PDA

View Full Version : Ще ме разделят с бест фр!!!



....тъжно
12-25-2006, 18:16
С най-добрата ми приятелка се познаваме от две години,много си се обичкаме,просто сме като близначки и външно и вътрешно...Когато се виждаме се гушкаме примерно и т.н.,но нищо странно....Сега родителите ни са решили,че сме лесбийки и имаме моля ви се връзка.... :evil: И ще ни разделят!.....Лошото е,че не можем да си позволим да се противопоствим "активно",защото тогава ще оправдаем извратената идея,че сме лесбийки и това е нещо повече от обикновено приятлество.То е,но не в този смисъл...няма момиче,с което толкова лесно да споделям,с което така да се забавлявам,много сме си помагали,много неща сме преживели...но лесбо-глупостИ?!Никога!От моя страна съпротивата е голяма и няма проблем да се опъна,но тя много обича родителите си и лесно ще ни разделят,защото не иска да се кара с тях.Много ще ми е жал...взимат й компа,ГСМ-а,не дават да се виждаме.....Заради този и много други фактори се преместих да живея при един приятел...Лошото е,че може да й промият мозъка и да вземе да повярва,че и тя,и аз сме лесбийки....хора,ПОМОЩ!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

bungle
12-25-2006, 18:22
Тц,тц ...,накъде отива тоя свят?

koalka
12-25-2006, 18:26
Доста гадна ситуация наистина, но тези родители....Поне аз моите не мога да разбера, но това е друг въпрос.Еми не знам как им е дошла тая идея на ум, но не трябва да се откадвате от приятелството си.Просто, ако можете се виждайте тайно.Вие не ходите само с родителите си, така че....

Lambo
12-25-2006, 18:30
Хах мене пък в 7ми клас майка ми беше решила, че съм педал щото седях до едно момче с дълга коса и бяхме мн добри приятели...

Nadelina
12-25-2006, 18:40
Ne mojesh li da otidesh u tqh.. i da govorish s roditelite i.. da im obqsnish vsichko koeto kaza i na nas.. Ne vqrvam da sa tolkova zli.. i surovi.. pone zaslujavash da te chuqt.. kakto i sobstvenata si dashterq...

Kar4eto
12-25-2006, 18:43
Идеята за тайните срещи е добра,но...щом тя е толкова привързана към родителите си може да не се съгласи :| Предложи й все пак,но първо се съберете всички и го обсъдете...Така ще е най-добре - все пак родителите ви нямат доказателства,че сте лесбийки :smt009 Не се предавай,защото добри приятели не се намират лесно :smt016

L31h4z
12-25-2006, 18:45
Тц, тц, тц...аз на тези мога ли да им...
Ебати умрелите типове.
Ок, спирам да се нервя.
Няма оправия, дори да говориш с тях, щом се е стигнало до това положение, явно са супер неразбрани хора, просто ще се наложи, да се виждаш с приятелката си, без те да знаят, което не мисля, че трябва да представлява голяма трудност, защото:

Вие не ходите само с родителите си, така че....

bungle
12-25-2006, 18:46
Абееее, според мен темата е една голяма ебавка. :-$

Kar4eto
12-25-2006, 18:52
Абееее, според мен темата е една голяма ебавка. :-$

Вярно,че темата е странна,но всичко се случва!

....тъжно
12-25-2006, 18:52
Абееее, според мен темата е една голяма ебавка. :-$

Абсолютно честно,за жалост не е ебавка,въпреки,че на ваше място и аз така бих помислила....бих се радвала,ако го пишех за ебавка :-s

bungle
12-25-2006, 18:54
Добре де, на колко сте?

Glezanka
12-25-2006, 18:56
Roditelite wi sa bolni!

12-25-2006, 18:58
Добре де, на колко сте?

На по 14....и определено не са имали повод да ни мислят за безотговорни или вятърничави,все им се угаждаше на прищевките.....това училище-това,това момче-това....на мен лично вече доста ми писва....

Kar4eto
12-25-2006, 18:59
Roditelite wi sa bolni!

Или най-малкото прекалено мнителни! :D

mer4eto
12-25-2006, 19:17
tova spored men e mnogo t1po ot kum stranata na roditelite.ujas tezi hora ne mogat li da vi razberat :( ama naistina i az sum na mneniety da se vijdate taino :) ne prekysvaite priqtelstfoto si samo zaradi nqkakfi izmislici koito ne sa verni daje :) uspeh

Come_to_me
12-25-2006, 19:36
Bojeee kak moje da vi razdelqt za ni6to na toq svqt ne pozvolqvai da te razdelqt s priqtelkata ti !!!!!!!
Se pak tva e tvoqta nai-dobra
Az ne bih pozvolila da me razdelqt s moito nai-dobra koqto poznavam ot 9 godini i s koqto sme nai-dobri ot 7 no nikoga moite ili neinite roditeli ne sa si misleli 4e sme lesbiiki
Naistina e nai-dobre da otidesh da pogovorish s neinite roditeli i da im obesnish s kakvo 4uvstvo e svarzano va6eto priqtelstvo ne vqrvam da otkajat da 4uqt teb i nai-dobrata ti frendka!
Se pak vie si znaete 4e ne ste lesbiiki
I az i moita priqtelka ve4no hodim zaedno kade li ne govorim si po telefona po 3-4 chasa na den.I na nas mnogo 4esto sa ni kazvali i to hora ot na6to daskalo :Ei lesbiiki li ste be
No na tezi hora im dokazahme kato im kazahme 4e ne sme lesbita i 4e si imame gadjeta

koalka
12-25-2006, 19:42
Добре де, на колко сте?

На по 14....и определено не са имали повод да ни мислят за безотговорни или вятърничави,все им се угаждаше на прищевките.....това училище-това,това момче-това....на мен лично вече доста ми писва....Там ви е грешката-прекалено много им угаждате.

pampers
12-25-2006, 20:23
ами то не остава друго освен да се виждате тайно..а бе пробвайте като съберете родителите си на едно място и двете се опитайте да ги убедите 4е не сте лесбита..олее..кфи са тия леки работи бе..малее ](*,) ](*,)

D1v`Petel
12-25-2006, 22:55
Направи клонинг .Тогава всички ще са доволни. :mrgreen:

vvs_go
12-25-2006, 23:01
Мацка изключително се надявам това да е ебавка ако не е искрено съжалявам . Сама си си виновна кой те кара да ходиш да се лигавиш да я префръщаш и цункаш ???? Много мразя такова поведение от страна на момичетата. За съжаление, трябва да се примириш майната му и друг път 1 на ум никакви близки отношения със същия пол.