PDA

View Full Version : футболни таинички :)



elf4o
12-24-2006, 15:32
даите някакви съвети или таини или някакви таини за по - добър куефицент на еврофутбола защото на програмките куефицента им е един на телевизията е друг и винаги кат заложа пари ги губя
ако може някои да ми каже някакви таини или как да поспечеля малко от еврофутбола

Fena
12-24-2006, 15:50
Губиш защото коефициентите се променят по телевизията ?! :shock: Коя телевизия? :shock: :shock: :shock: Изобщо ти как залагаш? :-k :-k

elf4o
12-24-2006, 16:20
Губиш защото коефициентите се променят по телевизията ?! :shock: Коя телевизия? :shock: :shock: :shock: Изобщо ти как залагаш? :-k :-k
куефицента от брошурката не съвпада с куефицента от телевизията.

Fena
12-24-2006, 17:05
Ако прочетеш внимателно брошурата ще намериш един каренце където старателно е написано: "Еврофутбол си запазва правото да променя кОефициентите на мачовете". Затова като пуснат тиража отиваш още с първи петли за да хванеш добрите коефициенти :mrgreen:

teenkopele
12-24-2006, 17:20
Права колонка ли играеш или някаква система? :-k :wink:

LunaTriCk
12-24-2006, 19:26
със сигурност проблема е в твоя куефицент

elf4o
12-25-2006, 19:38
Права колонка ли играеш или някаква система? :-k :wink:
гледам куефицентите и залагам на по малките куефиценти като шанса да спечелят те е по голям отколкото да се фърлям на големите куефиценти ако някои иска може да сподели нещо :)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-25-2006, 19:45
е тфа да залагаш на сигурно е тъпо...аз гледам да залагам на мачовете с по-големите коефиценти (бааа го в думата)... е вярно, че не печелиш секи път, но като спечелиш поне взимаш много...Веднъж взех от 1 лев 36...заслужава си:)

elf4o
12-26-2006, 07:48
е тфа да залагаш на сигурно е тъпо...аз гледам да залагам на мачовете с по-големите коефиценти (бааа го в думата)... е вярно, че не печелиш секи път, но като спечелиш поне взимаш много...Веднъж взех от 1 лев 36...заслужава си:)
е ти на колко мача залагаш? и винаги залагаш на мачовете и отборите с наи висок куефицент? я пояснете малко моля ви :)

teenkopele
12-27-2006, 05:38
е тфа да залагаш на сигурно е тъпо...аз гледам да залагам на мачовете с по-големите коефиценти (бааа го в думата)... е вярно, че не печелиш секи път, но като спечелиш поне взимаш много...Веднъж взех от 1 лев 36...заслужава си:)
е ти на колко мача залагаш? и винаги залагаш на мачовете и отборите с наи висок куефицент? я пояснете малко моля ви :)

Трябва да запомниш едно- СИГУРЕН МАЧ, НЯМА! Независимо от коефициентите, от прогнозите на много хора, винаги може да се получи изненада!
Трябва да започнеш да следиш отбори, първенства и т.н.- ще ти бъде от полза, когато залагаш. :)
Стратегии и начини за игра много...зависи с колко пари разполагаш и колко си склонен/склонна да рискуваш. Не е задължително да играеш само високи, или само ниски коефициенти.

:arrow: Предложение за днес:

A534 АЯКС - РОДА 1

:wink:

LunaTriCk
12-27-2006, 12:42
www.prognozi.com
http://www.prosoccer-bg.com/
http://www.prosoccer.gr/
ae, и да черпиш после като спечелиш :wink:

teenkopele
12-29-2006, 05:23
За днес:

Бирмингам - Лутън 1 .

:wink:

DeViL`s_Daughter
01-03-2007, 21:43
не сметнах за необходимо да пускам нова тема и за тва тука 6е питам
какво е тва "Права Колонка"? :-k

Fena
01-03-2007, 22:25
Единични прогнози

HopeLesss
01-03-2007, 22:48
Моя авер пуска само хокей и много печели. Не знам дали е късмет, но доколкото знам е хубаво да се интересуваш и от самите отбори, които играят... Дали влизат титулярите, дали играят първия с/у последния в групата и т.н. Май са много факторите. А това да играеш само според ниските коефициенти е пълна лудост. Моя приятел хвана така близо 70 лв от един мач. Сложи 10 лв за 2-ка на мача Барса-Интернационал :mrgreen: Въпрос на късмет, но не само...

teenkopele
01-04-2007, 08:12
Единични прогнози

...,с повече кинти, е супер :mrgreen: , но пак не е 100% сигурно (такова "животно" няма). :wink:

Fena
01-04-2007, 09:48
Единични прогнози с в смисъл 5 мача примерно, от които 2 за 2ки, 1 е тройка, и 2 Х-а. А това за което говориш ти се казва сингъли :lol:

teenkopele
01-04-2007, 10:08
Единични прогнози с в смисъл 5 мача примерно, от които 2 за 2ки, 1 е тройка, и 2 Х-а. А това за което говориш ти се казва сингъли :lol:

Сингъл- единичен...едно и също. :wink: