PDA

View Full Version : prosto 1 istoriika :)



shemetaa
12-26-2006, 14:26
zdrasti hora :-D ...6e razkaja moita istoriiika prosto za6toto :smt017 ,abe i az nz za6to...kajete si mnenieto...
takaam...vsi4ko zapo4na v y4ili6te,den kato vseki drug den...4asove,izpitfaniq,m/y4asiq,kuponi...no v tozi taka obiknoven den zabelqzah edno mom4e :smt007 [v edno ot m/y4asiqta]...mn mi haresa o6te kato go vidqh...na sledva6tiq den toi otnovo mina pokrai moqta staq i si premetnahme nqkolko pogleda,a tova ne ostana nezabelqzano ot edna moq priqtelka[s neq naposledak sme malko poot4ujdeni no nqma zn]i tq me popita dali mi haresva,a az i obesnih 4e sum go zabelqzala ot den dva..tq puk mi otvarna 4e si pi6eli s vaprosnoto mom4e[Iv] v skype i tragna da mi kazva kak se kazva no ne se seti....kakto i da e...svar6ihme u4ili6te i vsi4ki si tragnahme koi ot kadeto e..hvanah si az reisa za kum vka6ti i takmo se pribiram i polu4ih sms ot priqtelkata mi,v negy tq mi pi6e6e 4e Iv bil i pisal i q razpitfal dali sum ot neiniq klas kak se kazvam...taka taka blq blq i tq mi pi6e6e o6te ako moga da flezna v skype da mi dade hronologiq,no za moi ''kasmet'' nqmah nett...super nali,no ne se otkazah i i zvannah i tq mi obesni podrobno...na sledva6tiq den otnovo mina nqkolko oati prez staqta mi i me bil gledal spored moi fr ,no az bqh zaeta da si lafq s frends i ne sum zabelqzala...padam si pesimist 4ovek i ne im povqrvah mn mn,no what ever?!...v 4etvartak[sledva6tiq den]bqhme na praktika v drugata sgrada na y4ili6teto ni...karahme 3h blok i sled tfa imahme 30 min po4ivka,prez po4ivkata s moq priqtelka[no ne tazi za koqto pisah do sega]se razhodihme iz kvartala i se varnahme v sgradata i takmo se ka4vah nagore da vlizam v sledva6tite mi 3h blok i koi da vidq?!-Iv...sede6e do stenata na sasedniq do moq koridor...kakto i da e az si zavih po moq koridor sled 1 pogled i stignah sredata na koridora i nqkoi mi kaza ''ei 6e iz4aka6 li za malko?''i az sprqh obarnah se i toi me 4aka6e...what ever?!...kaza mi:''zdrasti s tebe li si pisahme v4era v skype?''[a predniq den mi be6e poiskal palnomo6tno i az my dadoh nali]az oba4e mu otgovorih 4e ne sum si pisaala s nikoi 4e samo sum dala 2-3 palnomo6ti,a to i taka be6e[ma tfa sa podrobnosti]i toi mi kaza kak se kazva blq blq,no me popita i kfo 6te pravq sled y4-6te i az my kazah 4e si imam malko work do NDK pri edna fr,a toi mi otvarna 4e sa6to si ima nqkfa rabota naatam...what ever?!svar6iha i tezi posledni 3 umoritelni 4asa 4ertane i toi me 4aka6e otvan...tragnahme si zaedno i po putq me razpitfa6e za men,ama toi znae6e po4ti vsi4ko ot frendkata mi za koqto vi razkazah parvo...tfa be6e tpo ot negova strana da razbira vsi4ko za mene ,no nqma zna4enie....po4ti bqh stignala do frendkata mi i nz kak no raznbrah 4e toi vsa6tnost si nqma rabota,a prosto e do6al s mene,awe se taq...i taka...sled to4no 1 sedmicanz 2 noemvri nie tragnahme...6e vi kaja i malko za taf kak tragnahme...pak v praktikata ni bqhme pak v m/y4asieto i si govorehme cqla kompaniika i po edno vreeme toi i edna ot moq klas da q nareka Ku4ka[mn e zle momi4eto,narkomanka i super kompleksarka. :smt019 :smt013 .]otidoha po natam i si lafeha ne6y...po eno vreme taq ot moq klas doide pri nas i mi kaza 4e toi iska govori s mene...otidoh pri negy i bez da go pitam si my lepnah 1-2 ezika det se vika i taka :smt056 ....mina edna sedmica otkakto hodehme i moqta priqtelka[1vata da q nare4em D]mi spodeli 4e ne6ty stava i 4e Iv mai4e 6te me kusa...nqma zn az pogovorih s negy i toi mi kaza 4e prosto prekarvame malko vreme zaedno...vqrno no az prosto si imah dosta problemi na glavata su6tata tazi sedmica i ne my bqh kazala i taka....opravihme se i si4ko si varve6e po voda....bqhme si happy....minahme 2 sedmicii 5 dena,a tolkova vreme mi be6e nai-dalgata vrazka[what ever?!]mn bqh 6tastliva!stignahme 1 mesec...ne se vidqhme to4no na 2 dekemvri,ama tozi put be6e vinoven toi,bil si na vilata s ba6ta si...yay 4e izvinenie :o ,no go preglatnah....sled kato se varnahme na y4-6te demekna 4 i se vidqhme ala bala kakto vinagi,no sled nqkolko dena po4naha problemite...taq narkomankata ot moq klas po4na da se ovarta pokrai negy,az super mn se nervirah no ni6ty ne my kazvah....edin den oba4e toi ima6e 4asove v drygata sgrada i trqbva6e da doide da me vzeme i da otidem nqkade...dobre tfa hubavo toi doide daje malko po-rano...bie zvuneca i koi i be6e parvi izleznal ot vratata-Narkomankata...lafeha si otvan i az se opravih i izleznah...sigurna sum 4e toi me fidq 4e izlizam no nqma zn,otidoh pri tqh i sedqh i go 4akah da mi kaje zdr,a s negy bqha o6te 2 ot negoviq klas,s dvamata sme si frends...i sedqh i go 4akaj okolo dve minuti da se seti 4e sum pri negy i nakraq edniq my fr go podbutna i mu kaza:''vanka nema li da i kaje6 zdr''no what ever...stra6no se vbesih isleznahm nadoly....izleznahme ot dvora....principno v ponedelnik i srqda toi mi kaza 4e si ima rabota i az my kazah OK ::: [ne mi kaza kfa rabota ama nqma zn]tozi den za koito pisah be6e ponedelnik i kakto kazah ve4e izleznahme it dvora i edniq ot negoviq klas vika nakade ste i az kazah 4e si tragvam s moita frednka,i togava frenda pita ivan toi nakade e ako iska da tragnat zaedno,no na mene nz kfo mi stana i izbuhnah i kazah;''mani ne se zanimavai s negy toi v momenta si ima rabota i nqma vreme za nikoi,ostavi go da se maxa''i si tragnah s frendkata mi....sled nqkolko minuti mom4eto me nastigna i si tragna s nas...kaza 4e e kazal na Iv da me izprati a onq my kazal 4e si ima work...what ever?!...govorehme si po gsm-a i mene mi be6e minalo....no vremeto im s narkomankata zaedno se uveli4i...az re6ih da my kaja i za tfa kakto vsi4ko drygo my kazvam precenih 4e ne trqbva da kriq i tova...toi me uverqva6e 4e nqma ni6ty m/y tqh 4e sa samo frends...blq blq...otnovo doide edin dreben period ot vreme v koito si imah moi problemi i se pozatvarqh v tqh i se darjah stranno sus vsi4ki vkliu4itelno i s negy....edin den bqhme v edna sgrada[v y4-6te ne na praktika]i imah informatika. :smt024 ...1 4as po infose vidqhme s negy i nqa6e ni6y,no m/y4asieto koeto be6e 20 min toi si lafe6e s narkoto po4ti prez celoto vreme,no what ever,az su6to si lafeh s dosta boys....svar6i m/y4asieto vleznah si v 4as i blq blq i priqtelkata mi be6e ot drygata grupa i mi kaza 4e narkoto o6te ne e vleznala i 4e e otvan s Iv...vbesih se no ne napravih ni6ty...doide 2 4as informatika i az pak si pi6eh s frendkata v skype i po edno vreme tq mi pisa 4e Iv e otvoril vrata im i ni6y ne e kazal,pri koeto az izleznah ot moqta staq i oti be6e otvan[napraih se na iznenadana]toi mi kaza 4e trqa pogovorim i blq blq...poiska sedmica po4ivka,koeto za mene zna4i krai i az si my go kazah i go pitah napravo dali kusame...ovarta6e plqmpa6e nekfi gluposti ot sorta na:''ne we ne kusame prosto ni trqa malko po4ivka li de da znam i az mai nqame ob6ti inetresi i ne6ty stranno stava m/y nas''...what ever tpotii nqkolko puti ovartq...i az my kazah 4e kato re6i da mi kaje i si vleznah v 4as...ne mi kaza...no razbrah 4e sa6tiq den e iskal da vkara narkomankata v 4asa my 6oto da ne go 4akala sama otvan i nekfi tekiva...awe ujast....sled 2 dni se zasekohme..az izlizah ot lafkata a toi minava6e po koridora,vidq me i mai o4akva6e da my se hvarlq ama az my kazah samo:''ooo vanka kfo staa we?!' :smt006 'i si minah nagore...sa6tata ve4er mi zvunna i me pita kfo staa s mene 6to sum se darjala taka stranno,az go popitah kfo ima predvid pod stranno o my vikam :''staa vapros za dneska li?''TOI:''emi da ''i az my kazah:''emi vanka ti onq den kfo mi kaza 4e si iska6 po4ivkata nali?!''TOI:''emi axam da qsny''i pobarza da mi kaje 4a0 i nekfi tekifa 4e ytre sme 6teli da se fidim i taka natatak...blq blq...kakto i da e mina tazi sedmica i dvamat ni6y samo na zdrasti kak si kfo staa s tebe i ni6ty pove4e....takmo idfa6e kolednata vakanciq posledniq petak predi nqkolko dena i az i moita frendka otidohme za posledno na y4-6te nali ama nqmahme nikfi 4asove,a toi be6e v drugata sgrada....6lqhme se nasam natam nqkolko pati se varnahme do y4-6te da si skif frends ot drygata smqna i taka....taman za posledno si otivahme ot y4-6te i minahme pokrai spirkata na avtobusite i nadali 6te mi povqrvate no se obarnah na magiq prosto taka da proverq dali toi nqa slezne ot reisa i takai stana slezna!nastignah go ...zdrasti zdrasti kfo staa i what ever!ne spira6e da me gleda v o4ite a az mrazq taka i samo ovartah na lqvo na dqsno i trqgnahme da si poemame po pati6tata i toi me pregarna... yayyy!!!!!!!!!what ever?!sano zabravih da spomena 4e otkakto sme razdeleni mi pi6e mn 4esto v skype,a predipo4ti ne se zasi4ahme....i kakvo ot vsi4ko tova 6te kajate,e kfo ama nai-tpoto e 4e za purvi put otkakto sme razdeleni mi zapuka v tozi petak...skapano...osven 4e ne mi puka6e si haresah i edno drygo mom4e :smt060 :smt033 [no pesimizma v men otnovo naddelqva i smqtam 4e s negy nqa stne ni6ty]...taka taka blq blq...doide 25 dekemvri koleda,moi imen den...podrobnosti!i poznaite koi mi pisa Iv i to se seti predi az da my pi6a...no tfa e dr vapros...a kfo mi pisa?:''Hey 4estita koleda i vsi4ko nai nai {}'' :shock: za tezi koito neznaqt {}-e celuvka...za sega tfa e moqta istoriq no v mene se taqt vaprosi kato tozi za kfo prai vsi4ko tolkova slojno i kfo po-to4no iska. :?: ...ako nqkoi ima ideq da drasne red-4e 2......olekna mi :)

koalka
12-26-2006, 18:39
Това,ако си мислиш, че някой ще го прочете на гадната латиница!

BeBencEto
12-26-2006, 19:01
прочетох го...хах...ами след като до скоро не ти е пукало за него..явно чувствата ти не са достатъчно силни...пък и след като си харесала друг..бих казала.че почти ги няма..според мен трябва да поговориш с него..без и двамата да увъртате..и да разбереш,защо е искал почивка...въпреки че в любовта такива ги няма...почивка..дрън дрън...

I_ve7o
12-26-2006, 19:03
pfff izvadih si o4ite dokato go 4eta .. i k`fo savet ne ti trqbva tei li...am prodyljavai s toz pesimizym i nakraq x*i probvaite pak...i si go pazi ot taq narko ..

shemetaa
12-27-2006, 06:48
прочетох го...хах...ами след като до скоро не ти е пукало за него..явно чувствата ти не са достатъчно силни...пък и след като си харесала друг..бих казала.че почти ги няма..според мен трябва да поговориш с него..без и двамата да увъртате..и да разбереш,защо е искал почивка...въпреки че в любовта такива ги няма...почивка..дрън дрън...

tfa za drygiq ne e ni6ty osobenno,a kak da pogovorq s negy kato toi VINagi ble6ti nekfi tpotii- :smt013 nemoga iznervqm se kato govorim za ne6ty po-seriozno to4no poradi tazi pri4ina,4e toi nemoje da govori...a tfa za po4ivkata i az go znam,6tom nqkoi 4ovek ima nujda ot po4ivka tfa zna4i krai :-# !i za tfa mai4e poiskah mnenie tyk :smt006
koalka znam 4e e malko dalgi4ko i 4e e na latinica,ama tfa e na kratko ako trqa se vpuskam v podrobnosti i kniga moga da napi6a :smt016 ,a i na latinica mi e po-lesny da pi6a :oops: ...koito iska 6te go pro4ete namerili sa se 1-2 4oveka :-D
I_ve7o opitfam se da popravq tozi pesimizum,ama e malko trydno,no vse pak imam napredak \:D/ da smqtam da opitame pak ako vse pak uspeq da govorq s negy...a za narkoto,awe pazq go kolkoto moga,no glupostta my e po-silna ot mene,smisal toi i vqrva a neznae kakva e...az znam 6to za 4ovek e nakratko BOKLUK,no toi e glupav i naiven [what ever?!]
thanks za otgovorite horica :smt006 gotino e kogato nqkoi metne spasitelno vaje :wink: :-D :smt016

literbebe
12-27-2006, 07:11
Според мене е искал по4ивка,за да се разясни със себе си ,но когато е останал без тебе му е станало му е станало мн зле и е искал пак да се сближите.Може би трябва да поговорите колкото и трудно да е това,кажи му вси4ко което те изнервя вси4ко което искаш да му кажеш,може да е малко трудно де,ама пробвай.Според мене все още имате бъдеще,а тва за другия то и аз си имам гадже дето мн си го оби4ам,ама не пре4и да ме кефят и др мом4ета нали? :) Аиди усшех от мене :)

shemetaa
12-27-2006, 07:30
Според мене е искал по4ивка,за да се разясни със себе си ,но когато е останал без тебе му е станало му е станало мн зле и е искал пак да се сближите.Може би трябва да поговорите колкото и трудно да е това,кажи му вси4ко което те изнервя вси4ко което искаш да му кажеш,може да е малко трудно де,ама пробвай.Според мене все още имате бъдеще,а тва за другия то и аз си имам гадже дето мн си го оби4ам,ама не пре4и да ме кефят и др мом4ета нали? :) Аиди усшех от мене :)

xmmm..gotino mnenie :-D ...vdahna mi nqkfa nadejda :smt058 znam 4e trqbva da pogovorim i 6te go napravq,a i az ne my spestqvam ni6ty vinagi znae vsi4ko,edinstvenoto koeto neznae e tfa za narkoto 6to za 4ovek e :-# ,ina4e sum ujasno iskrenna[ :smt017 what ever?!]mn qsny 4e moga da si zaglejdam i dr mom4eta kfo lo6o ima,da ne bi mom4etata da ne go pravqt \:D/ ?!thanks macka :smt006 :smt016

Insomnya
12-27-2006, 07:53
Да еб* мама му да еб* спри с тва what ever i blq blq che nervish.

shemetaa
12-27-2006, 08:07
mi ok!prosto mi e nekfo sku4no i drunkam v pove4e :)

hoseto_
12-27-2006, 08:24
брееееее. аз го пречетах ама кат стигнах края не помнех началото. Има ли по кратка КИРИЛИЗИРАНА версия ???

shemetaa
12-27-2006, 08:31
Hoseto_ emi nakratk0 4ei da go izmislq :-D :smt120 ....тръгнах с въпросното мом4е и вси4ко си беше ок преди наркоманката да по4не да ни се бърка;запо4нахме да се караме така така и после той поиска по4ивка а за мен по4ивка зна4е6е край и така така...на коледа ми прати смс:"hei hrisi 4estita koleda vsi4ko nai nai {}"абе накратко е тва ама надали 6те разбереш......пфуууууууу измъ4их се с тая кирилица :smt119 :smt120

Ekita
12-27-2006, 09:46
Точно в началото на една връзка,когато би трябвало да се искате най-много уж,вие решихте да правите почивки?...Мисля,че проблема ви е основно в липсата на комуникация,на истинска,не на "к'во прайш,как е,дрън,дрън,ала,бала".Просто не сте дорасли явно.Което може да се оправи,но с много усилия и много истински чувства,а такива дори у теб не виждам...за него не знам.Просто спрете да си правите напук и ,независимо колко е трудно,поговорете.
И,бтв,whatever се пише заедно и написано самостоятелно означава ''както и да е'' и нещо не ти се връзва на смисъла...ама whatever :-s

shemetaa
12-27-2006, 09:57
xmm,moje i da si praf/a!no mesec i polovina na4alo na vrazka li e :shock: :o ?! tfa za komunikaciite,nz nali obesnih po-gore toi qvno ima nqkaf problem li i az nz ama kato po4nem da govorim za ne6ty po-seriozno toi drunka nqkfi prostotii :smt013 ....ne si vidqla 4uvstva u mene 6oto ne gi pokazvam ama 4estnu da si priznaq imam ne6ty kum negy obi4 e stra6no silna i banalna duma no imam 4uvstva :smt017 ...za negy nz :?: ...a kak si pravime na puk 4e ne6ty ne shvanah?a za whatever znma kakvo zna4i i nz kak se vrazva s pisanoto no nqma zn... 8-[ ... :smt016 :smt006 :-D

Ekita
12-27-2006, 10:06
А какво е месец и половна,ако не начало на една връзка?!Има бая хляб да изядете,докато стигнете до средата,ако въобще я откарате до там:)
И защо не му покажеш какво изпитваш към него?Както го криеш тук,така го криеш и от него,предполагам.И ако и той прави същото няма да стигнете до никъде.
А,бтв,аз с момче,което не може да завърже един сериозен разговор,важен за нас като двойка,не мога да си представя да съм.Това е признак на несериозност,на незаинтересованост,на липса на интерес.Притисни го до ъгъла и ако продължава да се държи така,значи просто не си заслужава да си правиш усилието.Ако ти е само за забавлението обаче,по-подходящ няма да намериш,така че прецени какво търсиш.

12-27-2006, 11:38
emi nz spored men 1 mesec i polovina si e dalgo vreme O:) ...kolkoto do 4uvstvata strahuvam se 4e ako my pokaja kakvo naistina 4uvstvam[ne e malko no ne e i mnogo],toi 6te se vuzgordee 6te re6i 4e 6te my hodq po zadnika i nqa stane absoliutno ni6y :-# ...za tova gi prikrivam do nqkakva stepen :? ...a nie govorim ama ne za nas smisal lafim si za tfa kfo stava v nas v tqh i nekfo takofa i ni6ty seriozno :smt017 ](*,) ...a za zabavlenie nemoje i dyma da stava za6toto mrazq ''igrite''-tfa e tpo ](*,) :smt013 ... :smt016 :smt006 :-D

nasty_f
12-27-2006, 13:03
Ми то майче още те харесва това момче...Както вече написаха,просто е искал почивка,в доста връзки става така,за да се изяснят,а не после да съжаляват :lol: Ама ти ми изглеждаш голям шемет(в добрия смисъл на думата) :-D ...А ти знаеш ли какво искаш??Абе действай си с това момче,ще се получи,щом ти пише,гушка те и т.н.....А тая наркоманка,не и обръщай внимание,остай момичето да се друса там...Мислиш ли,че няква курва,както ти я нарече е заплаха?...Айде успех :mrgreen: :wink: :lol:

shemetaa
12-27-2006, 14:43
Ми то майче още те харесва това момче...Както вече написаха,просто е искал почивка,в доста връзки става така,за да се изяснят,а не после да съжаляват :lol: Ама ти ми изглеждаш голям шемет(в добрия смисъл на думата) :-D ...А ти знаеш ли какво искаш??Абе действай си с това момче,ще се получи,щом ти пише,гушка те и т.н.....А тая наркоманка,не и обръщай внимание,остай момичето да се друса там...Мислиш ли,че няква курва,както ти я нарече е заплаха?...Айде успех :mrgreen: :wink: :lol:

:-D mnz no kakto kazah predi za mene po4ivka se razvnqva6e na KRAI na vrazkata :arrow: ....6tom kazvate 4e e v mnogo vrazki taka OK az imam o6te dosta da y4a \:D/ ...6emet?!seki koito me poznava go znae i ne slu4aino nickname-a mi e Shemetaa :smt006 :-D :smt016 ...i znam kfo iskam...vsa6tnost otvatre vsi4ko mi treperi za negy :smt007 ,ama kato se zamislq zaradi taq narkomanka malko se bqh razubedila po edno freme...az sum q ostavila odavna :twisted: samo4e tq ne6ty ne6te da me ostavi :smt013 :smt021 ...ThAnKs :smt058

shemetaa
12-28-2006, 16:10
:smt006 awe hora ne sme se 4uvali i vjidali ot 23 dekemvrii :( ...kakvo da prafq,da my zvunna li :?: ,za6toto az ne smeq 4akam toi da se seti prafilno li postapfam?drasnete 1 red4e pls :? :smt016

bawdy talk
12-28-2006, 16:37
http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/1/surrender.gif

In4iTu_
12-28-2006, 16:39
Това,ако си мислиш, че някой ще го прочете на гадната латиница!

Дам, лично аз не бих се измъчила да го чета...

12-29-2006, 22:25
E za6to ne mu se obadi6? Kvo tolko? Kvo 6e ti stane? Az ot tova, koeto pro4etoh vijdam 4e toi ne e tolkova stra6en, ne se e darjal lo6o s teb, ne te e obijdal. Daje mi se vijda prekaleno mil, kato go sravnq s ostanalite mom4eta...
Ina4e ne i se hva6tai na taq narkomankata, ama obra6tai pove4e vnimanie na gadjeto ti. Mislq 4e mnogo pati ti e dokazval, 4e mu puka za teb i nqma da te narani =D> :)

white_chik
12-30-2006, 06:51
Въреки че историята ти беше доста дълга я прочетох цялата и не знам що ама ми беше супер интересно,както и да е.По темата-щом досега си била честна и открита с него,продължавай в същия дух-иди при него и напарво го питай какво става между вас,дали сте заедно или не и му кажи,че искаш точен отговор,а не овъртания.

shemetaa
12-30-2006, 12:12
mi ne my zvanq i az nz za6to pravq go napuk iskam toi da se seti pruf ili nz...i e vqrno 4e ne e stra6en..nikoga ne mi e povi6il i ton dori i edna lo6a emociq ne mi e pokazal O:) ,no prosto nz :smt017 ...i priznavam 4e mi e pokazal 1-2 puti 4e darji na men...
white_chik
radfam se 4e ti e bilo interesno...tfa i 6te napravq prosto ne sme se vijdali odavna ne sme se i 4uvali awe vse edni 4e ne se poznavame :? ...mersi za otgovorite :smt016 :smt006 :mrgreen: