PDA

View Full Version : ChStVaM bOlKa...cHuStVaM StRaH



GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 16:22
Zdraveite na vsichki!Puskam tazi tema,zashtoto imam nujda ot malko podkrepa i malko mneniq,koito ste mi pomognat da osmislq razdqlata si s bivshiq mi priqtel.Do vchera imah 8 mesechna vryzka,koqto za 5 minuti po moe reshenie zavyrshi zavinagi s golqm skandal.Prez tezi meseci osobeno 3-4mesec nasam do sebe si az imah chovek,koito izobshto ne dyrjeshe na men.Vinagi kogato izilzashe s priqtelite si po diskoteki,kafeta i t.n. nikoga ne me vzimashe s nego.Predpochitashe vinagi da byde s priqtelite si i posle ako ostane vremeza men mi ,,klikvashe'' za da otida az v tqh.Nito me vzemashe , nito si me izprashtashe do nas.A kogato mi obeshtavashe che daden den ste doide da me vzeme ot uchilishte ili ste izlezem nqkyde samodvamata ili ne si izpylnqvashte obeshtanieto ili mu stavashte''losho''.Hilqdi pyti sym iskala da govorq s nego i sme govorili za tezi neshta i toi e kazval che ste se promeni,no nikoga ne se promenqshe.Imashe dori periodi,v koito dori po cqla sedmica ne se obajdashe i posle vinagi obvinqvashe men:(Vinagi az sym izlizala vinovna za vsichko.Posledniq pyt kogato se vidqhme predi 2 sedmici , mi prizna che se bil napil i e spal s druga,zashtoto az sym se ''pravela na shmatka''-taka mi kaza toi.Az pochti se bqh razplakala,a toi kaza da mu prostq i che ako az spq s nego nqma da spi s drugi.I poslednoto deto chuh beshe''obicham te''Spomnqm si s nostalgiq oste v pyrvite meseci kak mi kazvashte che me obicha i nikoga da ne go izostavqm.A vchera se dyrja v chata ujasno s men,az ne izdyrjah i kazah vsichko ,koeto me naranqva i me e naranqvalo prez tezi meseci a toi kaza samo ''Ste spq s koqto si poiskam ti kato se pravish na shmatkai ne se pravi na svetica..ti si vinovna za vsichko''A az mu kazah da si zaminava kydeto si poiska i che ne me interesuva veche, a toi samo kaza''otivaam si''i tova beshe:(
Chustvah se qdosana,chustvah se zle,dori zapochnah da izpitvam vina.Kolebaeh se dalisym postypila pravilno i v syznanieto mi se vyrtqha dumite mu ,koito me naranqvaha vse poveche i poveche.Ne proronih nito sylza,no useshtah bolka v syrceto si.Vinagi sym mislila che e dobyr i che me obicha,makar loshoto mu dyrjanie , az vqrvah v nego ,vqrvah che ste se promeni,...no uvi..Prosto ne izdyrjah:( Vchera v chata se beshe napisal che e tyjen,no edva li mu puka za men ,edva li nqkoga izobshto mu e pukalo...lugal me e prez cqloto vreme,a ot lyjata boliii mnogooo;(

teardrop
12-25-2006, 16:30
Постъпила си правилно! Недей да се съмняваш дали е трябвало да го правиш или не, даже отдавна е трябвало да го зарежеш, щом не те оценява и се държи с теб като с боклук. Не е трябвало да се мъчиш толкова щом си виждала, че той не иска и няма намерение да се променя, но това е минало. Добре си направила, че все пак си се решила. Недей да съжаляваш! Просто няма за какво :wink: Някъде там, Момчето те чака :-)

malkata_
12-25-2006, 16:49
и според мен си постъпила много правилно даже....не си предсатвям как си търпяла такъв идиот до себе си...да се държи така и после ти си била виновна...заслужава един як бой...такива момченца много ги мразя...не се тормози...не е единствения на тоя свят..има много по свестни от него...каквото било..било...той не си заслужава...и добре че си го разбрала...имам един въпрос-от това което си написала направих извода че не си му пускала и затова е спал с друга?!...не си мисли че те упреквам за това просто питам че не ми стана ясна тая подробност...споко ще забравиш всичко...гледай напред...миналото очевидно не си заслужава да си го спомняш...ако да е писал че плаче в чата...по държанието което описваш ти си личи че не му пука!!!...съжалявам...ще намериш някой по добър от него..споко!!! :roll: :) ](*,)

Lambo
12-25-2006, 16:58
Определено си постъпила правилно, спор няма... Но просто ми е адски смешно как момичетата си мислите, че излизате с най-големите пич'ове и се кефите в началото, а накрая разбирате, че човека до вас е пълен кретен... Моля ви подбирайте по-добре гаджетата си, замисляйте се поне малко дали човека до вас наистина е такъв за какъвто го мислите и дали наистина ви заслужава... Ако правите това по-често ще видите как живота ви ще е мн по-лек...

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 17:00
Ami ne sym spala s nego , zashtoto mislq che toi ne e chovekyt , na kogoto bih dala nai-skupoto si :) I negovoto dyrjanie mi go dokazvashte vseki edin pyt[/b]

12-25-2006, 17:11
Zdraveite na vsichki!Puskam tazi tema,zashtoto imam nujda ot malko podkrepa i malko mneniq,koito ste mi pomognat da osmislq razdqlata si s bivshiq mi priqtel.Do vchera imah 8 mesechna vryzka,koqto za 5 minuti po moe reshenie zavyrshi zavinagi s golqm skandal.Prez tezi meseci osobeno 3-4mesec nasam do sebe si az imah chovek,koito izobshto ne dyrjeshe na men.Vinagi kogato izilzashe s priqtelite si po diskoteki,kafeta i t.n. nikoga ne me vzimashe s nego.Predpochitashe vinagi da byde s priqtelite si i posle ako ostane vremeza men mi ,,klikvashe'' za da otida az v tqh.Nito me vzemashe , nito si me izprashtashe do nas.A kogato mi obeshtavashe che daden den ste doide da me vzeme ot uchilishte ili ste izlezem nqkyde samodvamata ili ne si izpylnqvashte obeshtanieto ili mu stavashte''losho''.Hilqdi pyti sym iskala da govorq s nego i sme govorili za tezi neshta i toi e kazval che ste se promeni,no nikoga ne se promenqshe.Imashe dori periodi,v koito dori po cqla sedmica ne se obajdashe i posle vinagi obvinqvashe men:(Vinagi az sym izlizala vinovna za vsichko.Posledniq pyt kogato se vidqhme predi 2 sedmici , mi prizna che se bil napil i e spal s druga,zashtoto az sym se ''pravela na shmatka''-taka mi kaza toi.Az pochti se bqh razplakala,a toi kaza da mu prostq i che ako az spq s nego nqma da spi s drugi.I poslednoto deto chuh beshe''obicham te''Spomnqm si s nostalgiq oste v pyrvite meseci kak mi kazvashte che me obicha i nikoga da ne go izostavqm.A vchera se dyrja v chata ujasno s men,az ne izdyrjah i kazah vsichko ,koeto me naranqva i me e naranqvalo prez tezi meseci a toi kaza samo ''Ste spq s koqto si poiskam ti kato se pravish na shmatkai ne se pravi na svetica..ti si vinovna za vsichko''A az mu kazah da si zaminava kydeto si poiska i che ne me interesuva veche, a toi samo kaza''otivaam si''i tova beshe:(
Chustvah se qdosana,chustvah se zle,dori zapochnah da izpitvam vina.Kolebaeh se dalisym postypila pravilno i v syznanieto mi se vyrtqha dumite mu ,koito me naranqvaha vse poveche i poveche.Ne proronih nito sylza,no useshtah bolka v syrceto si.Vinagi sym mislila che e dobyr i che me obicha,makar loshoto mu dyrjanie , az vqrvah v nego ,vqrvah che ste se promeni,...no uvi..Prosto ne izdyrjah:( Vchera v chata se beshe napisal che e tyjen,no edva li mu puka za men ,edva li nqkoga izobshto mu e pukalo...lugal me e prez cqloto vreme,a ot lyjata boliii mnogooo;(

Samo po toq dulgiq rev tuka si li4i 4e si 6matka i ni6to 4udno da si bila vtorata ili tretata i za tova da ne te e vzimal s prqitelite si. I 6tom s ni6to ne si promenila ne6tata zna4i naistina ne si ni6to drugo osven 6matka.

koalka
12-25-2006, 17:27
Много добре си постъпила, че си го зарязала.Този човек не те обича и никога не те е обичал.Търпяла си му глупостите, защото си го обичала.Не знам дали е точно така, но ти си му била един вид развлечение след срещите с приятелите и така.Единствено е искал да спи с теб,а когато не се е случило се е разгневил.Не трябва да страдаш за връзка, която от самото начало е била обречена.Трябва да продължиш напред.

levskarkata_
12-25-2006, 20:45
Milichka,za sujalenie vse poveche momicheta popadame na takiva neshtastnici,za koito dumite "Obicham te",sa prosto chast ot ejednevieto im.V nikakuv sluchai ne si ti vinovnata,prosto si naloji da spresh da mislish za nego,ot spomenite samo boli,a az mislq,che ne e nujno da izpitvash oshte bolka,a povqrvai mi -NA TOZI SVQT IMA MNOGO POVECHE BOLKA,OTKOLKOTO MOJE BI TI SAMATA MOJESH DA SI PREDSTAVISH.Budi silna,zashtoto ako ne si,jivota ti stava bezmislen.Jivota e edin i trqbva da go jiveesh pulnocenno,a ne v mislene za nqkoi,neshto ili kakvoto i da bilo.
I zapomni-Ne e nestastno momicheto zagubilo lubovta na edin glupak,neshtasten e GLUPAKUT,zagubil posledniq si shans da stane chovek!!!

steel_f
12-25-2006, 21:52
НЕ СИ ПОСТАПИЛА ДОБРЕ! ТРЯБВАЛО Е ПРЕДИ МН ВРЕМЕ ДА ГО СКАСАШ ТОЗИ МУХОЗОЛ

12-26-2006, 00:24
Samo po toq dulgiq rev tuka si li4i 4e si 6matka i ni6to 4udno da si bila vtorata ili tretata i za tova da ne te e vzimal s prqitelite si. I 6tom s ni6to ne si promenila ne6tata zna4i naistina ne si ni6to drugo osven 6matka.
Ако си мислиш че останалите 3-4 милярда жени са по умни се лъжеш :mrgreen:
Муцка трябвало е да му резнеш клонките по - рано . Как си го търпяла не знам . Ако му беше пуснала по - рано рано щеше той да те среже по - рано рано . Погледни от добра страна . Не е получил това което всяко момче иска най много и ще го е яд цял живот :D .

JuSt^GiRll
12-26-2006, 10:51
Bravo pise ! samo taka!!!! \:D/