PDA

View Full Version : Тупак - мисли



martinka_91
12-24-2006, 19:26
Хора, знаете ли някви мисли на 2 PAC ? Аз мога да споделя с вас само 1, щото само нея си я знам. :oops:

In life there going to be some things thats going to make it hard to smile.But ever you go through all the rain and the pain you got to keep your sense of humor...You got to smile for me now!

IdiOtKa
12-24-2006, 21:29
On these cold streets, ain't no love, no mercy, and no friends , In case you never see my face again (2Pac)


"I truly believe I have been blessed be God and God wAlks with me " (2pac)

"I`m not saying I`m gonna change the world ,but i guarantee that I will spark the brain that will change the world" 2pac

"Goin insane, never die, live eternal, who shall I fear?
Don't shed a tear for me nigga I ain't happy hear
I hope they bury me and send me to my rest" (2pac)

"Through every dark night, there's a bright day after that" (2pac)

"So no matter how hard it get, stick your chest out
Keep your head up, and handle it" (2pac)

о така нататъка .... :) :-({|=

niGGa
12-25-2006, 06:25
"Even if I die, I'm gonna be a fuckin problem" - не е толкова мисъл, но е една от любимите му фрази..

"I believe that everything that you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer from it. But in my mind, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - любима мисъл

"Say money bring bitches, bitches bring lies
One nigga's gettin jealous, and motherfuckers died" - това е невероятно...

"If you can't find something to live for, then you best, find something to die for.." - един от девизите ми

"Fuck friends cuz when in danger them niggaz changed" - фраза, която мисля да татуирам върху себе си.

"Talkin to a nigga on a tight leash
Screamin "Fuck the police," as I ride through the night streets" любим цитат от песен

Някои не са мисли, но все пак..

martinka_91
12-25-2006, 17:27
Благодаря и на двама ви за отговорите :)
Аз се сетих за още една негова мисъл...
"Remmember to keep yourself alive.There`s nothing more improtant than that"
Както и за един цитат от песен, който ми помага много често :
"Baby, please don`t cry! You`ve got to keep your head up!Even when the road is hard never give up ! "

Mo6no4
12-25-2006, 17:53
Какви мисли бе?!? Та той не може да мисли. Даже и името му го подсказва - ТЪпак. :lol:

IdiOtKa
12-25-2006, 18:05
Какви мисли бе?!? Та той не може да мисли. Даже и името му го подсказва - ТЪпак. :lol:
тва беше жалък опит да бъдеш оригинален ! изглежда доста тъпо ..поне за мен ...

martinka_91
12-25-2006, 19:31
Какви мисли бе?!? Та той не може да мисли. Даже и името му го подсказва - ТЪпак. :lol:
тва беше жалък опит да бъдеш оригинален ! изглежда доста тъпо ..поне за мен ...

Съгласна съм с IdiOtKa :arrow: Не разбирам защо говориш така за Тупак, при положение, че ти ама грам не можеш да мислиш.Не искам да обиждам никой, но ... Мo6no, това, което каза беше много, ама мега тъпо !

Mo6no4
12-25-2006, 19:35
А кат` е бил толкова умен що са го гръмнали? А?!??!?

martinka_91
12-25-2006, 19:40
Щот` е казвал това, дето мисли, а на някои хора не им е изнасяло! Е за т`ва .... :!:

Jamalska
12-25-2006, 19:45
аз имам любим цитат от песен.
You know,I wonder if they'll laught when i am Dead?...
Why am I fighting to live,if i just live in to fight?
What am i trying to see when there ain'y nothing insight?
Why am i trying to give when no o ne gives me a try?
Why am i dieing to live if i'm just living to die...?
I'm destroyin' them...

Mo6no4
12-25-2006, 19:48
Щот` е казвал това, дето мисли, а на някои хора не им е изнасяло! Е за т`ва .... :!:
И кои са тези хора? :roll:

martinka_91
12-25-2006, 20:07
Еми понеже ти си от УМНИТЕ, сигурно знаеш! Айде край на тоя спор, щот е безсмислен.Нито аз ще променя твоето мнение, нито ти моето.

Mo6no4
12-25-2006, 20:13
Ами незнам кой го е убил, но не ме и интересува. Но след като ти не знаеш причинителят на обииството как знаеш причината за убииството? :roll:

martinka_91
12-25-2006, 20:33
Ами незнам кой го е убил, но не ме и интересува. Но след като ти не знаеш причинителят на обииството как знаеш причината за убииството? :roll:

http://tupacmania.net/modules/articles/article.php?id=3

Отговори си сам, защото на мен хич не ми се занимава с това повече.Казах ти да спрем до тук с тоя спор. Теб като не те те интересува що питаш ?
Айде чао. Който иска да пише още мисли ;)

Mo6no4
12-25-2006, 20:49
Ами оки, но защо трябва да се възхищавате и да поддръжавате на мислите на една утрепка. Какви ли "велики" мисли за живота и всичко останало може да измисли една утрепка? Поне аз наричам по този начин изнасилвачите...

Бунтар
12-25-2006, 20:54
Бе туй Мощно го заебете, същия мизерник имаме у Мармаладо, религиозен фанатик (нали и Мощното беше казало, че Бог осмисля живота му?), на всяка манджа меродия, който накрая зацикли на фразата "Ти си комплексар!". Още не можем да го разкараме.

А Тупак е култов. Кой ти казал, че бил изнасилвач?

martinka_91
12-25-2006, 20:55
Ем....дали я е изнасилил оная или не е ... нито аз, нито ти можем да знаем със сигурност...Прочети по-нагоре и си преведи ... и най - важното....опитай се да разбереш това, което е казал.

Mo6no4
12-25-2006, 21:01
Аууул извинявай не е осъден за изнасилване, а за сексуален тормоз. Има разлика, която не го прави по-малка утрепка. Нямам никакво намерение да му чета мислите на този "велик музикант"...

Едит: Това, че съм вярващ няма нищо общо с темата...

Бунтар
12-25-2006, 21:49
Че няма - няма... Просто казвам, че такива личности като тебе са ми доста добре познати ;)

Пише се отрепка. И тва, че е свършил неква мизерия, не означава, че не може да е казал някои истини

IdiOtKa
12-26-2006, 14:20
Аууул извинявай не е осъден за изнасилване, а за сексуален тормоз. Има разлика, която не го прави по-малка утрепка. Нямам никакво намерение да му чета мислите на този "велик музикант"...

Едит: Това, че съм вярващ няма нищо общо с темата...
маина харабия мно падаш в очите на хората (лично мнение ) нямам нищо против хората който не слушат рап ..напротив овъжавам ги за ибура им и заради това че не слушат чалга ...и никога не съм тръгнала да развивам безмислини теори за някви метали , пънкари или нещо такова ..тва са шитове ... аи защо ми е да говоря за нещо за което си нямам и представа какво е ..и никога не съм се интересувала ... според мен когато не разбираш нещо и незнаеш за кво става вапрос е по добре да не даваш глупави мнение защото с тях ти ставаш смешен ! И казано направо в този същия момент ти се държиш като един тъп чалгар ..димунстрираш плоски мнение лишени от сякакъв смисал и отричаш всичко различно от това което харесваш (като един жив маумен чалгар)
П.С. :извинявам се за правописните грешки ! :smt006

Mo6no4
12-26-2006, 15:43
Кви са тея глупости дет` ги дрънкаш. Кой ти е казал, че аз не слушам рап? Напротив слушам. И какви са тези глупости за чалгарите? Аз никога не съм харесвал чалагата.

Бунтар
12-26-2006, 15:45
Нима? И кои рапъри уважаваш и смяташ, че не са отрепки?

niGGa
12-26-2006, 15:52
Нима? И кои рапъри уважаваш и смяташ, че не са отрепки?
Предполагам Сайпърс Хил и Имортал Техник..
И все пак аз не искам да споря..Всеки си има право на мнение..Към това се стремя да се придържам..
ПС - забравих нещо - Добавям и двете от подписа ми..
What is seen is temporary. What is unseen is eternal...
If you could walk a mile in my shoes, you would be crazy too

Mo6no4
12-26-2006, 15:54
Cypress Hill, Beastie Boys, Necro, Das EFX, Dr. Octagon, Lords of the Underground, Flipsyde, Everlast, House of Pain, Onyx, Necro...

ощо взето тия...

niGGa
12-26-2006, 15:55
А знаеш ли колко от тези са били или още по-лошо, са със присъди? Щото аз мисля че знам..

scion_of_Storm
12-26-2006, 15:57
Нищо, че съм тру метълхед ( :smt005 ) , песента му Runnin' (dying to live) е доста добро парче, някой преди мен метна припева, повечето фрази обаче не ме кефят. И все пак припева има доста смисъл. :)

Mo6no4
12-26-2006, 15:57
Не.

niGGa
12-26-2006, 16:51
Не.
Тогава защо го наричаш "утрепка", като от тези дето слушаш, има осъждани и обвиняеми?
Както и да е. Не искам да споря. Все пак темата беше за мисли.

Mo6no4
12-26-2006, 16:57
Тогава защо го наричаш "утрепка", като от тези дето слушаш, има осъждани и обвиняеми?
Както и да е. Не искам да споря. Все пак темата беше за мисли.
Да, но аз им чета мислите и ни им подръжавам изобщо. Просто ме кефи музиката им.

niGGa
12-26-2006, 17:02
Тоест, за теб всички ние, които го слушаме и му подръжаваме(в известна степен, никога не съм искал да бъда като него) сме утрепки?
С това обиждаш има няма около 3-4 милиона души.. ако не и повече..

All of my life I dreamed of meeting one
with immense beauty, and once I found her
I would charm her and she'd be mine forever
I have found her and indeed she is all
I wished for and more but she is
not charmed nor intrigued. Then I
think 2 myself "What can I offer her?"
The tears warm my eyes and blur my
vision. I stick 2 my stance of bravado
and give her the same uninterested look
she gave me. She was so beautiful
But what can I offer her.

Иначе от стиховете му това ми харесва най-много. Чувствал съм се подобно..

scion_of_Storm
12-26-2006, 17:18
3-4 единици стотици хиляди милиони милярда души! Оф, изпростявам, ае до скоро, оставям форума за малко, че иначе ще напиша простотии. Яко офтопик :mrgreen:

Mo6no4
12-26-2006, 17:30
Нига - а ти каго говориш за метълите обиждаш далеч повече хора.

Kar4eto
12-26-2006, 18:28
Според мен е безсмислено да водите подобни спорове!!!Мисля,че какъвто и да е бил 2pac,той ще остане в сърцата на своите фенове с музиката,която е правил!(С това не искам изобщо да кажа,че съм му някоя луда фенка и т.н.-просто някои от песните му наистина много ми харесват,но както и да е...)Факт е,че животът на този човек не е бил лек,но точно това го е подтиквало да изрича неща,които сега наричаме мисли и заради които явно е създадена и тази тема!
Между другото и аз си събирам мисли на известни хора - така че тези ще попълнят колекцията ми :mrgreen:

niGGa
12-26-2006, 19:40
Нига - а ти каго говориш за метълите обиждаш далеч повече хора.
Те не са хора, с изключение на 1-2-ма, може би. :lol:
Спирам да пиша

martinka_91
12-27-2006, 19:30
По тая тема, дето сме започнали да спорим, може да се развиват локуми докато сме живи. Всеки харесва различна музика, НИКОЙ не е по-малко от някой друг, само защото е по-различен и има по-различни интереси.Както са и метълите, така са и рапърите...и чалгарите и сички...Все хора сме бе!
Край на тва...Плс!
Айде, който знае...да пише мисли, да си попълваме колекцийките с оная мацка и да не правиме излишни патардии във форума ;)

IdiOtKa
12-28-2006, 07:18
По тая тема, дето сме започнали да спорим, може да се развиват локуми докато сме живи. Всеки харесва различна музика, НИКОЙ не е по-малко от някой друг, само защото е по-различен и има по-различни интереси.Както са и метълите, така са и рапърите...и чалгарите и сички...Все хора сме бе!
Край на тва...Плс!
Айде, който знае...да пише мисли, да си попълваме колекцийките с оная мацка и да не правиме излишни патардии във форума ;)
до някаде съм сагласна ... но се пак да продължим с мислите ..който не му изнася просто да не пише :smt017

nazity2
08-15-2012, 13:34
А кат` е бил толкова умен що са го гръмнали? А?!??!?

Abe ti normalen li si be :Ddd samo kato ti 4eta typotiite mi stava sme6no! Ebati maloumnika si prosto ne e istina........:X Grymnali sa go za6toto e proziral vsi4kite izdanki i mafiotski istorii na darjavata i gi e izdaval s pesnite si, na kopeletata ne im e iznasqlo za tva sa go gramnali qsno li ti e!! I kato ne znae6 po4ti ni6to za nego ( koeto si li4i ot maloumnite ti izkazvaniq ) po dobre si trai za6toto se izlaga6!!!!

nazity2
08-15-2012, 13:39
Ами незнам кой го е убил, но не ме и интересува. Но след като ти не знаеш причинителят на обииството как знаеш причината за убииството? :roll:
XAx nau4i se da pi6e6 be , Ubiistvo se pi6e ,4ak me e sram 4e te popravqm, sram me e 4e ima hora na dostata4no zrqla vazrast i dopuskat takiva pravopisni gre6ki........WTF

nazity2
08-15-2012, 13:42
Аууул извинявай не е осъден за изнасилване, а за сексуален тормоз. Има разлика, която не го прави по-малка утрепка. Нямам никакво намерение да му чета мислите на този "велик музикант"...

Едит: Това, че съм вярващ няма нищо общо с темата...

NE e dokazano 4e naistina q e iznasilil pak i da e tva ne go e napravilo po malko talantliv i prozorliv, vseki dopuska nqkakvi gre6ki v jivota si i ne si ti tozi koito 6te go sadi za tova!! Pak i ot kade znae6 4e tq ne e bila edna ku4ka koqto go e predizvikala i si go e zaslujila?!

nazity2
08-15-2012, 14:04
Да, но аз им чета мислите и ни им подръжавам изобщо. Просто ме кефи музиката им.

Pff koi ti e kazal 4e mu podrajavame?! Tva 4e haresvame mydriq mu na4in na mislene i muzikata mu ne ozna4ava 4e mu podrajavame! Dori i da e napravil nqkoi gre6ki v jivota si toi e bil dostoen 4ovek! RESPECT!!!!!! Zaslujil go e!

JuStElly
08-17-2012, 00:57
А кат` е бил толкова умен що са го гръмнали? А?!??!?

-.- .. едното няма нищо общо с другото

TheBanzai369
08-17-2012, 15:40
-and how can these people judge me?
They ain't my peers and in all these years, they ain't never love me
I never got to be a man, must be part of some big plan
to keep a nigga in the state pen.

Няма значение, че не съм nigga, все пак се отъждествявам с лирическия герой... понякога де. Иначе Тупак е бил изключително мъдър и прозорлив. Ясно е осъзнал проблемите в обществото, че обществото плаче за някой който да го води и т.н. и т.н. И аз се интересувам от социалните проблеми и мисля, че намирам опра в музиката му :)

krisko456
04-15-2013, 13:07
Здравейте,
Аз се сещам само за една мисъл на Тупак: Live it up, or give it up!

arina.nikolaeva2
12-14-2013, 02:54
А кат` е бил толкова умен що са го гръмнали? А?!??!?

Вземи се образовай малко ,че ти си толкова тъпа и се изказваш не подготвена цял свят ще ти се смее за това ,което си написала!Малумникчка такава слушай Преслава и умри !

BlackEyedPeas
12-14-2013, 10:20
Аре спри да пишеш в стари теми и спри с тая твоя Преслава, че явно ти я слушаш.

~LadyCrawley~
12-14-2013, 10:26
Вземи се образовай малко ,че ти си толкова тъпа и се изказваш не подготвена цял свят ще ти се смее за това ,което си написала!Малумникчка такава слушай Преслава и умри !

Момиче, спри да се излагаш, че е болезнено да се чете за "маЛУмниКчка"-та ти, за чалга звезди и за "тъпата, изказвала се неподготвена". Замисли се дали не визираш самата себе си с такава ниска култура и не храни в стари теми.

TupacGanja
02-02-2014, 21:35
Какви мисли бе?!? Та той не може да мисли. Даже и името му го подсказва - ТЪпак. :lol:

Брат вари си измий мазола и пак ела:)