PDA

View Full Version : Проблем с микрофона



Angel_Girl
12-25-2006, 14:04
Значи проблема ми е следния като говоря с някои по скайп аз го чувам, но той мене не. Мисля, че е нещо от настройките ама незнам как да го оправя.
А другия ми проблем е, че на компютъра отсрани имам букси за микрофон и слушалки, но като ги включа там не се чува ниюо тоест не работят, а като ги включа в задните букси всичко е наред????

12-25-2006, 14:52
относно втория въпрос: тва е така 6тото няма6 драивери или не6то такова,ама незнам как се оправя :-k

Бунтар
12-25-2006, 14:59
^ пълни простотии. Сигурно дъното ти не е вързано за тез букси.

Cheesy
01-01-2007, 18:54
И при мен беше така-занеси си компа на ремонт нз за тебе но на мен ми беше изгоряла звуковата карта

Forslor
01-02-2007, 17:23
Значи проблема ми е следния като говоря с някои по скайп аз го чувам, но той мене не. Мисля, че е нещо от настройките ама незнам как да го оправя.
А другия ми проблем е, че на компютъра отсрани имам букси за микрофон и слушалки, но като ги включа там не се чува ниюо тоест не работят, а като ги включа в задните букси всичко е наред????
Сега по първия проблем ... свързваш микрофона с компютъра след това влизаш в Control Panel :arrow: Sound and audio devices :arrow: VOICE и под voice recording има опция TEST HARDWARE... след като приключи с теста и микрофона бъде засечен няма да имаш проблеми.
За втория проблем обяснението е много просто. Почти на всички нови компютри има букси както отзад така и отпред/отсрани и т.н ,но в повечето случай просто при сглобяването на дадената конфигурация не биват свързани .