PDA

View Full Version : Указание: Как да направя тема! (за всички тъпаци)



naikki
12-25-2006, 12:06
Чада мои неразумни, вземете се научете как да пускате теми че е ебаси кашата в тоя форум!
Първото и най-тъпо нещо е да изплескате тема със възможно най-глупавото и неподходящо заглавие към темата. Пример:
"Help" - (най-често използваното заглавие от тъпаците)
"Помощ за.." - (доизкажи се че нема и да ти погледна темата)
абе кво ли давам примери, просто погледнете всички заглавия във тоя раздел и ще разберете - 95% от темите са постнати по тоя начин, и влизам аз понеже съм специалит по Windows боклуци и са да вида на кои осрал работата келеш да помогна, гледам темите: Help, help, ebasi ta6aka, eba si mamata..e.t.c. и следователно тряя отворя всяка тъпа тема на разни малоумни пикли дет питат как да хакнат пощи и т.н. щот никои не знае как се пише тема, по некое време ми писва и заебавам всичко, а най-отдолу е имало тема на някои с проблем на които съм могъл да помогна, но понеже е тъп и не знае как се пускат теми остава без отговор.
Същото и с другите пичове -TheNightRider или там как му беше ника и на ония дет живееше в 3 държави едновременно и на него му забраих ника, тряя отворят всяка тема на тъпа пикла дет иска да разбере ебача и дали тъпче и други.
Та дами и господа, ако пускте тема напишете за заглавие - "Проблем с Skype", "Проблем с нета" e.t.c. а ако искате да хакнете нещо и питате как просто сложете заглавие - "Аз съм тъп/тъпа овца/келеш и искам да хакна пощата на всички в abv/mail.bg/yahoo.com с едно натискане на бутона - та да знаем всички да не четем простотийте ви.
Също ще е хубаво ако опишете проблема а не да кажеш - Компютъра ми не работи като хората и ние да хвърляме боб да разберем какъв е проблема, помогнете на нас да помогнем на вас!
Всъщост току що разбрах че аз съм тъпака щото никои от вас няма да си направи и труда да прочете това... ](*,)
Все пак весела коледа...

12-25-2006, 12:13
=D> =D> =D> съгласна съм с теб. :smt023
весела Коледа на всички и от мен. :smt114