PDA

View Full Version : Sled seks..



didity:)
12-26-2006, 00:31
Ami.Ne sum osobeno opitna v sexa:) Pravila sum go samo 1 put, za tova iskam prosto da vi popitam:) Sled sex, sled kato toi svyrshi, kakvo pravite:) vzimate li dush zaednO? Ili prosto toi vliza v banqta a vie si ostavate v legloto dokato to ise vyrne:P Prosto mi e interesno, bez ebavki pls;) A i oshte neshto,..Toi svyrshva v prezervativa,,kakvo pravite s nego sled tova :| Blagodarq predvaritelno;)

yuHku
12-26-2006, 00:44
ми с презерватива тои трябжа да го свали внимателно и да го завърже и после кошчето
а тфа за къпането заедно веднага след секс не е задължително , ма преди примерно 2ря път да се праснете той трябва или да се измие или в никакъв случай да не прониква в теб без презерватив. Иначе къпането с партнйора е мн приятно , препоръчвам :)

12-26-2006, 00:47
Mersi za otgovora:P) Mi ne , prosto sexa vse oshte e neshto novo za men nali razbirate:) I za tva prosto mi e nqkvo stranno, kogato svyrshite kvo pravite:P KOlkoto i stranno da zvychi..

yuHku
12-26-2006, 00:55
спокс и аз не го правя от мн отдавна ма се свиква мн обичам след секс да се гушкам мн е приятно :) и не се притеснявай тфа си е нормално :) в началото да ти е странно :)

12-26-2006, 00:56
:))) Mersi mn, chakam i dr otgovori:P)

yuHku
12-26-2006, 00:57
не са мн хората които нощуват пред компа :) чакай "колкото повече толкова повече:)''

steel_f
12-26-2006, 00:59
v prepora4vane e sled sex nqma zna4enie dvamata ili samosindikalno da se izkape6 ili pone podmie6

12-26-2006, 02:37
Ami.Ne sum osobeno opitna v sexa:) Pravila sum go samo 1 put, za tova iskam prosto da vi popitam:) Sled sex, sled kato toi svyrshi, kakvo pravite:) vzimate li dush zaednO? Ili prosto toi vliza v banqta a vie si ostavate v legloto dokato to ise vyrne:P Prosto mi e interesno, bez ebavki pls;) A i oshte neshto,..Toi svyrshva v prezervativa,,kakvo pravite s nego sled tova :| Blagodarq predvaritelno;)

Хигиената на първо място после спим или си говорим

bulgarche
12-26-2006, 05:12
Ау туй всеки път е различно. Може душ...двамата. Може ти да се измиеш просто (дори и на чешмата), пък може и нищо да не правите, просто да лежите и да се гушкате и да спите. Де да знам...каквото ви се прави. :) Аз попринцип след секс имама доста енергия и си правя разни неща докато момичето лежи примерно. Може да хапна и ако тя иска нещо да й занеса в леглото :)

XXX_f
12-26-2006, 08:42
Аз съм БЪЛГАРЧЕ zashto ne si ot varna :smt016
Ami kogato ima banq vinagi sled sex q poseshtavam...a ako sum nqkude drugade po-chesto v kola izpolzvam mokri kurpichki

malkata_
12-26-2006, 08:47
еми ние след тва си взимаме душ заедно..е в повечето случай де..(а когато не ни се става си се гушкаме и чак после бегом към банята)...ама е много готино да си вземеш душ с...гаджето!!! :mrgreen:

п.п:не че и аз го правя отдавна ама...споко!!! :wink:

Ecstasy
12-26-2006, 09:28
Sled sex, sled kato toi svyrshi, kakvo pravite:) vzimate li dush zaednO? Ili prosto toi vliza v banqta a vie si ostavate v legloto dokato to ise vyrne:P Prosto mi e interesno, bez ebavki pls;) A i oshte neshto,..Toi svyrshva v prezervativa,,kakvo pravite s nego sled tova :| Blagodarq predvaritelno;)

И двамата се излезажаме мързеливо :smt008 презерватива го слага на някое близко място :D