PDA

View Full Version : Kakvo da pravq?



Steel
12-25-2006, 20:01
Zdr! Situaciqta v moeto semeistvo stava vse po lo6o. Sled dalgogodi6en brak, maika mi edna ve4er prosto si tragna. Do nqkade e razbiram, za6toto s ba6ta mi e trudno da se jivee. Prez celiq mi dosega6en jivot po4ti ni6to hubavo ne sam vidqla ot nego. Dori e imalko v momenti, kogato sam go mrazela. Toi mi e kazval, 4e za ni6to ne stavam ( sam ne se vijda) 4e sestra mi ( po golqma ot men) 6te uspee v jivota, a az 6te sam propadnala. Sabiral si e nqkolko pati bagaja ot nas, kato posledniq be6e saprovodstvano s tra6kane na GSM-a mi i opit za poboi. Vdiga skandal za nai- malkoto ne6to i vsqka ve4er pie.Sledkato maika se iznese az jiveq s nego.Hodq pri maika, no toi mi visi na glavata. NE minava ve4er kogato da ne se razvreve i da mi otrovi jivota. Dori pred o4ite mi se zasili da ska4a prez terasata, simuliral e pripadaci.Tova ne e vsi4ko idva v staqta mi dokato spq i me sabujda za da mi kaje kolko e zle. A na men ne mi e bilo mn hubavo da trapq skandalite mu za nai- malkoto ne6to. Maika go pomoli da napusne apartamenta, no toi ne iska. I taka 2ri mesec jiveq s nego.Vsqka ve4er me dokarva do istrerii i me vkarva vav filmi . Kakvo mislite imam velik ba6ta ?

HopeLesss
12-25-2006, 20:25
Защо не се преместиш да живееш при майка си??? :-k

steel_f
12-25-2006, 20:31
Zdr! Situaciqta v moeto semeistvo stava vse po lo6o. Sled dalgogodi6en brak, maika mi edna ve4er prosto si tragna. Do nqkade e razbiram, za6toto s ba6ta mi e trudno da se jivee. Prez celiq mi dosega6en jivot po4ti ni6to hubavo ne sam vidqla ot nego. Dori e imalko v momenti, kogato sam go mrazela. Toi mi e kazval, 4e za ni6to ne stavam ( sam ne se vijda) 4e sestra mi ( po golqma ot men) 6te uspee v jivota, a az 6te sam propadna . Sabiral si e nqkolko pati bagaja ot nas, kato posledniq be6e saprovodstvano s tra6kane na GSM-a mi i opit za poboi. Vdiga skandal za nai- malkoto ne6to i vsqka ve4er pie.Sledkato maika se iznese az jiveq s nego.Hodq pri maika, no toi mi visi na glavata kogato se pribera . NE minava ve4er kogato da ne se razvreve i da mi otrovi jivota. Dori pred o4ite mi se zasili da ska4a prez terasata, simuliral e pripadaci.Tova ne e vsi4ko idva v staqta mi dokato spq i me sabujda za da mi kaje kolko mu e ma4no (i az 6te sam taka kato znam 4e tozi koito me e nosil na garba si me e zarqzal )
A na men ne mi e bilo mn hubavo da trapq skandalite mu za nai- malkoto ne6to. Maika go pomoli da napusne apartamenta, no toi ne iska. I taka 2ri mesec jiveq s nego.Vsqka ve4er me dokarva do istrerii i me vkarva vav filmi . Kakvo mislite imam velik ba6ta ?

12-25-2006, 20:33
мисля че всеки 2ри има подобни проблеми включително и аз. Единствения начин да се отървеш е стимула от това да успееш в живота и да се преместиш.
Има и хубава страна- взимаш си поука от живота, че мъжете са долни използвачи и алкохолици(да не се засягат момчетата във форума а да си вземат поука по добре)!
Значи познавам точно 2ма които нямат подобни проблеми в семейството си,всички други са имали за какво да се оплакват,и то от собствените си бащи ,най вече заради алкохола,тва е

Violenza
12-26-2006, 10:12
Защо не се преместиш да живееш при майка си??? :-k
Дам... а и майка ти как така ше ви зареже?!? ](*,)

Basketball
12-26-2006, 10:23
Tova e glupavo.Ne se mesti,prosto pogovori s bashta si..Az imam podoben problem,no adi nqma da obrushtam temata za men ;( Ta ako bqh na teb bih si pogovorila dosta seriozno s bashta si.Dori moje i s maika si..Po dobre si izqsnete kakwo shte prawite tochno i t.n ... Wsichko da se znae i wsichko da e qsno..samo towa moga da kaja po problema :smt009 Poradi prostata prichina,che neznam kak tochno stoqt neshtata w washoto semeistvo. :-k

-DeliciouS-
12-26-2006, 11:32
Ами говори с някой, тук никой не може да ти помогне, обърни се към агенцията за детет или нещо такова, ако наистина искаш да се прогрижат за него и да го отдалечат от теб

Bonbonenata
12-26-2006, 11:50
Тук никой не може да ти помогне. Намери защита някъде другаде. Първата крачка е според мен да кажеш на класния ръкодовител и да помолиш да ти съдейства, за да се свържеш с Агенцията за защита на детето. :|

12-26-2006, 13:31
Privet.
Parvo pozdravleniq 4e si namerila kuraj da spodeli6 s tozi forum problema si.Ne6to mn vajno v tvoqta situaciq e 4e ti ne si vinivna za slu4iloto se i tova koetoi prodaljava da se slu4va no kaktoi i da se razviqt ne6tata ot tuka natatk 6te reflektira silno varhu teb:)Za men e nerazbiraemo kak edna maika 6te postavi sebe si i svoite 4uvstva pred tezi na deteto si......ako e vazmojno i udobno za teb naistina moje6 da se premesti6 pri neq....ako taka s4ita6 4e 6te si osiguri6 nqkakvo spokoistvie dokato se nameri re6enie na smeiniq razriv:)
Otdela za zakrila na decata ne sam siguren kakvo to4no mogat da podobrqt v slu4aq ako vaob6te se zaemat de:)Pri vs polujeniq ako naistina situaciqta e tolkova netarpima ima nqkakv vid tormoz......deistvai no spreduprejdavam 4e ako signalizira6 mestniq OZD 6te se mine prez dalag proces i re6enieto nqma da e mignovenno:)
Dopuskam 4e e vazmojno da se re6i vsi4ko s edin mn seriozen razgovor ot tvoq strana s roditelite ti kato gi sabre6 na edno mqsto i naistina im obqsni6 kak se 4uvstva6 ti da im pokaje6 4e problemite im mogat da badat re6eni ako gi spodelqt i 4e iska6 da ima6 edno stabilno semeistvo kakvoto vseki trqbva da ima:)ako naistina ima6 roditeli koito sa dostat4no razsadlivi za da razberat kakvo ima6 predvid vsi4ko leka po leka 6te se opravi:)
Dano malko ponesam ti pomognal:)
Uspeh:))

krysteva_1991
01-01-2007, 13:19
Ami kato za nachalo otidi v "Otdela za zakrila na deteto"Ako se strahuvash che ba6ta ti 6te razbere i 6te ti posegne ,otidi u nqkoi rodnina ili priatelka.Pone dokato policiqta razni6ti obstoqtelstvata.Imam i edin vypros-maika ti ne iska li ti da utide6 da jivee6 pri neq????Ako ne si i kazala za tormoza go napravi po-skoro.I o6te ne6to ako ba6ta ti pravi pak toq 6anta6 sys skoka ot terasata mu kaji"Haide kakvo 4aka6 ska4ai"100 % nqma da go napravi a samo te balamosva!!!!USPEH :wink: