PDA

View Full Version : Moderated: На 15 съм и съм много мълчалива...



ami4e az sam brq
12-26-2006, 12:35
zdraveite.ne znam dali temata e za tuk oba4e imam malak problem.Na 15 sam,no me drazni tova 4e sam dosta mal4eliva.naprimer kogato razgovarqme az vse si mislia 4e na nikogo ne e pritrqbvalo moeto mnenie i se vazdarjam.no nai-lo6oto e 4e taka se otdelqm ot priqtelite si.
nadali nqkoi 6te mi pomogne v moqta neuverenost,no ako imate mnenie po vaprosa 6te 4akam.
Veseli praznici i da ne se naporkate qkata na nova godina :smt019 :mrgreen:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Тудор
12-26-2006, 12:45
Спокойно, по-добре мълчалив, отколкото приказлив. Тези хора (мълчаливите) на моменти изглеждат по-умни... но не винаги. :)

12-26-2006, 14:37
i az sam takava ne se boi :lol:

teenkopele
12-27-2006, 06:36
Просто почваш да говориш...друг начин няма. :wink:

12-27-2006, 07:42
moqt savet e: otpusni se i zapo4ni da izkazva6 ideite si e ne stavai prekaleno prekazliva. i nedei da se sramuva6 ot tova koeto kazva6, za6toto po tozi na4in se sramuva6 ot sebe si!

JoeBanana
12-27-2006, 13:16
zdraveite.ne znam dali temata e za tuk oba4e imam malak problem.Na 15 sam,no me drazni tova 4e sam dosta mal4eliva.naprimer kogato razgovarqme az vse si mislia 4e na nikogo ne e pritrqbvalo moeto mnenie i se vazdarjam.no nai-lo6oto e 4e taka se otdelqm ot priqtelite si.
nadali nqkoi 6te mi pomogne v moqta neuverenost,no ako imate mnenie po vaprosa 6te 4akam.
Veseli praznici i da ne se naporkate qkata na nova godina :smt019 :mrgreen:
глей ся моме :mrgreen: не всичко зависи от теб.
ще ти дам за пример себе си - имам приятели, пред които не мога да си затворя устата, всякви простотии се сипят :mrgreen:
а имам и приятели, с които не съм чак толкова общителен (но пък на купони се смазваме)
така, че до голяма степен, това как се държиш пред някой зависи и как, и доколко той те предразполага :mrgreen:
давай го малко по-самоуверено :mrgreen:

mon4eto
12-27-2006, 13:26
Vij sega momi4e tova si e xarakter i trudno moje6 da go izbegne6,no naitistina edinstveniq na4in da se opravi6 e kato po4ne6 da govori6,a ne da mal4i6,za6oto ako 4aka6 nqkoi drug da ti razre6i problema prosto mnogo se laje6!
Uspex! :wink:

NeSK
12-27-2006, 16:22
Просто почваш да говориш...друг начин няма. :wink:
mhm :wink:

kati_0513
12-27-2006, 17:32
zdraveite.ne znam dali temata e za tuk oba4e imam malak problem.Na 15 sam,no me drazni tova 4e sam dosta mal4eliva.naprimer kogato razgovarqme az vse si mislia 4e na nikogo ne e pritrqbvalo moeto mnenie i se vazdarjam.no nai-lo6oto e 4e taka se otdelqm ot priqtelite si.
nadali nqkoi 6te mi pomogne v moqta neuverenost,no ako imate mnenie po vaprosa 6te 4akam.
Veseli praznici i da ne se naporkate qkata na nova godina :smt019 :mrgreen:
глей ся моме :mrgreen: не всичко зависи от теб.
ще ти дам за пример себе си - имам приятели, пред които не мога да си затворя устата, всякви простотии се сипят :mrgreen:
а имам и приятели, с които не съм чак толкова общителен (но пък на купони се смазваме)
така, че до голяма степен, това как се държиш пред някой зависи и как, и доколко той те предразполага :mrgreen:
давай го малко по-самоуверено :mrgreen:

Абсолютно правилно,
и при мен е така- имам познати, дето не млъкват и само простотии им летят от устата, имам и такива, които не говорят, но пък за сметка на това са чесни и добри- мисля, че това са почти идеалноти хора- мълчаливите...

12-30-2006, 10:47
Да така е наистина някой хора предразполагат много докато други не толкова, а за увереност, неставва само с отпусни се

Спортувай нещо , или прави нещо което да ти вдигне естествено самочувствието и увереността. Просто с мислене няма да стане

bilqn4eto
01-01-2007, 16:15
samouverenost :-k :-D

Cheesy
01-04-2007, 18:57
Hah imenno tva zavisi ot horata-kat si bila do sq tolko mul4aliva puskai nqkvi shegi,ama trq nau4ish s koi i kak da se bazikash;)

lamzzzercho
01-05-2007, 09:05
треа все пак да говориш нещо така че даже да изръсиш някоя тъпотия знай че и те ше изръсат