PDA

View Full Version : ISKAM GO!Kak da stane oba4e?



typa4ka
12-26-2006, 00:16
Dosta mom4eta sa me lygali,zatova kogato sre6tnah tozi si kazah,4e toi niama da me izlyze.Az sym na 17,toi na 23.Sre6tahme se i izlizahme samo kogato az kazeh,pravihme sex sy6to kogato az kazeh.Ne mi puka6e za nego togava,ne go obi4ah,no be6e krasivi4yk,pyk i ne e hubavo da si sam.Izkarahme 1 godina v koiato ob6to vzeto toi samo povtaria6e kolko me obi4a,a az ni6to ne otvry6tah,Naprotiv,pokazvah mu,4e ne go obi4am.Poslednia mesec niakolko pyti mi kaza,4e ne mozel pove4e taka,dali ne mu se podigravam,kakvo kato sym bila krasiva i t.n.,niakolko skandala ima6e.Nakraia az mu kazah da se maha i,4e ne mi puka za nego i toi se mahna.Pra6ta6e mi SMS-i izvestno vreme v koito me mole6e bukvalno da se syberem,vsi4kite mi priqteli,roditelite me uve6tavaha da go napravq,4e bil super mom4e,no ne mu otgovorih nito 1 pyt.Posle i SMS-ite sprqha i sled o6te i nqkoi drug den az razbrah,4e go obi4am,4e mi lipsva,4e go iskam,iskam go zavinagi.Re6ih da mu pi6a,nqkolko pyti ne mi otgovori,a posle mi napisa samo "prestani da mi pi6e6,syzdava6 mi golemi problemi taka",pri koeto razbrah,4e si e nameril druga.Prodylzavah da mu pi6a i pak mi otgovori - "pre4i6 mi mnogo,znam,4e ne ti puka za men i ne znam kakvo vsy6tnost iska6 da postigne6 kato mi pi6e6" :smt010 .Bqh uporita oba4e i go dokarah do sre6ta v nas.Iskah da go ubedq,4e go iskam naistina,no pak ne,dori otkaza da spi s men,kaza,4e drugoto momi4e bilo mnogo vazno za nego i 4e q obi4al mnogo.Kak,kak za boga da si go vyrna,kak da go ubedq,4e trqbva da e s men,a ne s neq?Az prodylzavam da go tyrsq,toi ponqkoga idva da se vidim,no samo kolkoto da mi kaze sy6toto - obi4al neq.Use6tam,4e idva,za da ne go tyrsq postoqnno i da ne mu pravq problem s drugata :smt010 .V4era mu zvunnah da mu 4estitq,uz de i pak podhvanah temata i toi mi kaza "ve4e prekali napylno,iskam da me ostavi6 na mira" i zatvori.....kofti a?

steel_f
12-26-2006, 00:23
ne go obi4a6 zablujdava6 se za6toto sega siguno si samotna i toi te otbqgva i tqb te e qd za6totot si o4akvala dr otgovor. Klin Klin izbiva mace nameri si drug. tegli mu edna balgarska maina i gledai napred

koalka
12-26-2006, 06:38
Извинявай, ама много те обича!След едва ли не няколко дни обича друга вече.АКО наистина изпитва любов,истинска любов, няма за толкова малко време вече да обича друга.А ти си си пропиляла шанса.Просто не се дръж толкова надуто и не пренебрегвай така хората, защото един ден те няма и да те погледнат.

DaHuTyYyY
12-26-2006, 06:50
Напълно подкрепям koalka =D>

12-26-2006, 07:07
Мисля,че трябва да му дадеш време.Той сега е наранен от твоята безразличност.Изчакай да минат няколко месеца и пак го потърси.Ако те обича/л/ както ти твърдиш той все още ще има чувства към теб.
Късмет!

Lambo
12-26-2006, 07:49
Еми няма как да стане... да си мислила когато е трябвало....

GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 08:14
Mnogo kysno si razbrala i ocenila tova , koeto si imala , ama veche e kysno i to mnogoo

BeBencEto
12-26-2006, 08:59
и според мен не го обичаш...това е просто внушение...пък и си направила грешка и то голяма..остави го да бъде щастлив...

vvs_go
12-26-2006, 14:03
taka i taka si ku4ka 6te ti kaja kakvo da napravi6 vypreki 4e toi si e prav
1vo i mnogo vajno e da vleze6 v nai dobrata si forma ot godini nasam(fitness otslabvane ili napylnqvane pri4eska itn)
2ro da se napravi6 4e iska6 ot nego samo priqtelstvo da po4nete da hodite na obqt kato "priqteli" vsqka srqda primerno
3to i mnogo vajno zna4i trqq go razdeli6 s mackata nai lesno e kato go napie6 i sgafi tva moje da stane ako izlezete priqtelska kompaniq i nqkoi drug go napie 6toto toi na teb nqma doverie sgafil vednyj se postarai priqtelkata mu da razbere
4to prez cqloto vreme pravi nai ama nai priqtnite za nego ne6ta
5to ako naistina misli6 4e go zaslujava go napravi spored men ima6 70% 6ans za uspeh
P.S. kym pi4a Syjalqvam brat ama tq pisa vyv foruma

[Fr33land3R]
12-26-2006, 14:09
еми тъпа си... много се дразна на такива момичета... грр
остави го ...

avtorkata
12-26-2006, 23:44
Formata mi e perfektna i smqtam da igraq i pod masata,kakto me posyvetva vvs_go za koeto mu blagodarq.Ve4e posqh sqnkata na symnenieto mezdu tqh s tezi postoqnni SMS-i i obazdaniq,znam,4e drugata mu e pravila golemi skandali,koeto mnogo me radva - 1:0 za men kakto se kazva =D> .Lo6oto e,4e mi ustoq na opita za syblaznqvane,taka,4e se vyrnah na nulata :smt010 .No pyk pone se ubedih tvyrdo,4e toi e veren 4ovek kakvoto i da stava.Mislq da mu pravq 4esti pose6teniq na rabotnoto mqsto,to4no kogato e vreme za po4ivka na obqd i vsi4kite mu kolegi i kolezki da me vidqt men tam i tova da stigne do u6ite na onaq.Nqma kak da mi izbqga,za6toto e leko sramejliv pred mnogo hora i 6te gleda da izbegne skandal publi4en i 6te me zamykne nqkyde,a az 6te pusna sluh4e posle i taka :roll: .Ne sled nqkolko dni,s tazi se vzeha po4ti 2 meseca sled razdqlata ni,1 mesec mi zvynq non stop v na4aloto.Toi e ot stoinostnite mom4eta naistina,znam,4e az go obi4am i go iskam samo za sebe si!Toi sy6to ima 4uvstva kym men,znam i tova,kak ina4e bi iztyrpql moeto otno6enie cqla 1 godina pri polozenie,4e e haresvan ot momi4etata i ne mu lipsva izbor,a i ne mi e izneverqval - v tova sym 100% sigurna.Davaite o6te ideiki kak da gi sabotiram po-byrzo,moze da sym ku4ka,ama 6te go vzema na csqka cena :smt008

12-27-2006, 06:49
stiga s tezi grozni postupki skupa.tova sus sluhovete i tiq ne6ta e mnogo dolnoprobno.nasila hubost ne stava
momi4e sum

didityu
06-08-2010, 12:38
Кирилицата е задължителна.
Не вдигай стари теми!
kalpazanka

Vanish
06-08-2010, 12:52
Da ti moje6 da go0 obichash nasitina .. no ne mislq 4e taka trqbva da go pokaje6 towa ne e na4ina .. aa sega az sum tyk za drygo0 Haresvam edno0 mom4e na 18 e a az sum na 14 rabotata e tam 4e ne jivee v bulagariq a v london no ina4e si e bulgarin naskoro doide tyk pri pratov4ed si .. ii az se zapoznah s nego0 .. :) ii taka we4e se vijdame po4ti vseki den se zasi4ame lafim si i taka no na 11 si zaminawa pak mom4eto0 nadali zaradi men 6te ostane v bulgariq i 6te zareje london i Boksa .. nqma da go0 napravi towa zarad edno0 momi4e no Neznam kak da postupq az sega acki burzo0 se prevurzvam kum nqkoi .. i twa mi e golqm problem :X daje o6te nqmam i skaipa my na mom4eto0 no0 pone na 11 dano0 yspeq da go hvana za6toto trqbva da si vidq rezyltatite a toi kato0 zmaine prosto0 6te ima acki mnogo :smt022 :smt039 Prosto0 nqma da moga da go preodoleq a towa mom4e e zlatno0 naprawo0 .. taka se prevurzah kum nego0 4e nemoje da bude jiwo0ta moje da my e bila acki gaden no nqma da sujelqva ako trugne s men toi vsu6tnost nqma kak da zareje boksa za6toto i v varna ima takiwa raboti samo4e tyk ne se vadqt takiwa golemi pari kato0 tam aa toi idva na 2 god edin put za po 1 sedmica 2 sedmici da kajem nai mnogo prosto0 kak da my go kaja na jiwo nqma kak i nemoga pprosto0 6toto 6te se razpla4a kato0 znam 4e 6te zamine .. mnogo go iskam towa mom4e ne sum iskala dryg 4esno0 vi kazvam toi napravi ne6ty s men samata ne sum bila taka predi .. :X :smt022 :smt022 :smt022

cool story, bro

anonymous708973
06-08-2010, 14:16
Гадно ти е, нали? Да обичаш някого (или в твоя случай, да си мислиш, че го обичаш), а той да е като ледена скала? Ами, маце, заслужила си си го, да ти е като обеца на ухото. Постъпи достойно и остави момчето да бъде щастливо - пропиляла си си шанса с толкова невероятен човек (който те е търпял година), сега ще го оставиш с момиче, което го заслужава, а ти ще стоиш и ще пасеш отстрани!
И следващия път ще знаеш да не се подиграваш с чувствата на хората! :wink:

SmilezZz
06-08-2010, 14:25
Темата е стара :-x