PDA

View Full Version : Кога спряхте да вярвате в Дядо Коледа :D



peps_from_mars
12-26-2006, 00:10
е хора ,'га спряхте да вярвате в дядо коледа..поразкажете малко(ако има)...
аз лично спрях да вярвам в Дядо Коледа като бяхна 4 или 5 години.В детската градина госпожата пеше питала всички кой какво иска и всички казват и тя записва и искарва на лист отвънка пред входа на групата(поне при наз беше тъй) и родителите четът....и аз понеже съм любопитна сврака и щото можех да чета :mrgreen: и бях прочела кой кво иска и че наш'те ше ми купят подаръка а не белобрадия дъртак...И най тъпото беше че никой от групата ми не ми вярваше кат им разправах..шото те неможеха да четат и мислеха че ги ментя :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005 :smt016 :smt016

лапешка работа

п.п:сори ако има такава тема

BornFromPain
12-26-2006, 00:29
Хаха не знам за себе си кога съм спрял да вярвам в него ама се сетих как днес племенницата ми днес за малко да разбере че не съществува. Вуйчо й днеска се бил дегизирал и тя взела, че го познала ама вместо да реши, че не съществува дядо коледа почва да го разпитва "вуйчооо какво си направил на дядо коледа.. защо си му взел дрехите и брадата и подаръците.." И се разревала.. И цял ден я убеждаваме, че вуйчо й не е пребил дядо коледа а само го е заместил щото той не е знаел как се стига до нашта държавица хахах :>>
Малката сигурно е единственото нещо което може да ме разчувства(и една друга малка ама тя не чак толкова :wink: ) :>> Ама като се сетя, че и тя ще стане жена, със всичките отвратителни неща които съпътстват трансформацията и ми става гадно..
П.П. Догодина ако успее да разкрие че дядо коледа не съществува ще ви напиша как е станало хахах :>

HopeLesss
12-26-2006, 00:44
Не си спомням. Със сигурност не е било кой знае какво разочарование :roll:

niki000
12-26-2006, 00:49
az viarvam :lol: :lol: :lol:

Juicy_Lucy
12-26-2006, 00:54
Аз още откакто се помня знам,че нашите ми купуват каквото си искам за Коледа и все се опитвах да ги убедя в това,ама те постоянно отричаха.И на една Коледа (май бях на 5-6 години) майка ми излезе от стаята,където бяхме всички иии аз реших да я проследя и се измъкнах след нея незабелзано(добре,че си празнуваме коледата с братовчедите ми,за да сме много хора и да мога да се измъквам незабелязано съответно :P ).И какво да видя?-Мама доопакова подаръците...и после малко преди 12 вечерта се измъкна иии тогава ги е сложила под елхата...и все пак много ми се иска да вярвам,че наистина има Дядо Коледа..и коледни чудеса...и че света ни не е чак толкова скучен...

peps_from_mars
12-26-2006, 01:00
i vse pak 6e e qko ako dqdo koleda bude kato toq na reklamata na Coca-cola :lol: :lol: :lol:

yuHku
12-26-2006, 01:28
аз още не съм сигурна че Дядо Коледа не съществува понякога изпадам в сложна дилема по този въпрос :)

bulgarche
12-26-2006, 06:10
Аз не знам от кога не вярвам в тоз човек :/
Обаче никой не ми се връзва като кажа:"Ами аз съм на 17 и вече не вярвам в Дядо Коледа"! Никой не ми праща и на мен една Снежанка ;(
Е поне си имам друга снежанк, която е до мен не само по празниците :mrgreen:

RedChil
12-26-2006, 07:39
Аз пък не помня някога да съм вярвал в Дядо Коледа... :?

koalka
12-26-2006, 07:49
Ами братовчед ми може би още вярва в Дядо Коледа(на 8 е).Поне такова наблюдение имам.Аз не вярвам,а и незнам дали съм вярвала някога.Е, всъщност може би не вярвам от 5-годишна.

Dr. Kazimbutt
12-26-2006, 08:52
Когато разбрах, че извънземните носят подаръците.

sun4e
12-26-2006, 09:27
аз си вярвам пък :-D

DetE-Idi0t
12-26-2006, 09:30
Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... :? също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа :cry:

Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...

BraInLesS_f
12-26-2006, 09:39
Осъзнах се,когато дедката веднъж ме посети по чехли.Те бяха точно като тези на баща ми! :mrgreen:

priti_kiti
12-26-2006, 11:23
Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... :? също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа :cry:

Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...
:lol: :lol: :lol:
Нали ти казах да си пиеш хапчетата.. :smt005

DetE-Idi0t
12-26-2006, 11:33
Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... :? също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа :cry:

Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...
:lol: :lol: :lol:
Нали ти казах да си пиеш хапчетата.. :smt005
Свършиха... :-D
Та от кога не вярваш в шизофреника? :wink:

priti_kiti
12-26-2006, 11:36
^емии от както ми проми мозъчето с едни историики..

Bonbonenata
12-26-2006, 12:59
5-6 годишна бях. Не помня точно какво стана.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-26-2006, 13:02
Еммм доста късничко, някъде във 2-3 кла (не си спомням точно кога ;=) ) Тааа...тогава бях супер любопитна, упорита и досадна и със досадата си тормозех наще да ми кажат какво са ми купили ама те не, та не...и най-накрая тръгнах да ровя. И не се отказвах, защото знаех, че 100% има подарък и си струва да го намеря. Така, във гардероба /на тати май беше ;=) / си червената плюшена рибка, която исках от дядо коледа...Не помня точно как съм се чувствала...Ъм.би трябвало да съм била доста изненадана ииии а! помня, че бях доста сърдита на наще ;=)

psycho_girl
12-26-2006, 16:28
eeeeeeeeeiii az o6te vqrvam beee, q ne razbivaite vsi4ko detsko v mennnn

12-26-2006, 17:11
i vse pak 6e e qko ako dqdo koleda bude kato toq na reklamata na Coca-cola :lol: :lol: :lol:e tva si e lapeshka rabota...

brain_stew
12-26-2006, 17:16
Когато осъзнах, че татко няя брада, не е дебел и не носи червени дрехи!

Аааа, помня го сякаш беше вчера!Беше около 3-4 часа вечерта и се събудих....бах сама в леглото, защото няколко часа преди тва не можах да заспя и мама легна при мене.И гледам че я няма и реших да я потърся...намерих ги с татко да опаковат подаръците в хола...под предлог, че искали да видят, кво ми е донесъл Дядо Коледа ама аз не повярвах...признах им го след два месеца!Бях в 4ти клас! :smt017 Колко години съм живяла в заблуда.... :cry:

In4iTu_
12-27-2006, 18:51
Не си спомням да съм вярвала 8-[

emociika:)
12-27-2006, 21:31
Аз още в детската градина имах съмнения, след като ми се струваше, че дядо Коледа и учителката ми много си приличат :shock: От там се били уплашили, че ще кажа и на другите деца и говорили с нашите да ме убеждават до колкото могат, че съществува тоз проклетия дядо. Тогава уж повярвах, но истинското разоварование дойде, когато си открих писмата в шкафааа :-s Не помня на колко бях обаче.

skate-more
12-27-2006, 21:54
аз никога не съм вярвал обаче един път се звънна на вратата и майката каза аре че дядо коледа си отиде и аз само викнах : дядо коледа
и сестра ми : абе ти си много тъп бе , мама ти го купи днес !
и майката: абе защо развали мечтите на детето бе!
и от тогава не вярвам [-X :smt005

peps_from_mars
12-28-2006, 00:29
Ибахтииииииииииииииииииии ии дядо Коледа не съществуваа.баси тъпото не е чесноооооооо..не не неееее в депресия съм немога да го преживея :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :lol:

ЛуДо_вЛюБеН
12-28-2006, 00:34
Аз не съм почвал та да спирам :-k

teenkopele
12-28-2006, 06:17
Спомням си, че един ден в детската градина, около Коледа беше, най-добрият ми тогавашен приятел ми каза, че техните му казали, че нямало дядо Коледа. Аз някакво почнах да му се карам и егати спора праснахме :lol: .
Прибрах се в нас и се сетих за спора. Питах майка ми и тя каза, че няма. :mrgreen: :wink:

antichalga
12-28-2006, 12:42
хаха :) Не помня да съм вярвала истински в Дядо Коледа :lol: Детските ми илюзии за съществуването на добър старец,раздаващ подаръци насам-натам се разбиха с 6-8годишната ми възраст =]

ludo_mace
12-28-2006, 13:50
:shock: :shock: Ама няма ли?! :shock: :shock:
Иначе... Наще до доста късно се възползваха от тази моя наивност... Май бях 3 или 4-ти клас, но не съм напраила някво глобално разкритие, което да ми разбие детските мечти... просто спрях да вярвам... хмм са кат се замисля, тва е доста странно :smt017 Уфффф, искам да има дядо Коледааааааааа :smt013 :cry:

dobreSresan
12-28-2006, 13:51
Като видях майка ми да оставя революционната Sega Mega Drive II под елхата

bawdy talk
12-28-2006, 17:08
На 3 годинки получих първия си подарък от дядото :-D
от тогава разбрах кво е това дядо Коледа и почнах да вярвам в него
На 6 годинки вече не вярвах :smt005

Virt-Tuning
12-28-2006, 22:06
Некъв доносник ми каза че няма такова животно.И на другия ден директно в детската градина го съобщих и един ми налетя да ме млати с некъв стол :mrgreen:

ycMuBkaTa
12-28-2006, 22:12
На 4 или 5 нашите ме заведоха да си избера подарък, а на другия ден оставяйки ме в детската градина майка ми каза: Хайде мамо аз бързам върви си пусни сама подаръка в чувала, а по-късно дядо Коледа ще ти го подари...
Това си беше чиста гавра...а и още нещо се сещам - не знам как но дядото никога не носеше неща, които аз искам, а все някви неща за наште - напр. аз исках кукла, а той ми донесе уолкмен и накрая баща ми намаза. :smt011

SummeRLove08
12-28-2006, 22:31
Беше 3ти или 4ти клас.Не помня какво точно стана,но бях разочарована. :?

peps_from_mars
12-28-2006, 22:54
хах също така майка ми разправа че кат съм била на 3 или 4 год.баща ми бил кат Дедото и аз съм го познала си съм викала"АААА,ама тоз дядо коледа що има кат на татко чорапите" :smt005