ми споменават, че не ми остава друго освен да напия мацката и да я изчукам докато тя нито усеща нито съзнава какво прави. Е само, че аз не съм от този тип хора или поне не бих искал да падна чак до там. Може би малцина ще ме разберат,
ще приемете въпроса ми за банален и т.н. Но наистина бих се радвал на смислен отговор. И не разчитам на отговори от типа "неможе ако си седиш пред компа" или "туй щот си педал" или подобни глупости. Плс. бъдете сериозни. Кажете как да сваля момиче, какво би намерило за интересна тема за разговор и т.н. Не става въпрос за свалка още от 1я път, просто начин да накараш момичето лека по лека да те хареса и т.н. Неща които момичетата харесват в 1 момиче, изобщо съвети при 1во запознанство и т.н.сь пък на 23.11 направих 15 и аз не съм,кво толкова.Едно разбрах.Докато се самосъжалявам нищо няма да постигна

Mastodont
12-24-2006, 19:43
Ми пич ако наистина си пробвал да застанеш при някоя и да й "говориш глупости дет не ги мислиш само за да я преластиш" или както правели другите там, то може и в тва да ти е грешката. Бъди себе си, най важното недей да се влияеш от "утвърдените любовници" и да гледаш от тях, не трябва да правиш секс по принуда. Секса е удоволствие, не задължение!!! [-X :-D

12-24-2006, 20:46
mi nezn predpolagam stava ot samosebesi ama ne trqbva da ti stava fix ideq

!!!....
12-24-2006, 21:19
Еи пич ако аз ако знаех с какви курви ще се забаркам щях да си стоя девствен до 20...
А относно твоите приятели има една приказка-Куче което много лае не хапе-така че сам си прави извода.
Ти искаш да ебеш (няма да пиша цензура защото секцията е такава)-ще ебеш.
Искаш да ебеш някоя яка курвентия-няма да я ебеш-те си падат по газари с пари коли....(не ти и трябва)
Най добре си намери момиче с което ще си паснете и не се занимавай с глупости то другото от самосебе си ще дойде
УСПЕХ!

shizzle
12-25-2006, 00:11
Ето още един, малко по-интрузивен поглед върху нещата.

ЗАБРАВИ ДА ЕБЕШ! Изглежда имаш достатъчно недостатъци, че да не можеш да "ковнеш" момиче, защото всички те виждат какъв си ми загубеняк!

Схващаш ли картинката, пич?

Не, не спирай да четеш! Осмисли това, което ти казах, приеми го и продължи нататък. Това беше лошата част, сега само ще става по-хубаво.

Да идеш на купон и накрая да си легнеш с някоя - или трябва да си много печен или тя да е много лесна. Забрави сценариите от холивудски филми и локумите на връстниците си. Така не се уреждат нещата при момчета от твоя тип.

А ти знаеш ли кой е твоят тип? Ти си медиократичен емоционален интроверт, т.е. стандартен заблуден загубеняк. Ти не си от хората, които "забиват". Твоята сила е на друго място - връзките. Твоите момичета са различни от момичетата, по които си падат приятелите ти. Ти си ловец на романтички. Те са твоята храна и трябва да се научиш да ги харесваш.

Тук идва проблемът с оръжието. Тъй като си МЕИ (или СЗЗ), ти нямаш потенциала сам да се надрастнеш и да се самообучиш как да сваляш романтички. Логиката не ти е приятел. Въображението ти се изчерпва до това да обясняваш на дълго и на широко колко голям романтик си, колко обичаш еди-какво си, колко смяташ, че момичетата са страхотни и, най-вероятно, до правене на малки романтични жестове. Кофти тръпка, копеле, защото не ми звучиш да си особено оригинален. "Подайте ми реплики и теми за разговор, кажете ми какво да правя, с останало ще се справя сам." Това искаш от нас. Ами, няма да стане. Няма универсална тема или реплика, която да прикове вниманието на едно момиче. Всяка е различна и всички са еднакви. Ако можеш да водиш разговор и момичето ти подаде ръка, всяка тема би била подходяща. Ако ли не - греда. Единственият начин да се научиш е да пробваш.

Тайната сила на почти всички МЕИ-та е, че са доста талантливи поне в една сфера на живота. Коя е твоята сила? Писане, музика, изобразително изкуство, IT, спорт..? Не я подценявай! Да кажем, че си надарен портретист. Оформи социалния си живот около този факт - носи нещо стилно, което да издава в теб творческата натура (шалче, капа, каквото и да е), нека индиректно всички знаят, че си художник, когато искаш да се вмъкнеш в даден разговор и да се представиш в по-добра светлина, прави метафори с рисуването. Напр. при един стандартен спор "какви момичета харесвате" (обикновено все някое момиче започва това и всички започват да казват "романтички", "отворени", "готини" и подобни.. ако ли пък не, с малко хитрост сам можеш да подкладиш подобна дискусия) можеш да се вмъкнеш с реплика "Научил съм се само с един поглед да обхвана десетките черти върху едно лице, но все още не разбирам какво ме кара да видя едно момиче и да искам да я нарисувам. Не е просто външната красота, в очите й трябва да блести *спираш поглед върху жертвата* онази светлина, която не може да хвърли и най-нежният слънчев лъч.. бла-бла, бла-бла-бла", you get the idea. Когато създадеш ореола на талант около себе си, ставаш по-ценен и си качваш шансовете. А когато се вижда от километър, че се предлагаш на която падне.. Никой няма да те погледне втори път.

И, спокойно, имаш време! Аз загубих девствеността си на 17. Не бързах за никъде и пак ме удари по главата. Точно сега е времето да развиваш таланта си така или иначе.

А ако това ти се вижда прекалено сложно и глупаво, имаш само един изход - стани като тези около теб!

12-25-2006, 00:41
Така, хора. Ето историята ми.
Вече съм на 16,а все още съм правил секс. Дори не съм се съм си имал гадже. А когато сме в компания често говорим за секс, всеки се хвали със сексуалните си подвизи, а аз седя само отстрани и слушам сдухано. Чувствам това вече като голяма тежест защото колкото по-голям ставам, толкова по затворен съм и се комплесирам от факта. Незнам, може би съм твърде чувствителен или пък съм скучен - немога да спечеля интереса на момиче може би защото действам прекалено старомодно. Не съм от тея дето имат самочувствието да застанат до мацката и да почнат да я впечатляват говорейки и глупости, които не мислят но го правят само и само за да я преластят. Опитвал съм, но не се получава.
Ако пък става въпрос само за 1то ебане. Връсниците ми споменават, че не ми остава друго освен да напия мацката и да я изчукам докато тя нито усеща нито съзнава какво прави. Е само, че аз не съм от този тип хора или поне не бих искал да падна чак до там. Може би малцина ще ме разберат,
ще приемете въпроса ми за банален и т.н. Но наистина бих се радвал на смислен отговор. И не разчитам на отговори от типа "неможе ако си седиш пред компа" или "туй щот си педал" или подобни глупости. Плс. бъдете сериозни. Кажете как да сваля момиче, какво би намерило за интересна тема за разговор и т.н. Не става въпрос за свалка още от 1я път, просто начин да накараш момичето лека по лека да те хареса и т.н. Неща които момичетата харесват в 1 момиче, изобщо съвети при 1во запознанство и т.н.

Хич не си ни интересен, така като си на 16 имаш все още малък шанс. Като станеш на 20 тогава ела пак и пиши тука. Тоя форум е като някаква сбирка на 20-21 годишните девственици и по-малки не се допускат да им се дава глас. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пепи Пекторалиса
12-25-2006, 01:41
Коледа е, хубаво е да се прави добро. Ще те бодна, ако желаеш, и вече ще можеш и ти да разказваш своите секс-преживявания. O:)

Overwhelming
12-25-2006, 02:34
Ето още един, малко по-интрузивен поглед върху нещата.

ЗАБРАВИ ДА ЕБЕШ! Изглежда имаш достатъчно недостатъци, че да не можеш да "ковнеш" момиче, защото всички те виждат какъв си ми загубеняк!

Схващаш ли картинката, пич?

Не, не спирай да четеш! Осмисли това, което ти казах, приеми го и продължи нататък. Това беше лошата част, сега само ще става по-хубаво.

Да идеш на купон и накрая да си легнеш с някоя - или трябва да си много печен или тя да е много лесна. Забрави сценариите от холивудски филми и локумите на връстниците си. Така не се уреждат нещата при момчета от твоя тип.

А ти знаеш ли кой е твоят тип? Ти си медиократичен емоционален интроверт, т.е. стандартен заблуден загубеняк. Ти не си от хората, които "забиват". Твоята сила е на друго място - връзките. Твоите момичета са различни от момичетата, по които си падат приятелите ти. Ти си ловец на романтички. Те са твоята храна и трябва да се научиш да ги харесваш.

Тук идва проблемът с оръжието. Тъй като си МЕИ (или СЗЗ), ти нямаш потенциала сам да се надрастнеш и да се самообучиш как да сваляш романтички. Логиката не ти е приятел. Въображението ти се изчерпва до това да обясняваш на дълго и на широко колко голям романтик си, колко обичаш еди-какво си, колко смяташ, че момичетата са страхотни и, най-вероятно, до правене на малки романтични жестове. Кофти тръпка, копеле, защото не ми звучиш да си особено оригинален. "Подайте ми реплики и теми за разговор, кажете ми какво да правя, с останало ще се справя сам." Това искаш от нас. Ами, няма да стане. Няма универсална тема или реплика, която да прикове вниманието на едно момиче. Всяка е различна и всички са еднакви. Ако можеш да водиш разговор и момичето ти подаде ръка, всяка тема би била подходяща. Ако ли не - греда. Единственият начин да се научиш е да пробваш.

Тайната сила на почти всички МЕИ-та е, че са доста талантливи поне в една сфера на живота. Коя е твоята сила? Писане, музика, изобразително изкуство, IT, спорт..? Не я подценявай! Да кажем, че си надарен портретист. Оформи социалния си живот около този факт - носи нещо стилно, което да издава в теб творческата натура (шалче, капа, каквото и да е), нека индиректно всички знаят, че си художник, когато искаш да се вмъкнеш в даден разговор и да се представиш в по-добра светлина, прави метафори с рисуването. Напр. при един стандартен спор "какви момичета харесвате" (обикновено все някое момиче започва това и всички започват да казват "романтички", "отворени", "готини" и подобни.. ако ли пък не, с малко хитрост сам можеш да подкладиш подобна дискусия) можеш да се вмъкнеш с реплика "Научил съм се само с един поглед да обхвана десетките черти върху едно лице, но все още не разбирам какво ме кара да видя едно момиче и да искам да я нарисувам. Не е просто външната красота, в очите й трябва да блести *спираш поглед върху жертвата* онази светлина, която не може да хвърли и най-нежният слънчев лъч.. бла-бла, бла-бла-бла", you get the idea. Когато създадеш ореола на талант около себе си, ставаш по-ценен и си качваш шансовете. А когато се вижда от километър, че се предлагаш на която падне.. Никой няма да те погледне втори път.

И, спокойно, имаш време! Аз загубих девствеността си на 17. Не бързах за никъде и пак ме удари по главата. Точно сега е времето да развиваш таланта си така или иначе.

А ако това ти се вижда прекалено сложно и глупаво, имаш само един изход - стани като тези около теб!
Хахахахахахахаха.......това ми хареса.Но човекът би спрял да чете след като види:

]ЗАБРАВИ ДА ЕБЕШ!
...това би го отчаяло,а ако погледне по-надлу би се отчаял сигурно мааалко повече.....

12-25-2006, 08:02
А когато сме в компания често говорим за секс, всеки се хвали със сексуалните си подвизи, а аз седя само отстрани и слушам сдухано. Чувствам това вече като голяма тежест защото колкото по-голям ставам, толкова по затворен съм и се комплесирам от факта. Незнам, може би съм твърде чувствителен или пък съм скучен - немога да спечеля интереса на момиче може би защото действам прекалено старомодно. Не съм от тея дето имат самочувствието да застанат до мацката и да почнат да я впечатляват говорейки и глупости, които не мислят но го правят само и само за да я преластят.

Тва е защото ти пука. Просто тря да спреш да те е грижа и да се отпуснеш. Един много важен съвет - С П Р И Д А М И С Л И Ш З А Т О В А К А К В О Б И М О Г Л О Д А С Т А Н Е И Л И Н Е!!! И НАПРАВО СПРИ ДА МИСЛИШ! Ай оди запълва дупки!

12-25-2006, 14:04
Nqkoi pravqt na po 20-25, nqma ni6to nenormalno, prosto trqbva vreme da se nameri podhodq6tata

bungle
12-25-2006, 14:06
Tам ви е проблемът, твърде много чакате да се появи подходящата.
Забележете, не търсите,а чакате....

12-26-2006, 14:17
Shinzzel забравяш,4е този тип мом4ета рядко ги канят по купони и тн и хората просто им лепват етикета "здухан" и до там.

ачката
12-26-2006, 14:19
Shinzzel забравяш,4е този тип мом4ета рядко ги канят по купони и тн и хората просто им лепват етикета "здухан" и до там. че то и Shinzzel е един от тези хора

shizzle
12-26-2006, 17:29
Shinzzel забравяш,4е този тип мом4ета рядко ги канят по купони и тн и хората просто им лепват етикета "здухан" и до там. че то и Shinzzel е един от тези хора

Та вие ме изкарахте някой от Гестапо, бре!

MySel`f: Видях този метод на наредба с цел внушение в един сайт и реших да го пробвам. Идеята е, че човек не може да се справи с проблемите си без да ги осъзнава напълно. Ако му кажеш "виж сега, миличко, няма от какво да се притесняваш" - ефект йок! ИМА от какво да се притеснява, но и ИМА решение на проблемите му!

12-26-2006, 20:19
Така, хора. Ето историята ми.
Вече съм на 16,а все още съм правил секс. Дори не съм се съм си имал гадже. А когато сме в компания често говорим за секс, всеки се хвали със сексуалните си подвизи, а аз седя само отстрани и слушам сдухано. Чувствам това вече като голяма тежест защото колкото по-голям ставам, толкова по затворен съм и се комплесирам от факта. Незнам, може би съм твърде чувствителен или пък съм скучен - немога да спечеля интереса на момиче може би защото действам прекалено старомодно. Не съм от тея дето имат самочувствието да застанат до мацката и да почнат да я впечатляват говорейки и глупости, които не мислят но го правят само и само за да я преластят. Опитвал съм, но не се получава.
Ако пък става въпрос само за 1то ебане. Връсниците ми споменават, че не ми остава друго освен да напия мацката и да я изчукам докато тя нито усеща нито съзнава какво прави. Е само, че аз не съм от този тип хора или поне не бих искал да падна чак до там. Може би малцина ще ме разберат,
ще приемете въпроса ми за банален и т.н. Но наистина бих се радвал на смислен отговор. И не разчитам на отговори от типа "неможе ако си седиш пред компа" или "туй щот си педал" или подобни глупости. Плс. бъдете сериозни. Кажете как да сваля момиче, какво би намерило за интересна тема за разговор и т.н. Не става въпрос за свалка още от 1я път, просто начин да накараш момичето лека по лека да те хареса и т.н. Неща които момичетата харесват в 1 момиче, изобщо съвети при 1во запознанство и т.н.

До гуша вече да ти дойде от Нежни комплексари.