PDA

View Full Version : istinskoto priqtelstvo ili moje i parvata istinska lubof



obarkana
12-25-2006, 07:34
zdr mili4ki.mn mi e zle imam ogromna nujda ot pomo6t!!!imam dve nai dobri fr no ednata zamoina za dr darjava a s dr se sblijihme stra6no mn no......tq tragna s edin moi fr ot klasa mi-bqha zaedno 2 meseca dokato toi skasa s neq za6toto bil vluben v men!!!dosega imah edno gadje predi nqkolko meseca no bqhme zaedno 7 dena i vraskata ni be6e pove4e kato fars a ne kato vraska.ne e imalo nikakfi 4uvstva.a sega tova mom4e kazva 4e me obi4a naistina no fr mi e adski razstroena pla4e postoqnno za6toto tq go obi4a a toi iska men.strah q e da ne q predam i men me e strah da ne go napravq i da zabravq si4ko mejdu nas.tova mom4e bilo tipi4no rasgoneno jenkar4e-o6te ne e skasal s gadjeto si no e tragnal s druga.no 4uvstvam 4e kam mene ima serizni 4uvsttva no dr vikat 4e ne sam prava i 4e ne sam ispitvaa istinska lubov no ne sam i ispitvala i golqmata bolka sled skasvaneto.tq razbira 4e iskam da sam s nego no kazva 4e nqma da prejivee da vijda nai dobrata si priqtelka s mom4eto koeto tq obi4a a to q e naranilo tolkova mnogo.pomognete me mili4ki koe e po vajno znam 4e e priqtelstvoto no iskam mn da ispitam istinska trapka s mom4e koeto haresvam mn.HELP ME PLEASEEEE! ne spiram da pla4e moqta fr sa6to-neznae kakfo 6te izbera as sa6to ne znam se o6te.imam nujda ot pomo6t

niGGa
12-25-2006, 07:52
Като за начало пиши на кирилица. Минаха 10 минути докато ти разгадая какво си написала.
Зависи колко е силно приятелството ти и колко са силни чувствата(ако има такива) към това момче. Аз така бих го погледнал.. Което надделее - това е.. Само че, знай, че има преход от приятелство към любов, но обратното го няма..
Но все пак, ако бях на твое място, избирам приятелствтото без да се замислям...

lideto'
12-25-2006, 07:57
mi vij sq mila, tva na mene mi se e slu4valo mn pati i s1m probvala i po dvata na4ina i edinstvenoto ne6o koeto 6te zagubi6 e mom4eto . Priqtelkata mi be6e mn raztroena, no tq sama mi kaza 4e ako az hodq s nego 6te q boli i 6te i pomogne da go zabravi :) , taka i stana.
A edin pat re6ih da ostana v priqtelstvo predi 1 mom4e , no nakraq se sre6tahme taino 6toto mn se haresvahme i kato ni hvana stana mn po lo6o , tq kaza 4e e po dobre da i kajem istinata . nakraq daje i be6e 6tastliva za nas :)

AKO TI E ISTINSKA PRIQTELKA 6TE TI PROSTI I NQMA DA SE KARATE ZARADI 1 MOM4E , DAJE AKOTI HODI6 S NEGO 6TE GO ZABRAVI PO BARZO + TI NE MOJE6 DA NAPRAVI6 NI6TO S 4UVSTVATA SI !!!

dano s1m pomognala :):):)

NICI_ty
12-25-2006, 08:06
Драсти мацка!!! Ситуацията ти опр е кофти, и понеже..доняк1де съм била забърквана в нещо подобно, мн искам да се опитам да помогна!!!
Преди вс искам да ти кажа нещ0-Мн по-лесно е да превъзмогнеш, нещо, което изобщо не е започвало, отколкото после да се опиташ да забравиш нещо, което се е случило!!! Мн добре разбирам, че няма как да забравиш въпросното момче, но трябва да се опиташ да го..преодолееш-гледай да не се засичаш често с него, излизай с др притяели, запознай се с нови момчета-доколкото разбрах, ти казваш, че тва м/е е истинкса любов, но грершиш!! Първо-предполагам не си мн голяма, нали, тепърва ти предстои да откриеш "истинска любов"!! А второ- мила, това, което изпитваш към това момче, е повече каприз, отколкото любов! (поне в моя случай беше така и сега адски съжелявам, че тогава нямае кой да ме светне мен!) -шото нали уж казват ,че забранения плод бил най-сладък...А и така ще можеш да запазиш приятелството си, защото( както и казваш, още-повече ако тва момче е голям женкар) утре или вдруги ден авера ти няа да го има, но приятелите си остават вечно стига да искаш!
Ще направиш голяма грешка, ако се оставиш на инстинка си ;(
Е преди вс ти сама тряабва да решиш какво да правиш, но според мен тва е най-добрия начин-ше докажеш на приятелката си, че може да ти има доверие, като откажеш на момчето, а него ще заковеш тотално-като му покажеш, че не може да има всяка ;) Успех и дано съм помогнала...

reason
12-25-2006, 11:26
Ми и аз като другите,бих избрала приятелството.Защото ако тръгнеш с това момче и после скъсате,ще си загубила и двете-и приятелството и връзката.Все пак сама си реши.

HopeLesss
12-25-2006, 12:49
Колко пъти още ще пуснеш тази тема??? :evil:

koalka
12-25-2006, 17:57
Колко пъти още ще пуснеш тази тема??? :evil: И аз това се питам.

obarkana
12-26-2006, 22:20
6te pi6a temata kolkoto puti e nujno za da polu4a nujnata pomo6t i da bada 100% sig 4e sled vreme nqma da sajelqvam i da varna vremeto nazad.sama ne moga da re6a problema si i zatova se obra6tam kam vas za pomo6t-kolkoto tq e po golqma tolkova po leko 6te mi e da vzema re6enie.blaagodarq vi sladuri koit naistina se opitvate da mi pomognete 6te se radvam da doide denq v koito moga da kaja 4e ste i uspeli i 4e se radvam za vzetoto re6enie.thanks na si4ki za si4ko
O:)

teenkopele
12-27-2006, 06:35
Избери приятелката. :wink:

Violenza
12-28-2006, 15:03
Ние не можем да ти помогнем. Просто прецени дали искаш да разбиеш сърцето на най-добрата си приятелка и да бъдеш с момчето /един съвет...ако не си сигурна в чувствата си към момчето не зарязвай приятелката си.../ или да запазиш приятелството си. Това можеш единствено сама да решиш.