PDA

View Full Version : Объркан съм спрямо един парфюм



12-25-2006, 19:35
Здравейте.Аз съм на 16 и скоро си купих един парфюм но съм раздвоен.Парфюмът е Dior Homme на мен лично ми харесва, но мои приятели не го одобриха като го подушиха.Това какво означава.Гаден ли е парфюма?Всеки който го надуши ли няма да му харесва?Да не би да като съм с него и момичетата да ме режът?грешка ли направих?Лошо ли е,че обичам по-тежките аромати, а не тези, които като се напръскаш и след половин час няма и след от парфюм?

12-25-2006, 19:46
kakvi problemi imat nqkoi hora...mi 6tom na teb ti haresva ne vijdam problem,slagai si go.a momi4etata nqma da te rejat samo zaradi edin parfum,ima o6te mnogo po-vajni faktori,koito privli4at ili otbluskvat momi4etata. =P~

Kisses_P
12-25-2006, 19:52
това са глупости.всичко въпрос на вкус.Щом ти харесва си го ползвай.Изобщо не взимай предвид мнението на приятелите ти.- Приятел по вкус няма.Момичетата няма да те режат заради някакъв парфюм.Споко :wink:

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-25-2006, 19:55
Оле боже...това е толкова важен проблем...защо не каза по-рано!? :shock:

Сериозно сега...ами щом на теб ти харесва..приятелите ти или наистина не го харесват или ти завиждат ;=) Ако не им харесва...какво толкова? Важното е, че ти му се кефиш. Пък и всяко неодобрение и забелешка по твой адрес ако тръгнеш да го приемаш насериозно... :roll:

HaCkO
12-25-2006, 19:55
da ti kaja momi4etata hareesvat silnite ne6ta silin maj,silen parfium... za tova si slagai ni6to 4e e tejak ama.. az sam s Malizia Umo sa6to e silen no ne mn momi4etata me pomnqt s tozi parfium ot kakto se pomnq i ako go smenq vednaga se porajda vaprosa dali nesam smeil gadjeto... :) ama za sega nesam za tova polzvai kvot te kefi ne im obra6tai vnimanie na oneq
kai im vie ne razbirate ot ni6to :) :twisted:

12-25-2006, 19:56
да прави сте,а пък и аз си мисля може нагло да звучи но едно момиче повече ще хареса парфюм на dior отколкото на малиция да речем, защото все пак dior е марка, която е от години и се е доказала-тя едва ли ще създаде нещо, което няма да се хареса и в което не е вложено усилие да пробие в целият свят.така поне си мисля.Момичетата да кажат как обичат момчето до тях да мирише на евтино или на марково,на стилно или просто парфюм за 15 лева, който отбива номера :)

Amayo
12-25-2006, 19:58
Браточка тежките аромати са за тежки хора. Ти очевидно си пълна муха и мишка "ма ше ме режат ли момичетата ма ше ми се смеят ли в пясъчника"...

12-25-2006, 19:59
da ti kaja momi4etata hareesvat silnite ne6ta silin maj,silen parfium... za tova si slagai ni6to 4e e tejak ama.. az sam s Malizia Umo sa6to e silen no ne mn momi4etata me pomnqt s tozi parfium ot kakto se pomnq i ako go smenq vednaga se porajda vaprosa dali nesam smeil gadjeto... :) ama za sega nesam za tova polzvai kvot te kefi ne im obra6tai vnimanie na oneq
kai im vie ne razbirate ot ni6to :) :twisted:
Малиция Уно е готин парфюм да и съжалявам че в горният пост дадох пример малиция, като евтин и гаден-не нямах това предвид просто има малиций които не са готини но конкретният си заслужава и е хубав

12-25-2006, 20:00
Браточка тежките аромати са за тежки хора. Ти очевидно си пълна муха и мишка "ма ше ме режат ли момичетата ма ше ми се смеят ли в пясъчника"...
хах не прсото си го купих с мерак и очаквах да го харесат.Ти изглежда като съдя по поста се пръскаш с парфюм от лефчето.Различни хора различни възможности, но довечера като си легнеш пак ще си знаеш че си пълен нещастник макар да го отричаш ти вътрешно си го знаеш :)

HaCkO
12-25-2006, 20:04
hei hei hei nikoi ne e kazal 4e sam nqkva det nemoje da si pozvoli hubavi parfiumi prosto tozi aromat nai mn me kefi i za tfa si go vzimam... da ne stavat nedorazomeniq ei ! =;

Amayo
12-25-2006, 20:05
Браточка първо че никой не може да ми говори така, камо ли пък някакъв комплексар който е абсолютно несигурен в себе си, неосъзнат, не знаещ какво иска изобщо. Най вероятно е и прикрит гей. Купува си парфюм с единствената цел да му кажат евала ама тва ше стане некой друг път. Второ у нас имам няколко литра маркови парфюми. И трето не говори за възможностите на хора ето не познаваш щото карам коли дето струват колкото къщата на ваште умножена по 5 и на сичкото отгоре съм си ги купил сам а не тати.

12-25-2006, 20:07
Браточка първо че никой не може да ми говори така, камо ли пък някакъв комплексар който е абсолютно несигурен в себе си, неосъзнат, не знаещ какво иска изобщо. Най вероятно е и прикрит гей. Купува си парфюм с единствената цел да му кажат евала ама тва ше стане некой друг път. Второ у нас имам няколко литра маркови парфюми. И трето не говори за възможностите на хора ето не познаваш щото карам коли дето струват колкото къщата на ваште умножена по 5 и на сичкото отгоре съм си ги купил сам а не тати.
ауе не ме занимавай ако обичаш а?Прикрит гей е майка ти

12-25-2006, 20:09
Браточка първо че никой не може да ми говори така, камо ли пък някакъв комплексар който е абсолютно несигурен в себе си, неосъзнат, не знаещ какво иска изобщо. Най вероятно е и прикрит гей. Купува си парфюм с единствената цел да му кажат евала ама тва ше стане некой друг път. Второ у нас имам няколко литра маркови парфюми. И трето не говори за възможностите на хора ето не познаваш щото карам коли дето струват колкото къщата на ваште умножена по 5 и на сичкото отгоре съм си ги купил сам а не тати.
на приказки всеки е голям,всеки е богат,всеки е преуспял-а ти за да изтъкваш с това, значи просто си мечтаеш и от това дето каза няма и капка истина.

peps_from_mars
12-25-2006, 20:39
хей хора дайте го малко по -леко...тука не е бойно полеа ти гостенчето дето си с парфюма..стига се надува че ше се спукаш(и ше ни напръскаш с гадния си парфюм) :smt005 :smt005 :smt005

1-во към тоз дет е пуснал темата: шом на тебе ти харесва парфюма кфо ти пука другите..всеки има различен вкус
2-ро за мене лично цената на парфюма няма значение-НО НАЙ-ВАЖНОТО е да не е много силен,да не се отмирисва бързо... естественно да ми харесва...
3-то от дотука казаното разбирам че ти момченце си некой фешЪн..просто по думите си личи(всички фешЪни се фукат с парите си (колко фи има колко ги няма :smt005 :smt005 :smt005 )и с тфа че те евтини неща нямали,АБЕ голямото "добър ден."....ама айде...да не почвам за фешанчетата че мога до утре да мърморя....ПЪК за тебе гЪзЪ си залагам акоо НЕ си фешанчо...(естественно няма да имаш смелост да кажеш истината,но всички знаем че е така...Не се тревожи да ни обясняваш... ;-) ;-) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 )


п.п: подкрепям те Amayo
айде лекаР с ноЖ

Amayo
12-25-2006, 21:06
хей хора дайте го малко по -леко...тука не е бойно полеа ти гостенчето дето си с парфюма..стига се надува че ше се спукаш(и ше ни напръскаш с гадния си парфюм) :smt005 :smt005 :smt005

1-во към тоз дет е пуснал темата: шом на тебе ти харесва парфюма кфо ти пука другите..всеки има различен вкус
2-ро за мене лично цената на парфюма няма значение-НО НАЙ-ВАЖНОТО е да не е много силен,да не се отмирисва бързо... естественно да ми харесва...
3-то от дотука казаното разбирам че ти момченце си некой фешЪн..просто по думите си личи(всички фешЪни се фукат с парите си (колко фи има колко ги няма :smt005 :smt005 :smt005 )и с тфа че те евтини неща нямали,АБЕ голямото "добър ден."....ама айде...да не почвам за фешанчетата че мога до утре да мърморя....ПЪК за тебе гЪзЪ си залагам акоо НЕ си фешанчо...(естественно няма да имаш смелост да кажеш истината,но всички знаем че е така...Не се тревожи да ни обясняваш... ;-) ;-) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 )


п.п: подкрепям те Amayo
айде лекаР с ноЖ
Кво ме подкрепяш и аз съм фешън. Ама не като тоз модерния.

peps_from_mars
12-25-2006, 21:13
i kfo ot tfa ama ne si tolkoz otvratitelen kat gosta :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005

12-26-2006, 08:10
i kfo ot tfa ama ne si tolkoz otvratitelen kat gosta :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005
пиши на кирилица селио

In4iTu_
12-26-2006, 18:28
Не мисля, че някое момиче ще те зареже заради един парфюм (май много реклами гледаш...) Ползвай това, което ти харесва и не се влияй от мнението на околните...

sexy_devil4e
12-26-2006, 19:13
lelele,q vqrno po-poleka!kum ''bogata64eto ''s parfiuma-kato ti haresva parfiuma nosi si go i tolko,kato si tolkova gord,4e e armani i hodi6 da se fuka6 iz forumite,to ne e mn za fukane,de...abe tupo e tva,golqma rabota,4e priqtelite ti,ne haresvat ''skupocenniq purfium'',pruskai si se i si kupuvai o6te,ama kvo se zaqjda6??
to i az imam mnogo markovi parfiumi i dosta armani,ama ne sum trugnala da se fukliava s celi temi!pff..
i az podkrepqm Amayo \:D/

sexy_devil4e
12-26-2006, 19:16
i kfo ot tfa ama ne si tolkoz otvratitelen kat gosta :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005
пиши на кирилица селио
Кой ли е "селиото"? :roll: мило ,"селио" се пише с ьо не с ио :wink: