PDA

View Full Version : (: INTERESNI4KO :)



KiLLa BaBe
12-25-2006, 14:59
ami iskam da vi popitam imali li ste moq problem-da se vlubite v nai-dobriq si fr(ot protivopolojniq pol!!!:D) i kakvo ste napravili i kakvi sa bili posledstviqta:)

priti_kiti
12-25-2006, 15:04
хаха.. не нямала съм!

nikinkaaa
12-25-2006, 15:07
хаха.. не нямала съм!
И аз , дано никога не се случи :mrgreen:

teardrop
12-25-2006, 15:11
Хм, случвала ми се е обратната ситуация - най-добрият ми приятел се беше влюбил в мен и ми призна, но аз го имах просто като приятел и в крайна сметка той каза "Или ще си с мен, или край на всякакви отношения" :? Е, край на всякакви отношения..

KiLLa BaBe
12-25-2006, 15:22
i taka sa svar6ili va6te otno6eniq?ne sajalqva6 li sega?ne ti li lipsva kato priqtel? :roll:

malkata_
12-25-2006, 15:40
хах еми да имала съм го тоя проблем...нищо не му бях казала...докато един ден...неиздържах(защото той все ми говореше за др момичета)и му казах всичко...при което той каза..."искам да си помисля малко,утре ще ти звънна да се видим"...но така и не се обади...не съм го търсила...казваме си здрасти по улицата,но дотам...тва беше преди около година и нещо!!!

MoHuTo
12-25-2006, 15:44
хаха.. не нямала съм!
И аз , дано никога не се случи :mrgreen:

pampers
12-25-2006, 15:49
е имах оба4е обратния най-добрия ми приятел се влуби в мен..и аз на една екскурзия ре6их да сме заедно..за6тото ре6их 4е имам симпатии към него..но уви..то4но тогава той се подигра с мен..и сега никви отно6ения с него.. :-&

teardrop
12-25-2006, 16:05
i taka sa svar6ili va6te otno6eniq?ne sajalqva6 li sega?ne ti li lipsva kato priqtel? :roll:

Липсва ми, но така или иначе вече беше свършено - той не искаше приятелство, искаше повече, а аз не можех да му го дам. И всеки по пътя си. По-добре, отколкото да съм с него от съжаление.

12-25-2006, 16:52
ami imala sym syshtiq problem vlubih se f nai dobriq mi fr i mu kazah postepenno i sega sme po blizki a posle moje da e i pove4e :) no ako toi da kajem ne vi haresva se sasipva si4ko :( i priqtelstfo i si4ko ;(

12-25-2006, 17:08
Kvi posledstviq moje... sex!

koalka
12-25-2006, 17:31
Нямам най-добър приятел момче, така че...не ми се е случвало.

Glezanka
12-25-2006, 17:39
Imam nai-dobyr priqtel momche i nemoga da si predstawq dori wariqnta toi da se wlubi w mene ... shte e adski stranna situaciq :roll:

sherry
12-25-2006, 18:08
Не ми се е случвало, радвам се, че не ми се е случвало. Гадно е, когато се объркат толкова нещата, рядко са споделени чувствата и някой страда....

L31h4z
12-25-2006, 18:09
Дам, влюбвал съм се в най-добрата си приятелка (и имах много силни и искрени чувства), но когато тя разбра, нещата се промениха и никога няма да бъдат същите.Съжалявам, че я загубих като приятелка, но какво да се прави, това е живота.


рядко са споделени чувствата и някой страда....

Ъхъ... :cry:
Когато разбрах, че нищо няма да се получи (и то не директно от нея, но няма да се впускам в разкази, освен ако някой не ме помоли) не ми беше от най-приятните дни.А толкова добре си прекарвахме заедно и си споделяхме, и изобщо бяхме много добри приятели.
:? :(

Azzz!
12-25-2006, 18:14
На мен ми се случи,обаче нищо не правих!После пък се оказа,че и той ме харесва и тръгнахме..Обаче после той си хареса ено друго момиче и скъсахме и сега сме приятели!

Kar4eto
12-25-2006, 18:55
хаха.. не нямала съм!
И аз , дано никога не се случи :mrgreen:

ДАНО!!!

HopeLesss
12-25-2006, 20:12
Случи ми се най-добрият ми приятел да се влюби в мен. Всъщност това го разбрах едва преди няколко дни. Ние от година не си приказвахме и чак сега разбрах защо. Както и да е, аз не мога да отвърна на чувствата му, а на него моята приятелска обич не му стигна. Всеки по пътя си, както някой вече каза. Кофти ми е, защото той беше човека на когото разкрих душата си, а като се замисля ние никога не сме били истински приятели, защото докато аз съм го гушката и целувала по бузката, той ме е желал по друг начин. Както и да е... случват се и такива неща :roll:

Айде да дам надежда и на тези, които имат такъв проблем - сестра ми и най-добрият и приятел, с когото се познават от 12 години се влюбиха. Вече са почти 3 години заедно. Понякога има светлинка в края на тунела :wink:

L31h4z
12-25-2006, 20:37
Случи ми се най-добрият ми приятел да се влюби в мен. Всъщност това го разбрах едва преди няколко дни. Ние от година не си приказвахме и чак сега разбрах защо. Както и да е, аз не мога да отвърна на чувствата му, а на него моята приятелска обич не му стигна. Всеки по пътя си, както някой вече каза. Кофти ми е, защото той беше човека на когото разкрих душата си, а като се замисля ние никога не сме били истински приятели, защото докато аз съм го гушката и целувала по бузката, той ме е желал по друг начин. Както и да е... случват се и такива неща :roll:

Айде да дам надежда и на тези, които имат такъв проблем - сестра ми и най-добрият и приятел, с когото се познават от 12 години се влюбиха. Вече са почти 3 години заедно. Понякога има светлинка в края на тунела :wink:

Алкохола кара хората да си кажат всичко :? :lol: