PDA

View Full Version : Какво иска.....



поредната ОТЧАЯНА
12-26-2006, 14:12
Моят проблем е следният...Харесвам едно момче от август месец.С него много сме си писали за отношенията ни и дори ми казваше,че ме харесва,но вече не можел да е с мен :-& ...Ние живеем доста далече един от друг,на близо 400 км.Сега той си е тук за зимната ваканция.Вчера на един купон не се сдържах и отидох при него,дръпнах го и почнахме да се целуваме...Не мога да му устоя,вече 5 месеца го харесвам,а и понеже бях "леко" пийнала и се усмелих най-сетне,за което сега страшно съжалявам ](*,) ](*,) ](*,) и си бея главата.Вчера бях толкова щастлива,бях с него през цялото време,през цялото...Щях да "фръкна" в небето от щастие..Нищо не ме интересуваше,само това да съм с него.Мислех си,че това ще продължи и след това,но май няма да стане :smt010 ...Той е говорил с една моя приятелка и й е казал,че сме от различни компании,много рядко се виждаме,такива работи и може да не стане нищо.От тези думи си мисля,че просто така се е възползвал от мен(радвам се,че не съм направила други глупости) и ...Не знам,сега се чувствам смачкана,направо ми уби всички надежди,които толкова време бяха в мен,които ме държаха щастлива...И кажете защо всичко се проваля,когато си на 7-мото небе,защо трябваше да става така?!?!?!Как с 2 думе човек може да ти разбие сърцето,да ти провали каквото и да е настроение,да те побърка и обърка тотално..???Три големи въпросааа...Защо :smt010 .Отчаяна съм от живота и вече нищо не знам,не искам да виждам никой,не искам да чувам никой..........Оставам си със крадките,но прекалено хубави спомени :smt010 :smt010 :smt009 ....Хора,вече не ми се живее,сериозно ви казвам.... :smt009 ](*,) :smt009 ,не искам да празнувам и Нова Година, :smt012 .Вече съм на мнение,че нито едно момче не е със света,нито едно....Може тук момчетата да ми се сърдят,но е ТАКА!Преди няколко седмичи 1/2 стана същото,но поне не харесвах толкова това момче,просто симпатии и то пак се възползва,сега пак....До кога ще продължава???????
Може да не си пишете мнението,просто исках да споделя,за да ми олекне,нищо повече...Ще помоля на този,на който не му харесва темата просто да я задмине :smt009

pussycat
12-26-2006, 14:36
Ami takav si e jivota i se slu4vat takiva ne6ta. Prosto gi zabravqme, vdiga6 glavata i prodaljava6 da jivee6... :-s Nedei da se tormozi6 za takiva raboti to4no na Nova godina trqbva da si izkara6 qko i da ne misli6 za mom4etata koito ti razvalqt vsi4ko... :mrgreen:

12-26-2006, 15:51
За да не се измъчваш просто го питай дали иска да има нещо сериозно между вас или не! Мисля,че така ще е най-добре.
А пък относно защо става так,може би не трябва да им се пускаш на момчетата толкова бързо,ти си знаеш ...

12-26-2006, 15:58
За да не се измъчваш просто го питай дали иска да има нещо сериозно между вас или не! Мисля,че така ще е най-добре.
А пък относно защо става так,може би не трябва да им се пускаш на момчетата толкова бързо,ти си знаеш ...
Аз съм същия този гост!
Исках да ти споделя,че и аз имам подобен проблем:
момичето,в което съм влюбен сме много близки и сме си признавали,че сме най-добри приятели и т.н.,аз й признах,че съм влюбен в нея,правя толкова много неща за да й показвам това и т.н.,но тя не отвръща така както аз искам ... даже ми каза,че не харесва никое момче в момента :cry:
честно казано и на мен почва да ми писва от живота,от това как понякога се объркват нещата и т.н.

12-26-2006, 17:47
Това чуство кото изпитвасш в този момент е че целия свят е против теб и против това да си истински шаслив по не за известно време с човека клогото обичаш.И аз съм го изпитвал това чуство.Самоче на мен ми го докара моичето което обичам повече от сичко на света.Момичето което продължавам да обичам вече 7 години и немога да изтръгна от сърцето си въпреки че тя не изпитва същите чуства и ми развива тиории че видишли сме били от различни планети.И наи лошото което е мисля че не само мъжете но и голяма част от вас жените немжете да познаете истинската лубов.Аз така си обяснявам нещата,тъи като не замен няма друго обяснение на факта че като знаеш че сате зарязвали не веднъж и джаш и че има човек които те обича повече от сичко на света ти не искш да бъдеш с него.И мажете и жените в голямата си част не умеят да ценят истинската лубов

nasty_f
12-27-2006, 12:36
Аз мога да я отценя,той е втората ми истинска любов,по-истинска и от първата :| ...Съжалявам за теб,може да ти е по-тежко т колкото на мен,но...Всеки проблем може да се изживява различно,защото сме различни хора...Толкова съжалявам за това което направих,сега страдам още повече,много повече ](*,) .НЕ знам защо постъпи така с мен,след като знае колко МНОГО го харесвам...Чудех се дали да поговоря с него и да го попитам дали му е било само за една вечер,иска ли нещо повече,и да ми каже какво изпитва към мен....Най вече искам да знам какво изпитва към мен-безразличие,симпатия,момен тно привличане.....Не знам и това най-много ме мъчи.........Боже,Боже,защо стана така :smt010