PDA

View Full Version : Любовта е около мен



Сотирчо
12-25-2006, 16:30
Преди 6 месеца се влюбих в нашият домоуправител.Чичо Стойко му е името.Като споделих това с него и започнах да се возя в асансьора без пари.Не давахме и вече за чистачка на входа.Той имаше 680 компота в мазата си.140 от круши,200 от сливи и другите 340 бяха смесени от джанки, шипки-за разхлабване и череши.Отделно имаше и 3 качета с кисело зеле и сланина.А пък Жигулата му-като Ферари-червена с тасове.Имаше и лепенка лепната на задния капак"Ти гониш".Като минаваше с нея покрай блока,винаги плачех от умиление.Той идваше всеки ден на таван да ми чете стиховете ,които беше написал през нощта за мен!Много обичаше да пие чай и затова бях 1 седмица в балкана да му бера липа и жълт кантарион за потенцията му.За 74-те си години се държеше.Аз бях само на 15 .Родителите ми бяха против наща връзка.Щяхме да избягаме заедно,но не си взе пенсията навреме и не можахме да си вземем билети за рейса до Ивайловград.Оттам щяхме да минем границата незаконно и да работим на черно,но да бъдем заедно.Обичам го и сега,но съм в казармата и ни е трудно да комюникираме.

Обичах го силно и искренно!

Та значи ,излезох аз от казармата и той-дедо Стойчо де-дойде с Жигулата и ме взе от поделението.Не мога да Ви опиша в какъв възторг бях като го видях отпред.Мойте родители и те бяха отвън с "Лексуса".Като ги видяхме се качихме в Жигулето и потеглихме с бясна газ.Те след нас.Започна опасно за живота преследване.Стойката си беше забравил очилата и не виждаше пътя,затова се налагаше аз да му казвам.Но за съжаление си беше забравил и слуховия апрат и като виках,отзад и нашите чуваха накъде караме и не можехме да се откъснeм.На един завой дедото влезе с 80км в час и не можа да излезе от завоя.Оттам се набихме с колата в един обор пълен със слама.Измъкнахме се и избягахме в Балкана.Направихме си колиба и живяхме там 5 месеца.Стойчо не се бръснеше и от брадата му оплетох два пуловера и едни ръкавици без пръсти.Ядяхме какво ли не-салам,шунка,коприва-пресна,жълъди и листа от дъб.но от лисата много го мъчеха хемороиди,затова му сготвих два пъти мусака!Една вечер колибата ни беше зоабиколена от хайдути и ни плениха.Взеха 200 лв откуп за мен от мойте родители ,а за Стойката искаха 3 лв,но нямаше кой да им ги даде.Преди да го освободят са го наебали хубаво-12 човека.Като го пуснали,той взел да ходи след тях и да им се моли да го вземат .Можел да им помага като им леел куршуми или да тегли топа!Голем мръсник излезе дедо ти Стойчо!А щях да му приписвам къщата в драгалевци и 30 000 евро.Педерас!

teardrop
12-25-2006, 16:33
Не мога да не призная, че не баш такава боза, изпълнена с простотии, както другите ебавки във форума. И все пак - не си забавен.

malkata_
12-25-2006, 16:36
хахах...тва пък откъде ти хрумна?!...като го пречтох щях да се пръсна от смях...
:smt043 :smt041 :smt040 :-D

Чичо Стойко
12-25-2006, 16:36
Още те обичам......липсваш ми.....върни се при мен...

malkata_
12-25-2006, 16:37
Не мога да не призная, че не баш такава боза, изпълнена с простотии, както другите ебавки във форума. И все пак - не си забавен.

на мен явно ми е смешно заради няколкото чаши вино!!! :mrgreen: :smt005

Сотирчо
12-25-2006, 16:37
Чичо Стойко, ти избяга и ме изостави. Сега отнова ям глухарчета и си мисля за тебе :cry:

Чичо Стойко
12-25-2006, 16:38
Чичо Стойко, ти избяга и ме изостави. Сега отнова ям глухарчета и си мисля за тебе :cry:

.....аз пия компоти от шипки и опъвам кмета, но си мисля за теб.

Сотирчо
12-25-2006, 16:40
Избягах от родината гладен бях. еба се но си мисля за теб. остави ми компоти малко ! Зажаднял съм за ласките ти и твоят гиолям .


пиши ми !
Твой Сотир

Чичо Стойко
12-25-2006, 16:42
Бурканите са си в мазата, сланината-тоже, големия и той е там, наточен. Предавам ти поздравите на кака Ценка, чичо Тано и най-вече на горскио.
Идваха едни извънземни и питаха за тебе, ама аз им казах, че си на гурбет, та те взеха и ме опънаха мене. Не ми хареса много, ама заради тебе, стисках зъби и си мислех за глухарчета. Пиши ми /да го побъркаме тоя витошар/

Сотирчо
12-25-2006, 16:43
здравей скъпи мпи чичо!обичам те!понякога опъвам една коза комшийска но си мисля за тебе!бих искам отново да ти оплета ръкавици.отново вчера надувах една гума на Фадрома но такава ми е работата чичо.не е лесно в чужбина.Витошар наистина си лечи че си долен педерас лишен от всякакви чувства.но аз съм само един дърворезбар и ще ти пратя бурканче е мед.
чичо искаш ли да избигаш нелегално но да бъден все пак заедно!имам познати!
искрено твой Сотир

Чичо Стойко
12-25-2006, 16:44
Здравей мое мило момче,
Много се зарадвах на писмото ти, четох го осем пъти докато се напъвах в нужника на двора /мамка му, свършиха компотите от шипки и незнамси кво още/ , хубава хартия ползваш, мека, приятно ми стана на дупето, като се избърсах с нея, може да е от спомените за теб. Аз не съм се бръснал вече става осем месеца, брадата ми е стигнала до оная работа, ще има не само за ръкавици, но и за пуловер за тебе, Сотирчо, да не мръзнеш по пустата му чужбина. Мисля за теб всяка нощ, докато се опъвам животинките в обора, да знаеш, кравата почна да дава кисело мляко откакто сме си интимни. Идваха от Дискавъри, да я снимат, ама аз не им казах какво правим, скоро ще пуснат първата серия за нея, казаха, че пак ще дойдат, особено като им казах, че понякога дава и овче сирене. Ще взема пенсията и ще бягам оттук, не издържам без теб, липсваш ми. Пиши ми. Чакам. Обичам те.
Вечно твой, чичо Стойко.

Сотирчо
12-25-2006, 16:45
Скъпи чичо,
не харчи пенсията си.аз забогатях.мисла да ти пратя пари .направи си сметка в банката и може би и за нова жигула сте останат.ах как си спомням задната седалка.скъпи чичо!
работя на една фадрома чичо,не ми е леко но мисля за тебе дори когато спя.
чепа ми съвсем увяхна но извънземните отново ме наблюдават! и ми дават сима чичо! спомняш ли господин долапчиев? и той ми се обажда!
твои сотир

Чичо Стойко
12-25-2006, 16:46
Открих си сметка / БНБ, ЦУ код 66196614, с/ка 1007151408/ и веднага получих превод /ама имаше проблем, щото беше в някаква извънземна валута и бая се поозориха в банката докато ми ги обърнат в левове...както и да е, оправих се/.Нямаше нужда да пращаш толкова пари, купих жигула на старо /возили са прасета в багажника, ама иначе е добре запазена/ и ново магаре /щото на старата магарица много й се амортизира..../и останаха още сума пари. Стях ще си купя билет за....../Къде си Сотирчо?/ и ще се съберем завинаги /докато смъртта ти ни раздели/
Кой е тоя Господин /Долапчиев/?
Твой чичо Стойко

12-25-2006, 17:14
Преди 6 месеца се влюбих в нашият домоуправител.Чичо Стойко му е името.Като споделих това с него и започнах да се возя в асансьора без пари.Не давахме и вече за чистачка на входа.Той имаше 680 компота в мазата си.140 от круши,200 от сливи и другите 340 бяха смесени от джанки, шипки-за разхлабване и череши.Отделно имаше и 3 качета с кисело зеле и сланина.А пък Жигулата му-като Ферари-червена с тасове.Имаше и лепенка лепната на задния капак"Ти гониш".Като минаваше с нея покрай блока,винаги плачех от умиление.Той идваше всеки ден на таван да ми чете стиховете ,които беше написал през нощта за мен!Много обичаше да пие чай и затова бях 1 седмица в балкана да му бера липа и жълт кантарион за потенцията му.За 74-те си години се държеше.Аз бях само на 15 .Родителите ми бяха против наща връзка.Щяхме да избягаме заедно,но не си взе пенсията навреме и не можахме да си вземем билети за рейса до Ивайловград.Оттам щяхме да минем границата незаконно и да работим на черно,но да бъдем заедно.Обичам го и сега,но съм в казармата и ни е трудно да комюникираме.

Обичах го силно и искренно!

Та значи ,излезох аз от казармата и той-дедо Стойчо де-дойде с Жигулата и ме взе от поделението.Не мога да Ви опиша в какъв възторг бях като го видях отпред.Мойте родители и те бяха отвън с "Лексуса".Като ги видяхме се качихме в Жигулето и потеглихме с бясна газ.Те след нас.Започна опасно за живота преследване.Стойката си беше забравил очилата и не виждаше пътя,затова се налагаше аз да му казвам.Но за съжаление си беше забравил и слуховия апрат и като виках,отзад и нашите чуваха накъде караме и не можехме да се откъснeм.На един завой дедото влезе с 80км в час и не можа да излезе от завоя.Оттам се набихме с колата в един обор пълен със слама.Измъкнахме се и избягахме в Балкана.Направихме си колиба и живяхме там 5 месеца.Стойчо не се бръснеше и от брадата му оплетох два пуловера и едни ръкавици без пръсти.Ядяхме какво ли не-салам,шунка,коприва-пресна,жълъди и листа от дъб.но от лисата много го мъчеха хемороиди,затова му сготвих два пъти мусака!Една вечер колибата ни беше зоабиколена от хайдути и ни плениха.Взеха 200 лв откуп за мен от мойте родители ,а за Стойката искаха 3 лв,но нямаше кой да им ги даде.Преди да го освободят са го наебали хубаво-12 човека.Като го пуснали,той взел да ходи след тях и да им се моли да го вземат .Можел да им помага като им леел куршуми или да тегли топа!Голем мръсник излезе дедо ти Стойчо!А щях да му приписвам къщата в драгалевци и 30 000 евро.гей!


hahahah
e tova pone ima originalnost i stil za razlika ot drugite prostotii vuv foruma.

koalka
12-25-2006, 17:16
хах,смешно е.

Pingwin_rlz
12-25-2006, 17:32
еееех любов! тва е като в някой сапун по БТВ! cool :D

pampers
12-25-2006, 20:31
омг...по-голяма тъпотия от тази не съм 4ела..извинявай ама на 6ут ли се прай6? :-k :-k

12-26-2006, 21:09
eeh golqma liubov golqmo ne6toooooooooooooooooooooooooooooooo

12-26-2006, 21:09
eeh golqma liubov golqmo ne6toooooooooooooooooooooooooooooooo