PDA

View Full Version : Търся програма за разбиване на пароли



yuHku
12-25-2006, 19:25
Ммм, ако някой знае свястна програма за разбиване на пароли може ли да сподели? Сорръ ако темата съществува ма имам време до утре 6 сутринта да я свърша тая работа а имам още мн др неща щото се скарах с брат мииии иии стана лошо ПЛС ХЕЛП :oops:

HaCkO
12-25-2006, 19:44
каква парола по точно щот за всяко нещо ти трябва мойеби различна програма ако е за акаунт на компа мойе да се махне от BIOS менюто а за нет пароли малко трудно но има начин , а пак ако ти трбва за някоя
папка трябва да си намериш хакерче... :wink:

Composure
12-25-2006, 20:00
винки поясни кви пароли :)

Бунтар
12-25-2006, 20:48
каква парола по точно щот за всяко нещо ти трябва мойеби различна програма ако е за акаунт на компа мойе да се махне от BIOS менюто а за нет пароли малко трудно но има начин , а пак ако ти трбва за някоя
папка трябва да си намериш хакерче... :wink:

За акаунт в XP малко трудно ще се махне от BIOS, по-точно невъзможно. Като рестартираш компа биеш F8, Докато не ти излезе Boot Menu, избираш Safe Mode и то ти дава админски акаунт без парола, откъдето можеш да бъзикаш квото щеш.

А за нет пароли ти препоръчвам Brutus - полезно нещо, аз зася нищо не съм хаквал с него, но чувам доста добри отзиви.

yuHku
12-25-2006, 20:54
ми за мейла ми в абв :) брат ми май ми е сменил сичко ииииииииии нз питах ги и тея от абв са ще видим :) малко тъпичко ма този мейл е на 5 6 години и мн ще ми липсва и не искам да се разделям с него :) :oops:

Бунтар
12-25-2006, 21:00
Абв е боза. Кажи друг мейл да ти пратя покана за gMail :)

yuHku
12-25-2006, 21:07
hah mi imam nekaf mail v yahoo ma tam puke ne me kefi nqmam abv si polzvam 6toto si go znam naizust ma ni6to pak prati pokana za gmail nqma da se razsardq :) io__@abv.bg tozi mail si funkcionira :)

yuHku
12-25-2006, 21:49
Мерси
Thank you
Danke Schon
:-D

Бунтар
12-25-2006, 21:53
TheNightRider, изпревари ме.

yuHku
12-25-2006, 21:55
e няма нужда чак толко да се натискате :) симпатична съм ама моляви се... :oops:

naikki
12-25-2006, 22:23
OMG...знаех си че темата е пълна простотия и не трябва да влизам и чета но любопитството надделя...
Натискаш F8 и ти изкарва администраторски акаунт без парола - :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 тъпако, като не знаеш не говори! Това е само на твоя кашон понеже си достатъчно неграмотен да не сложиш pass на админ акаунта, но не означава че всички хора са тъпи като тебе!
ABV било боза...боза боза ама 70% от хората си правят майл там ;-) и как се разбиваше парола на поща че не разбрах :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 а само да кажа че пасс на BIOS се маха много лесно ;) а не е "невъжможно" Смешнициииииииии смешници! Кога ли ще се образовате.....хакери...банда глупаци дет вчера са научили за командата netstat в command promt-a и са се имат за хакери...еи смешни сте бе! ](*,)

Бунтар
12-25-2006, 22:25
Naikki, успокой се, бе момче. Щом аз, доста опитен потребител, съм "достатъчно неграмотен" да не си сложа парола, явно и другите не са. Освен това, когато ми се осра паролата на админския акаунт, точно така я оправих. Това, че и тази възможност може да се изключи, е друг въпрос.

naikki
12-25-2006, 22:30
Naikki, успокой се, бе момче. Щом аз, доста опитен потребител, съм "достатъчно неграмотен" да не си сложа парола, явно и другите не са. Освен това, когато ми се осра паролата на админския акаунт, точно така я оправих. Това, че и тази възможност може да се изключи, е друг въпрос.

Момче, самия факт че си оставил админ акаунта без пасс означава че не си толкова "опитен потребител", защото един "опитен потребител" никога няма да си остави админ акаунта без пасс, и няма да му се налага да използва админ акаунта за да се резетва паса от там ами ще го помни, или другия начин които е малко по прост и една дискетка - хоп, трес, бам и готово! Воала! Няма парола!
Земи прочети нещо "опитен потребителю"
Весела коледа

yuHku
12-25-2006, 22:39
ей стига сте се карали пуснах темата да ми помогнете а не и вие като мен и брат ми да се изпотрепете :)

naikki
12-25-2006, 22:42
Хахаха кво се прайте сички на спецове. Аз ако искам да правя нещо по-сериозно по на някой компа, нема да влезна като Administrator, a като SYSTEM. А тогава ме спрете де! :twisted:


найки ли къвто си там.. паролата на биоса ти.. дай ми 2 минути с компа ти и една отвертка. :lol:


само да кажа че пасс на BIOS се маха много лесно а не е "невъжможно"

;) и аз това казвам :-) - хоп батерията, хоп BIOS-a :smt005

yuHku
12-25-2006, 22:45
вие хубаво казвате там разни работи аз ма никой не се оптва да ми хелп за пасове на РС и аз мога май да се оправя до колкото ми е необходимо ма не ми е тфа сега на главата :oops: :oops:

Бунтар
12-26-2006, 06:24
Спокойно, знам, че като махнеш батерията, BIOS-ът (барабар с всичките мизерии в него, де), съотнетно и паролата, се заличава.


ако е за акаунт на компа мойе да се махне от BIOS

Тва, обаче, е невъзможно.

Cheesy
01-03-2007, 19:59
Ето ти и дано ти свърши работа http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=24291

Lubcho
01-04-2007, 13:51
Тук мисля че има това което търсиш

::КЛИК:: (http://www.download.bg/index.php?cls=programs&mtd=List&q=%F0%E0%E7%E1%E8%E2%E0%ED%E5&cat=152&g=&order=)

sotenior
09-03-2007, 12:20
играя 1 игра в интернет . диабло . и в нея има акаунти и пароли , искам програма с кяото да разбия паролата на един ..

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:31
Хах както казва TheNightRider 2 минути с компа и отверка(може и ключ) и няма парола на биоса. После ако няма как да влезеш,направо скубеш харда и бягаш. :)

MajeStic
09-03-2007, 13:30
каква парола по точно щот за всяко нещо ти трябва мойеби различна програма ако е за акаунт на компа мойе да се махне от BIOS менюто а за нет пароли малко трудно но има начин , а пак ако ти трбва за някоя
папка трябва да си намериш хакерче... :wink:

За акаунт в XP малко трудно ще се махне от BIOS, по-точно невъзможно. Като рестартираш компа биеш F8, Докато не ти излезе Boot Menu, избираш Safe Mode и то ти дава админски акаунт без парола, откъдето можеш да бъзикаш квото щеш.

А за нет пароли ти препоръчвам Brutus - полезно нещо, аз зася нищо не съм хаквал с него, но чувам доста добри отзиви.

Разбира се, ако няма парола на администраторския акаунт, защото аз попринцип слагам още при инсталацията. Иначе и да сложиш примерно с Hiren's Boot CD можеш да си смениш паролата на Windows-a дори без да ти иска старата парола.
GL

kinesis
09-03-2007, 15:23
играя 1 игра в интернет . диабло . и в нея има акаунти и пароли , искам програма с кяото да разбия паролата на един ..
Аз искам да падне една каса бира от небето, и чинийка пържени картовки. Абв-то си е доста сериозна поща - особено с заключването на акаунта след 5 грешки..

bibite
11-17-2014, 15:23
Имам програма, която показва натиснатите клавиши на клавиатурата.

Само на скайп - bobi_m.silata