PDA

View Full Version : bolki v lqvata garda



12-26-2006, 02:39
zdraveite,ot 2-3 meseca lqvata garda zapo4va da me boli mnogo predi da mi doide menzisa nqkade 1 sedmica sled kato mi svar6i posledniq cikal,to po princip predi menzis me bolqt gardite no strannoto e 4e sega lqvata zapo4va da me boli pri dopir mn predi tva i mi stava po tvarda i i 4ak 1 sed sled tova po4va i dqsnata da me boli no po malko i e po malko tvarda,to lqvata mi e po golqma ot dqsnata ako tova ima zna4enie.Na nqkoi slu4valo li mu se e podobno ne6to i dali trqbva da se pritesnqvam ili vsi4ko se dalji na prestoq6toto idvane na cikala?Blagodarq predvaritelno!![/b]

12-26-2006, 06:10
da ti kaja i na men ednata mi gyrda me boli pove4e ot drugata predi cikyl,a i kato 4e li se poduva i vtvyrdqva pove4e...nz,no misle 4e enormalno,kakto normalno e i da ti sa nesimetri4ni gyrdite.No ako neshto mn te pritesnqva,idi na lekar.

vivian
12-26-2006, 17:28
i az msilq 4e e normalno,kakto e normalno ednata da e po-golqma ot drugata!no edin savet ot men!ne zabravqite vseki pat sled cikal da proverqvate gardite si!s krygovi dvijeniq i vdignata raka poneje mn momi4eta sa podatlivi kam fibroadenomi i vsqkvi takiva obrazuvaniq,koito ne sa opasni stiga da badat zabelqzani i otsraneni operativno navreme!predstavqlavt malki buci!ne zabravqite naistina!

12-26-2006, 21:24
blagodarq mnogo za otgovorite,malko se pouspokoih.A ina4e redovno si gi proverqvam sled cikal dali nqma da napipam ne6to,a predi cikal imam 4uvstvoto 4e jlezite mi sa mnogo poduti.Imam o6te edin vapros-ako se polu4i nqkakva bu4ka pri napipvane boli li.

vivian
12-29-2006, 11:47
emi zavisi ot bu4kata i ot tva kolko e razvita!moje da e kista moje i da e fibroadenom!men me operiraha ot fibroadenom.v na4aloto be6e malak i ne me bole6e,nazna4iha mi mn kasna data poneje nqma6e svobodni dati za operaciq!minaha 3 meseca,v koito hodeh na solarium i qvno tva blagopriqtstva ogolemqvaneto na tozi fibroadenom i po4na da nabolqva poneje stana mn golqm!
proverqvaite si gi sa6to v legnalo polojenie poneje taka izpakvat pove4e bu4kite!

Cveti
03-21-2012, 14:22
oh mnogo mie trudno da zapo4na zna4i lqvata mi grda me boli ie molko po golqma ot dqsnata ima malka bu4ka no stava taka samo kogato mi nablijava cikala i posle minava 4ak sled kato premine neznam na kakvose dlji tova ako nqkoi mila dama znae na kakvo se dlji tova neka mi pi6e blagodari prevaritelno

StolenBliss
03-23-2012, 13:12
1. Как боже изравяте такива стари теми..
2. Тва, че през 2006-та са писали на латиница, не означава през 2012 е още позволено.
3. Щом има няква бучка, дори и да се маха след цикъла, мисля че най-добре да идеш на няква консултация въпреки че едва ли е нещо, но все пак.

ShtrudeL
03-23-2012, 13:16
1. Как боже изравяте такива стари теми..
2. Тва, че през 2006-та са писали на латиница, не означава през 2012 е още позволено.
3. Щом има няква бучка, дори и да се маха след цикъла, мисля че най-добре да идеш на няква консултация въпреки че едва ли е нещо, но все пак.

точно така