PDA

View Full Version : Iskam da si go vurna!!!!!!!!!!!!



himerahimera
12-26-2006, 11:20
Emiii zarqzaha me, 6tot se pravq na interesna i mn se surda i si go zaslujavam v kraina smetka
NO mi dade IIri 6ans, no sled 3 dena mi kaza, 4e ni6to nqma da stane
Sega nzm kakvo da pravq, no mai mi e po-gadno 4e mi dade nadejda i posle me razkara, 4e mi dade krila a posle mi gi otrqza, no mai iskam da sum s nego, u4im zaedno i 6te go vijdam, v edna kompania sme....
Mislq si 4e i toi samia ne e siguren, ne moje 4e nqkoi se e surdil i da kusa6 i pravi6 problemi
A sled kato mi dade 6ans i se celuvahme i pregru6tahme ne usetih studenina i bqh 6tastliva, 4e si4ko e OK, a posle toi mi kaza- E ne usetili 4e sum po hladen
Iska da sme priateli a ne znam dali 6te moga????

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

-DeliciouS-
12-26-2006, 12:13
Едва ли ще може да сте приятели.Трудно е, след като си имала нещо с този човек и сега просто да си приятелка с него. А той определено те е изиграл с това с втория шанс, което говори, че момчето просто не си струва. Недей да го мислиш, а си намери нов, който да не те кара да се сърдиш, защото ти си мислиш, че грешката ти е била в това, че се сърдиш, но не може да се сърдиш без причина, нали?
Темата не е за този раздел [-X

shizzle
12-26-2006, 13:01
-Delicious-, не смятам, че "момчето не си струва". Ако някоя ми се прави на интересна, много ясно, че ще искам да й го върна!

Момиче, забрави го. Въобразяваш си, че го искаш, но всъщност той е само една играчка, която ти е отказана. Държиш се детински, опитвайки се да си го върнеш. Гледай напред!

-DeliciouS-
12-27-2006, 12:26
-Delicious-, не смятам, че "момчето не си струва". Ако някоя ми се прави на интересна, много ясно, че ще искам да й го върна!

Момиче, забрави го. Въобразяваш си, че го искаш, но всъщност той е само една играчка, която ти е отказана. Държиш се детински, опитвайки се да си го върнеш. Гледай напред!

Еми така като обичаш да си връщаш, да не се чудиш някой ден защо си сам :smt016

shalis
12-27-2006, 20:23
тъпа си и сигурно си грозна и не му духаш щом сте скъсали.. аз така си го обеснявам

Prosta rabota. A ina4e po temata-zabravi go, i akkto kazaha po-gore, kolkoto i da si inata nqma kak da se syrdi6 dori bez malka pri4ina.Nameri hnqkoi po-dobyr, s koito mislite po edin i sy6t na4in i togava vsui4ko 6te e nared.

shizzle
12-28-2006, 11:20
Еми така като обичаш да си връщаш, да не се чудиш някой ден защо си сам :smt016

Хахах, значи да стоя и да си търпя? Кой ви е излъгал, че вие имате правото да ни се качвате на момчетата на главата?! Като се фръцкаш - пътища много! Момичета също..

himerahimera
12-29-2006, 18:14
-Delicious-, не смятам, че "момчето не си струва". Ако някоя ми се прави на интересна, много ясно, че ще искам да й го върна!

Момиче, забрави го. Въобразяваш си, че го искаш, но всъщност той е само една играчка, която ти е отказана. Държиш се детински, опитвайки се да си го върнеш. Гледай напред!

Ами аз си гледам напред, ама .... може и да е вярно тва с играчката, но сме в една компания виждаме се често, заедно учим в уни и е тъпо малко, като ще го виждам
А ако пуснем тактика - свалки с др момче, пред него, за да ревнува, удачно ли е или тъпо???

GiRl^of^PriStOn
12-29-2006, 18:20
Kvoto bilo - bilo ne se obryshtai nazad , nameri nov chovek-nova vyzmojnost za teb i kakto kazaha po-gore , koito da ne te kara da se syrdish,zashtoto edva li ste se syrdish , ako nqma prichina :D