PDA

View Full Version : zarnata na gardite mi:(



12-26-2006, 09:28
hi na vsi4ki.ne znam kade da pusna taq tema ama mai tuka e naipodxidq6to.az sam momi4e na 16 godini.okolo zzarnoto na gardata nali ima edein tamen kragal o4astak-nz to4no kak se kAZVA.ta pri mene taq 4ast na gardata mi e stra6no golqma.zabelqzala sam 4e pri dr momi4eta ne e taka.pri mene naistina e ogromno i mislq 4e ne izglejda mn dobre.tova normalno li e????????? vazmojno li e da sam bolna ot ne6to????????????????????? kajete plssssssssssssssssss


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

12-26-2006, 10:03
da si bolna ot neshto? :smt005 ne,ne mislq
ako gurdite ti sa po-golemi4ki,e normalno i toq oreol da go nare4em,sushto da e po-golqm.i ne moje da se kaje koe e normalno i koe ne,shtoto kakto ima vsqkakvi razmeri gurdi,taka i vsqkakvi razmeri tam oreol4eta okolo zurnata.ne mislq,4e ima zashto da se pritesnqvash.ako iskash,za da se uspokoish potursi i pogledai goli jeni,za da vidish,4e naistina ima golemi i da precenish dali naistina tvoite sa koi znae kolko ogromni :wink:

12-26-2006, 10:12
тва по принцип си идва от наследстево .. и е савсем нормално :D

12-26-2006, 10:50
misi mn zza otgovorite-ve4e se uspokoix malko. :):):) aaaa imam o6te 1 vapros.da-naistina-gardite mi sa golemi i moje zaaradi tova da e.a nali po prtincip kato otslabva6 i gardite ti namalqvat.i az sega zapo4nax da xodq na fitnes i otslabvam malko po malko ili pone se opitvam.i vaprosa mi e dali kogato otslabna i gardite mi se nammalqt i tazi 4ast ot gardite 6e namalee???????? ako mi otg 6e sam vi mnoooooooogo blagodarna

12-26-2006, 10:54
izvinqvam se mnogo 4e ne pusnax temata na pravilnoto mqsto.ama ne6tose otplesnax i ne vidqx 4e ima "zdravni prolemi..." sorry

NeSK
12-26-2006, 11:28
Ina4e e napulno normalno spored mene O:)