PDA

View Full Version : Нужда от съвет



объркана
12-25-2006, 16:59
какво да правя???Обичам един човек от близо година ии общо зето отношенията ни са повече от приятелски.Преди около 5 месеца той скъса с приятелката си с която ходеше 2 години почти и от тогава си скъсвам задника да направя нещо,но незнам вече какво.Той казва,че има симпатии към мен,но не иска гадже искаа да е сам.... каза,че иска да е с момиче,но не и да има гадже.Ту е студен ту се държи супер милоо направо се едно има нещо.Сега точно в Петъкаа направих невъзможното да говоря с него да се опитам да направя нещо,но бившата му се обадии и общо зетоо така ми провали сичките планове.Дори в момента са на вила заедно ии кой знае какво ще стане на тая вила...може и да се сдобрят ии аз направо изпадам в истерия от цялата случка,защотоо 5 месеца се опитвам да направя нещо.Иначе има и друг проблем знам,че иска да спи с мен и за бога бях готова ии на товааа,но акоо всичко е само за сексаа заслужава ли си?незнам какво да правя?ии ви моля за някакъф съвет какъвто и да е!Просто имам чувството,че целият ми святт се преобръща заради тая тъпа вилаа ....;( ии ако се съберът незная какво ще правя

Lambo
12-25-2006, 17:10
Ем щом казва, че иска да е с момиче, ама не и с гадже, че и освен тва е искал да спи с теб определено ме подтиква да си мисля, че си му само за секса... А иначе изчакай да видиш след вилата ако се сдобрят с неговата и тръгнат пак ще разбереш вече - ако тръгнат пак значи те е лъгал...

koalka
12-25-2006, 17:30
Според мен заради единия секс не си струва.Той явно не те обича, не може да ти предложи достатъчно.Почти убедена съм, че дори и да го направите ще го искаш още и още.На тази вила напълно е възможно да стане нещо.Мисля, че е време да се отърсиш от мислите за него, да го забравиш и да продължиш напред.

объркана
12-25-2006, 17:38
проблема е ,че явно просто не мога.милярди пъти съм се опитвала правих какво ли не за да го забравя с дни не съм ходила на училище за да не го виждам,на купонитее просто отказвах да ходя щтом разберях,че ще бъде там изключвах Skype в момента в който влезешее нооо всичко без успех.... И още по-лошото е чее имаа моменти в който мисляя ок забравила съм ии на следващиятт денн сее спуквам от ревв за всичкоо иии гледамм некфи снимки,койтоо много ме нараняватт ии незнамм...Не съм влюбчиваа даже никак ии не вярвам в никфи такива истории обачее... има хора ,който като видиш разбираш ,че са те и си казваш-ТоЙ е и въпросът е приключенн :S вв пълна безисходица съмм

Lambo
12-25-2006, 17:45
Изтрий си го от скайпа, изхвърли снимките с него, запознай се с нови момчета, все някое ще те накара да го забравиш :D Айде стига си мислила за него, защото не ти действа добре :}

12-25-2006, 23:36
Човека иска да те припомпа, ама пък не може да спре да мисли за другата. Т.е. иска да те чука, за да разлюби бившата.

_^DEATH^GIRL^-_
12-26-2006, 15:00
nap1lno s1m s1glasna s menieto na " koalka" zarad edinie sex prosto ne si struva za6toto edinstveno ti 6te strada6 ot cqlata istoriq znam gi takiva mom4eta mn sa v hibanata b1lgariq i zatva mn se draznq az li4no mn s1m izstradala zarad takiva hora moq s1vet k1m tebe ebi mu mamata i da ne ti puka i o6te vreme za tebe ima mn po svestni hora za tebe i 6te otkrie6 4oveka za tebe prosto malko iz4akai az kakvo da kaja kato 4aka6 celi 6 meseca za da se nakani avera mi da mi predloji i sq s1m mn 6tastliva dano uspee6 vqrvam v tebe po prostata pre4ina 4e si jena ti podqlolite si jena niii trqbva da se podkrepqme vzaimno stiskam ti palci macko

vvs_go
12-26-2006, 21:26
да може6е някоя готина мацка да ме оби4а така ех мечти

drR
12-26-2006, 22:15
Kak shte ne si struva veee... Shte pravi sex, nqma da kupuva nedvijimi imoti.

_^DEATH^GIRL^-_
12-27-2006, 10:51
xxaxa mi taka de ne si struva prosto :}}}}}

12-28-2006, 16:51
aa hora mislite li che mojee da iska da e s momi4eto ama da ne smee ot vsi4ko koeto mu se e slu4ilo s prednata zashtoto na men takiva misli mi idvat v glavata

In4iTu_
12-28-2006, 17:02
каза,че иска да е с момиче,но не и да има гадже.знам,че иска да спи с мен
Много ясно ти е казал целите си спрямо теб...Няма смисъл :wink:

shalis
12-28-2006, 20:08
Ami men ako pita6 mom4eto iska da se syberes biv6ata si, no iska i teb da te oipravi...Mislq , 4e nqma smisyl...typo e taka.Nai-dobre poloji usliq, koito i ti samata ne o4akva6 da ima6 i go zabravi.

nasty_f
12-28-2006, 22:16
Хубаво ще е да се намразите според мен...Ти едва дали ще можеш,но ако можеш да направиш нещо,за да те намрази той...И ако почне да се държи гадно с тел ще ти минат всички проблеми :wink: .А за секса...Ти момиче за една вечер ли си?Имаш ли достойнство?Колкото и да ти се иска,ако имаш акъл ще устискаш :mrgreen:

Nadelina
12-29-2006, 07:07
Toi nqma da ti dade nishto poveche ot sex... Toi nqma chuvstva.. Ne pravi nevyzmojnoto za chovek koito ne moje da go oceni... Syjalqvam no mai taka izleze...