PDA

View Full Version : Спешна помощ!!! Много ви моля



Моля виии
12-25-2006, 17:03
Така ... знам че ви писна от такива теми , но просто много съм го закъсала и няма на къде вече ... Купих на гаджето си страшен подарък опаковах го всичко точно но накрая какво остана - картичката !! започнах да пиша ( от сърце нали ) но нещо все не се получава ... Не искам да е от баналните " желая ти здраве , щастие и късмет" Искам да е нещо по оригинално .. но сама да го напиша не мога ... За това ви моля за помощ . Кажете ми някое хубаво коледно пожелание за любим човек ... Искам всичко да е перфектно надявам се да ме разберете :roll: Е ... очаквам отговори . Много ще съм ви благодарна !!! Весела Коледа и Щастлива Нова 2007 година на всички!

Lambo
12-25-2006, 17:06
"Нека твоите желания бъдат мои пожелания. Обичам те" Мисля че това би било достатъчно (поне за мен би било) може там да напишеш някоя усмивка или сърчице ама това ти ще си го прецениш :)

koalka
12-25-2006, 17:32
Можеш да напишеш нещо,отнасящо се само за вас двамата,в смисъл да не е обикновено пожелание, което можеш да напишеш на всеки.Най-добре(това за десети път ще го кажа), да измислиш нещо сама и да го напишеш.Тогава ще е най-оригинално.

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 17:42
'Весела Коледа и Щастлива Нова Година!Нека бъдем все така мили един към друг,да се уважава ме и да не забравяме,че Всички сме Хора и все още стават чудеса'
П С Това пожелание просто много ми харесва-лично на мен

Glezanka
12-25-2006, 17:44
Abe momchetata ne obryshtat golqmo wnimanie na kartichkata,nito na podaruka ... az naprimer ne sum kupila kartichka kum podaruka za priqtelq mi ... mislq da mu dam edna golqma celuwka wmesto kartichka :lol:

Nadelina
12-25-2006, 18:54
Ne obryshtat vnimanie li? Obryshtat i oshte kak.. Momchetata se staraqt uj da bydat po povyrhnostni.. no neshto tolkova milo moje da gi razchupi.. Predlagam "Na Koleda nebesata se otfarqt za da priemat vsichki mechti.Ne zabravqi da poglednesh kym zvezdite i da si pojelaesh neshto,to shte se sbydne!Chestita Koleda!"

12-25-2006, 23:33
Спомени в посланието за нещо което и двамата си го знаете.

JuSt^GiRll
12-27-2006, 20:38
Ti sama kaza,4e iska6 da e ot sarce ...taka 4e nqma zna4enie dori i da izbere6 zdrave 6tastie i ...taka natatak vajnoto e, 4e ti si go napisala ot sarce

12-27-2006, 20:42
Купи картичката... И напиши: WAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MY FRIEND!

Lorraine
12-28-2006, 05:27
Купи картичката... И напиши: WAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MY FRIEND! :smt005 омфг като ми е тъжно(демек секи ден,сяка минута и сяка секунда) ще си чета твоите мнения,щоту пич цепиш мрака!

По темата-напиши нещо от тебе си..къф е смисъла ние да ти го кажем..още малко и ние да го подарим ще искаш :-s :-D

12-28-2006, 11:29
Така ... знам че ви писна от такива теми , но просто много съм го закъсала и няма на къде вече ... Купих на гаджето си страшен подарък опаковах го всичко точно но накрая какво остана - картичката !! започнах да пиша ( от сърце нали ) но нещо все не се получава ... Не искам да е от баналните " желая ти здраве , щастие и късмет" Искам да е нещо по оригинално .. но сама да го напиша не мога ... За това ви моля за помощ . Кажете ми някое хубаво коледно пожелание за любим човек ... Искам всичко да е перфектно надявам се да ме разберете :roll: Е ... очаквам отговори . Много ще съм ви благодарна !!! Весела Коледа и Щастлива Нова 2007 година на всички!

М/у другото кво си му купила? Дуфалак ли ?

kobrichka
12-28-2006, 11:44
http://pojelania.start.bg/

12-28-2006, 12:06
Ако си му купила дуфалак, кажи дали действа зада знам, че гъза ми е черешово топче на априлско възстание...