PDA

View Full Version : dali e iskren ili sum porednata?



miiiiiiliiiii4ka
12-25-2006, 17:57
imam nqkakvo uvle4eniq po edno mom4e ot moito daskalo.ta zapoznahme se s nego i ve4e nqkolko puti pravi opiti da me zagovarq,no problemut e tam 4e reputaciqta mu v u4ili6te ne e mn dobra,v smisul hodil e smnogo momi4eta i i mnogo go haresvat,poneje naistina e mn sladuk.re6ih da vzema ne6tata v svoi ruce i mu namerih skype.sega ot nqkolko dni si 4atim i toi mi kaza 4e me imal za interesna i t.n.ta vuprosut mi iskren li e s men ili iska da sum porednata.kakvo da pravq?kefi me i to mn,no ne iskam da sum porednata broika?vupreki 4e o6te kato se zapoznahme me predupredi da ne vqrvam na sluhovete ](*,) :-k :?:

koalka
12-25-2006, 18:08
Е какво да не вярваш на слуховете?Явно с много момичета е ходил, но това според мен не трябва да те притеснява.Просто виж какво ще стане.

Lambo
12-25-2006, 18:11
Да и аз мисля така. Предубедеността е кофти нещо, пробвай с него, карай бавно нещата пък виж какво ще излезе...

Наблюдател
12-25-2006, 18:38
Да и аз мисля така. Предубедеността е кофти нещо, пробвай с него, карай бавно нещата пък виж какво ще излезе...

Мда, той е прав
колкото и да ти харесва гледай да преценяваш нещата и чети м/у редовете. Сама ще разбереш дали има някакви чувства или просто си играе с теб, пък ако е на серизно - ти си, действай :)

Nadelina
12-25-2006, 18:43
Nie ne mojem da ti kajem dali e iskren.. Pyk i ti samo si chatish s nego.. za kakva iskrenost govorish? Mejdu vas ne e stanalo nishto po seriozno za da ti davame syveti dali da mu vqrvash ili ne.. Prosto izchakai.. vremeto she pokaje kakvo da pravish.. Vremeto she pokaje kakvo iska toi i kakvo she poluchish ot nego ti...

Kar4eto
12-25-2006, 18:50
Мисля,че трябва да видиш какво ще стане!Все пак дори момчето да те има за една от поредните бройки - изцяло в твои ръце е да промениш отношението му. :wink:

Amayo
12-25-2006, 19:26
Кви сте леснии просто не е истина. :lol:
Мноо си интересна - викал. :smt005 \:D/

aliencheto
12-25-2006, 20:13
Едва ли си поредната "бройка", всеки си търси приятен човек до себе си. Никой не бяга от хубавото. А това дали ще те остави след няколко дни зависи дали му харесва със теб, но ти решаваш, аз просто давам мнение :wink:

MoHuTo
12-25-2006, 20:18
Виж как ще се развият нещата и тогава си прави изводи за него!Не се доверявай изцяло на хорските клюки.

no_fun_at_all
12-25-2006, 20:29
всеки има време да се промени.може и да е искрен ,ама за тва 4е е казал ,че си интересна може да си го мисли ,но това не е нищо особено.все пак виж ,ако е някаккъв женкар недей по-добре да се занимаваш с такива :-k ама ако просто е ходел с много момичета и не е намерил свестна за него е друга работа :mrgreen:

steel_f
12-25-2006, 20:57
moqt savet e parvo da go poopoznae6 kato 4ovek ne bez da go idializira6. ako ti horesa kato 4ovek ne samo kato mom4e super, no ako nadu6i6 ne6to gnilo NAPravi go LUD Izvarti mu nqkoi jenski nomer

svetlidim
12-25-2006, 21:28
Съгласна съм с всички,но искам да добавя още нещо.Общувай с него ,но повече на живо ,по-малко по Интернет.Дори и да не виждаш в момента никаква обоснователна причина,по-добре на живо.Вярвай ми!

12-25-2006, 23:32
Поредната си...

12-26-2006, 00:13
Хммм не се занимавай с него . Ще те върти седмица , две а може би месец в зависимост кога ще му пуснеш да те ебе . После ще те наебе и въобще няма да ти цепи басма ами ще ти бие шута и повече няма да го видиш . Еххх лесни сте вие момичетата :lol: .

miiiiiiliiiii4ka
12-26-2006, 06:49
abe hora ne ste me razbrali pravilno,ne mi e kazal 4e sum mu interesna i samo dotam,kaza mi 4e mn sum go kefela kato cqlo i iska da se poopoznaem po dobre i t.n

XXX_f
12-26-2006, 08:05
spored men si porednata broika, no ti kazvash che mn te kefi i iskash da si s nego...togava puka li ti?!
probvai i vij kakvo shte izleze...:wink:

12-26-2006, 09:34
abe hora ne ste me razbrali pravilno,ne mi e kazal 4e sum mu interesna i samo dotam,kaza mi 4e mn sum go kefela kato cqlo i iska da se poopoznaem po dobre i t.n

Това с "опознаването" е малко подвеждащо, защото не са знае в какъв всмисал говори :-k пази си чувствата докато видиш че всичко е ок и тои е прям с тебе :wink:
А ако найстина видиш че не е "само твой" съм съгласен със горния пост да му биеш шута :mrgreen: , пък и зависи ти с ква цел тръгваш с него =; \:D/

Basketball
12-26-2006, 11:02
Syshtoto e s men w moeto daskalo.Ami kakwo da ti kaja ?! Kato neznam i az .. Kak stoqt neshtata. .. Kakwo e towa momche naistina ? Bili mi razkazala?Ima li syrce?Golqmo li e to ? Dobro li e ? Kato si goworite izpitwash li neshto..Prosto razkaji..Taka che da razbera neshto i da ti dam podhodqsht sywet .. kak da postypish s momcheto =D>

12-26-2006, 11:07
Milichka, ti mnogo dobre znaesh che shte si porednata ama idvash tuka da zadavash tupi vaprosi. Znam che ti go iskash, a qvno i toi go iska. Mi pusni mu na momcheto, kvo tolkoz :lol:

miiiiiiliiiii4ka
12-26-2006, 11:37
Milichka, ti mnogo dobre znaesh che shte si porednata ama idvash tuka da zadavash tupi vaprosi. Znam che ti go iskash, a qvno i toi go iska. Mi pusni mu na momcheto, kvo tolkoz :lol:

mi ne iskam puk da mu pusna

12-26-2006, 11:39
Milichka, ti mnogo dobre znaesh che shte si porednata ama idvash tuka da zadavash tupi vaprosi. Znam che ti go iskash, a qvno i toi go iska. Mi pusni mu na momcheto, kvo tolkoz :lol:

mi ne iskam puk da mu pusna

Emi kato ne iskash... zdrave da e! :mrgreen: Ti si reshavash