PDA

View Full Version : kakvo mi stava???



12-26-2006, 15:16
Zdraveite...Imam nujda ot savet i zatova Vi pi6a.A eto i za kakvo stava vapros:"Skromno momi4e sam i vinagi sam bila sramejliva,nz za6to. :oops: Nqmam si gadje i nqmam koi znae kolko opit s mom4etata. Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli).4esto idva u nas prikazvame si i se 6eguvame i ot vreme na vreme se gledame stranno v smisal ni se zasi4at pogledite,s edna dyma imame priqtelski otno6eniq,tvardi 4e sam hubava i me ceni tva koeto sam.Dale4e sam ot misalta 4e me haresva a sigorno i Vie,no nz kakvo da pravq s tova koeto 4uvstvam,ne kazvam 4e go obi4am,no 4uvstvam ne6to kato privarzanost daje i pove4e ot tova.Haresva mi izob6to."Tova e vsi4ko 6te 4akam va6ite saveti po tozi vapros.


BLAGODARQ Vi predvaritelno!Veseli praznici! :-D

pampers
12-26-2006, 15:47
а ти на колко години си? не ти давам пове4е от 14..но тва няма зна4ение.. ами най-добрия съвет постарай се да го забрави6..прекалено ви е голяма разликата за сега..ся ако бе6е на 25 а той на 34 да...по съвместимо е..но..според мен ся е мн тъпо..
другия вариант е но който не ти препоръ4вам да прави6 е да му признае6 4увствата (ако иска6 да стане не6то м/у вас де) аиде успех :lol: :lol: :lol:

smily_data_bg
12-26-2006, 16:04
Edit

12-26-2006, 18:39
а ти на колко години си? не ти давам пове4е от 14..но тва няма зна4ение.. ами най-добрия съвет постарай се да го забрави6..прекалено ви е голяма разликата за сега..ся ако бе6е на 25 а той на 34 да...по съвместимо е..но..според мен ся е мн тъпо..
другия вариант е но който не ти препоръ4вам да прави6 е да му признае6 4увствата (ако иска6 да стане не6то м/у вас де) аиде успех :lol: :lol: :lol:
ne sam na 14 a na 16

koalka
12-26-2006, 18:49
По-добре не мисли за този човек.Разликата ви според мен е доста голяма-9 години,както си написала.Пада се колега на баща ти, а той надали ще позволи дъщеря му да ходи с негов колега и приятел.Де да знам.Както ти сама каза-най-вероятно не те харесва, но просто така говори.И на мен много хора са ми правили комплименти, но това не означава, че ме харесват.

vvs_go
12-26-2006, 21:34
КАК МОЖЕ ДА СИ ТАКАВА К У Р В А

12-27-2006, 13:00
КАК МОЖЕ ДА СИ ТАКАВА К У Р В А


хахахахахаахха....едва ли разбираш смисъла на думата "к*рва"

JoeBanana
12-27-2006, 13:06
искаш ли да ти го мушне ? :mrgreen: много мръсници са се навъдили

nasty_f
12-27-2006, 13:51
П-добре не се излагай да му признаваш...Усмихнал ти се е 2 пъти и ти е казал 2 думи и веднага си мислиш нещо...То попринцип може,ама не ми се вярва..Не се излагай :mrgreen:

12-27-2006, 14:24
П-добре не се излагай да му признаваш...Усмихнал ти се е 2 пъти и ти е казал 2 думи и веднага си мислиш нещо...То попринцип може,ама не ми се вярва..Не се излагай :mrgreen:

ne spoko nqmam takova namerenie [-X

12-27-2006, 14:26
искаш ли да ти го мушне ? :mrgreen: много мръсници са се навъдили
kakvo ob6to ima s "mu6kaneto"?!?!?!!?

decu4ka
12-27-2006, 15:07
Ами..мисля че 9 г неса никак малко...Помисли какво ще правиш преди..да направиш някоя изцепка и да се по изложиш. Мислила ли си какво би си помислил баща ти? Мисля..няма да е мн добро решение според него..а и излиза малко така перверзничко..но все пак тва е мое мнение...Помисли мн добре преди да направиш нещо. Внимавай...

angel with broken wings
12-27-2006, 18:40
:shock: охох кофти ситуация
ми малко че с 9г. по-голям, а пък и да е шеф на баща ти..... [-X
1) не съм сигурна, че погледите и коплиментите означават много
2)мислила ли си как ще реагират ваште ако разберат?
обаче ако го обичкаш мноо..., трудно си е да спреш да мислиш за него :smt007

TraPPed
12-27-2006, 18:46
Hem e 6ef na ba6ta ti,hem mai na teb mnoy mnoy ne ti pyka...........Q ne se vglybqvai i ne si vny6avai ....TI luda li si da my priznae6.Sme6nik!

hoseto_
12-27-2006, 18:50
стани на 20 и почни да го зарибяваш :-D

Disorder
12-27-2006, 18:52
Първо - само ти можеш да разбереш дали има чувства към теб или не. Казваш, че те гледа особено и ти прави комплименти, но ти си знаеш от какъв характер са, защото погледи има и между приятели, но мисля, че и сама правиш разлика. Второ - 9 години могат да бъдат фатални, а могат и да не означават нищо, всичко зависи от хората, но лично моя съвет е да изчакаш още някоя и друга година преди да се хвърлиш в подобна връзка. И трето - мисля, че би било по-добре да натрупаш някакъв опит с твои връстници да речем и после да мислиш за такива връзки, просто той вероятно вече знае какво иска от живота и най-вероятно знае как да го получи, ако ти обаче не си готова да му го предложиш, то връзката ви е обречена. И четвърто, което е малко офтопик, не слушай тези злонамерени хора от форума, които се хвърлят директно да критикуват. Ти най-добре знаеш що за човек си, до къде би стигнала и какви са ти моралните ценности, така че каквото и да решиш не обръщаи особено внимание на чуждото мнение.

TraPPed
12-27-2006, 18:59
AZ -zlonamerena! :smt005 :smt005 :smt005 ,ti po-skoro si nedorasyl!

TraPPed
12-27-2006, 19:00
Ili mai 6te otvori6 kyrs po pozitivno mislene! :-k

Disorder
12-27-2006, 20:44
Hem e 6ef na ba6ta ti,hem mai na teb mnoy mnoy ne ti pyka...........Q ne se vglybqvai i ne si vny6avai ....TI luda li si da my priznae6.Sme6nik!
Не визирах теб! Но след като така или иначе писа, кажи ми по същия начин ли би се изразила ако най-добрата ти приятелка беше в това положение? Става дума за това, че хората са склонни да лепят етикети на непознати без дори да се замислят. Щом това момиче е решило да пише в този форум едва ли го е направила защото е на ясно със себе си и чувствата си, а злобни постове пълни с упреци едва ли и помагат. Винаги има начин да изразиш несъгласието си с чуждото мнение деликатно. Ако наистина имате нужда да се изкажете в тази насока, опитайте поне да не се подигравате. Ясно е, че сте "по-умни" и "по-опитни" от останалите, но не е нужно толкова явно да я нападате. Странно е, че раздел "любов" е изпълнен с толкова злоба.

vvs_go
12-27-2006, 21:44
ne moje6 da pri4ini6 tova na ba6ta si !!!!

Lorraine
12-28-2006, 05:09
По-добре не мисли за този човек.Разликата ви според мен е доста голяма-9 години,както си написала.Пада се колега на баща ти, а той надали ще позволи дъщеря му да ходи с негов колега и приятел.Де да знам.Както ти сама каза-най-вероятно не те харесва, но просто така говори.И на мен много хора са ми правили комплименти, но това не означава, че ме харесват. :!: :-)

12-28-2006, 07:43
ne moje6 da pri4ini6 tova na ba6ta si !!!!
ne sam kazala 4e 6te se vpuskam vav vrazka osven ako ne iska toi(i az) i kakvo tolkova 6te mu pri4inq ba6ta mi go uvajava i ako stane ne6to mejdu nas i to e istinsko ne mislq 4e 6te ni popre4i samo za6toto e 9 god.po golqm

IKisseDAGirL
12-28-2006, 09:13
охох моя баща ако случайно разбере, че примерно някакъв негов колега има, хм, по-особено отношение към мен или пък обратното, направо не ми се мисли кво ще стане :o

12-28-2006, 09:53
стани на 20 и почни да го зарибяваш :-D
ne e lo6a ideq :smt007

12-28-2006, 10:16
Zdraveite...Imam nujda ot savet i zatova Vi pi6a.A eto i za kakvo stava vapros:"Skromno momi4e sam i vinagi sam bila sramejliva,nz za6to. :oops: Nqmam si gadje i nqmam koi znae kolko opit s mom4etata. Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli).4esto idva u nas prikazvame si i se 6eguvame i ot vreme na vreme se gledame stranno v smisal ni se zasi4at pogledite,s edna dyma imame priqtelski otno6eniq,tvardi 4e sam hubava i me ceni tva koeto sam.Dale4e sam ot misalta 4e me haresva a sigorno i Vie,no nz kakvo da pravq s tova koeto 4uvstvam,ne kazvam 4e go obi4am,no 4uvstvam ne6to kato privarzanost daje i pove4e ot tova.Haresva mi izob6to."Tova e vsi4ko 6te 4akam va6ite saveti po tozi vapros.


BLAGODARQ Vi predvaritelno!Veseli praznici! :-D

Искаш голем патарок да те пляка, а? Мръсница! \:D/

Lorraine
12-28-2006, 10:40
Zdraveite...Imam nujda ot savet i zatova Vi pi6a.A eto i za kakvo stava vapros:"Skromno momi4e sam i vinagi sam bila sramejliva,nz za6to. :oops: Nqmam si gadje i nqmam koi znae kolko opit s mom4etata. Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli).4esto idva u nas prikazvame si i se 6eguvame i ot vreme na vreme se gledame stranno v smisal ni se zasi4at pogledite,s edna dyma imame priqtelski otno6eniq,tvardi 4e sam hubava i me ceni tva koeto sam.Dale4e sam ot misalta 4e me haresva a sigorno i Vie,no nz kakvo da pravq s tova koeto 4uvstvam,ne kazvam 4e go obi4am,no 4uvstvam ne6to kato privarzanost daje i pove4e ot tova.Haresva mi izob6to."Tova e vsi4ko 6te 4akam va6ite saveti po tozi vapros.


BLAGODARQ Vi predvaritelno!Veseli praznici! :-D

Искаш голем патарок да те пляка, а? Мръсница! \:D/омфг :smt005

12-28-2006, 10:42
Айде кажи де.. не се притисняяй :---)

12-28-2006, 11:10
Zdraveite...Imam nujda ot savet i zatova Vi pi6a.A eto i za kakvo stava vapros:"Skromno momi4e sam i vinagi sam bila sramejliva,nz za6to. :oops: Nqmam si gadje i nqmam koi znae kolko opit s mom4etata. Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli).4esto idva u nas prikazvame si i se 6eguvame i ot vreme na vreme se gledame stranno v smisal ni se zasi4at pogledite,s edna dyma imame priqtelski otno6eniq,tvardi 4e sam hubava i me ceni tva koeto sam.Dale4e sam ot misalta 4e me haresva a sigorno i Vie,no nz kakvo da pravq s tova koeto 4uvstvam,ne kazvam 4e go obi4am,no 4uvstvam ne6to kato privarzanost daje i pove4e ot tova.Haresva mi izob6to."Tova e vsi4ko 6te 4akam va6ite saveti po tozi vapros.
za6to ne :D biva si go ,no nqma az da mu se predlagam :smt018


BLAGODARQ Vi predvaritelno!Veseli praznici! :-D

Искаш голем патарок да те пляка, а? Мръсница! \:D/

12-28-2006, 11:11
za6to ne biva si go ,no nqma az da mu se predlagam

12-28-2006, 11:14
za6to ne biva si go ,no nqma az da mu se predlagam

Ще се предложиш и още как, мастия малка :smt005 :smt006

12-28-2006, 12:22
za6to ne biva si go ,no nqma az da mu se predlagam

Ще се предложиш и още как, мастия малка :smt005 :smt006

nqma makar i da go iskam

Disorder
12-28-2006, 13:03
Като нямате какво смислено да кажете, защо осрахте темата на момичето?

12-28-2006, 13:08
Като нямате какво смислено да кажете, защо осрахте темата на момичето?

i na men ne mi e qsna tazi rabota

12-28-2006, 14:35
Като нямате какво смислено да кажете, защо осрахте темата на момичето?

Щото ни се сере...

12-28-2006, 15:05
стани на 20 и почни да го зарибяваш :-D
ne e lo6a ideq :smt007

#-o #-o #-o #-o #-о :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

kakvo?

SouL^*DiViNe
12-28-2006, 15:11
tva sa prosto nqkakvi fluidi.ni6to pove4e [-( ne pravi gre6kata da mu priznava6 kakvoto i da e bilo..i vse pak ti si re6ava6..USPEH :wink:

TraPPed
12-28-2006, 16:39
Ami nali kato nqma s koi da razgovarq i iska na6ite mnenie,vse nqkoi trqbva da i dade realna ocenka.DA Q PRIZIMI!....ne vsi4ki ne6ta sa vuzmojni v tozi svqt!

In4iTu_
12-28-2006, 16:54
9 години са много, пък и баща ти едва ли би се зарадвал на новината, че дъщеря му е тръгнала подир шефа му... :roll:

12-29-2006, 12:31
tva sa prosto nqkakvi fluidi.ni6to pove4e [-( ne pravi gre6kata da mu priznava6 kakvoto i da e bilo..i vse pak ti si re6ava6..USPEH :wink:
ne be nqma da mu priznavam ni6to da ne sam tolkova prosta.ina4e ako mu kaja ne6to predstavi si sityaciqta:priznavam si i toi dare4em ni6to ne izpitva kam men i mi se izsmei li4eto?!?!?!Ne,ne ne mi trqbvat takiva glavoboliq

12-29-2006, 12:32
tva sa prosto nqkakvi fluidi.ni6to pove4e [-( ne pravi gre6kata da mu priznava6 kakvoto i da e bilo..i vse pak ti si re6ava6..USPEH :wink:
ne be nqma da mu priznavam ni6to da ne sam tolkova prosta.ina4e ako mu kaja ne6to predstavi si sityaciqta:priznavam si i toi dare4em ni6to ne izpitva kam men i mi se izsmei li4eto?!?!?!Ne,ne ne mi trqbvat takiva glavoboliq

проста си

Talisman
12-29-2006, 14:25
По-добре не мисли за този човек.Разликата ви според мен е доста голяма-9 години,както си написала.Пада се колега на баща ти, а той надали ще позволи дъщеря му да ходи с негов колега и приятел.Де да знам.Както ти сама каза-най-вероятно не те харесва, но просто така говори.И на мен много хора са ми правили комплименти, но това не означава, че ме харесват.

Nap1lno s1m s1glasna s koalka :|

LoVe_RuSlAn
12-29-2006, 16:18
Не мисля че идеята е добра, след като е с 9 години по-голям от тебе,което не е никак малко, а и още повече че е шеф на баща ти тва просто от сега мога да ти кажа да го забравиш.И може би по някакъв начин се опитва да бъде в добри отншения (приятелски) с тебе заради това какъв е с баща ти.

sexY_mackA90
12-29-2006, 17:04
охох моя баща ако случайно разбере, че примерно някакъв негов колега има, хм, по-особено отношение към мен или пък обратното, направо не ми се мисли кво ще стане :o

:lol: баща ми ще полудее...Напрао ще го застреля :-D :lol:

sasha_90
12-29-2006, 18:28
охох моя баща ако случайно разбере, че примерно някакъв негов колега има, хм, по-особено отношение към мен или пък обратното, направо не ми се мисли кво ще стане :o

:lol: баща ми ще полудее...Напрао ще го застреля :-D :lol:
нали? :mrgreen:

BeBencEto
12-29-2006, 18:37
според мен също трябва да оставиш чувствата си така...поне за да не ги задълбочаваш и после да не стане по-зле...

sasha_90
12-29-2006, 19:04
kolkoto i da ti e simpati4en ne se yvli4ai prekaleno mn za6toto veroqtno iska samo priqtelski otno6eniq e teb.a pak i v slu4ai 4e izpitva6e ne6to kam teb 6te6e da go pokaje po nqkakav na4in.ne se vodi i obarkvai ot tezi pogledi moje samo da haresva kak izglejda6 nz i zatova da te gleda taka a ne 4e e vluben ili te haresva.

12-30-2006, 11:15
ne se zanimavai s nego [-X ima mn mom4eta!

CVETELLINA
12-30-2006, 11:36
Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli9 години по-голям...Божеее! :shock: :shock: :shock: Ти добре ли си и го харесваш въпросния "чичко"??! :-s Пък и колега на баща ти...незнам въобще как си могла да си помислиш,че може да има нещо м/у вас.... :shock: :-# ](*,) Bcе едно няма момчета,aми сте тръгнали да се занимавате c хора,които са на годините на бащите ви..ужас :shock: :-#

GiRl^of^PriStOn
12-30-2006, 12:13
П-добре не се излагай да му признаваш...Усмихнал ти се е 2 пъти и ти е казал 2 думи и веднага си мислиш нещо...То попринцип може,ама не ми се вярва..Не се излагай :mrgreen:

Tochno taka ne se izlagai :!:

Dorianchety
12-30-2006, 13:33
e ko nqa losho be mila ... ako imash neshto kym nego :)

12-30-2006, 14:04
Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli9 години по-голям...Божеее! :shock: :shock: :shock: Ти добре ли си и го харесваш въпросния "чичко"??! :-s Пък и колега на баща ти...незнам въобще как си могла да си помислиш,че може да има нещо м/у вас.... :shock: :-# ](*,) Bcе едно няма момчета,aми сте тръгнали да се занимавате c хора,които са на годините на бащите ви..ужас :shock: :-#

ne e na vazrastta na ba6ta mi.ba6ta mi e na 42

Disorder
12-30-2006, 14:15
Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli9 години по-голям...Божеее! :shock: :shock: :shock: Ти добре ли си и го харесваш въпросния "чичко"??! :-s Пък и колега на баща ти...незнам въобще как си могла да си помислиш,че може да има нещо м/у вас.... :shock: :-# ](*,) Bcе едно няма момчета,aми сте тръгнали да се занимавате c хора,които са на годините на бащите ви..ужас :shock: :-#

ne e na vazrastta na ba6ta mi.ba6ta mi e na 42
Не се връзвай на тези глупости за възрастта. Всичко е до хората - или си пасват или не. Винаги ще има такива дето ще казват, че 9 години са много, но мисля, че само ти можеш да разбереш дали те ще са пречка между вас или не.

sasha_90
12-30-2006, 14:59
Naposledak nz kakvo mi stava,no postoqnno si mislq za edin 4ovek(9 god. po golqm ot men,ne6to kato 6ef e na ba6ta mi i osven tova sa dobri priqteli9 години по-голям...Божеее! :shock: :shock: :shock: Ти добре ли си и го харесваш въпросния "чичко"??! :-s Пък и колега на баща ти...незнам въобще как си могла да си помислиш,че може да има нещо м/у вас.... :shock: :-# ](*,) Bcе едно няма момчета,aми сте тръгнали да се занимавате c хора,които са на годините на бащите ви..ужас :shock: :-#

ne e na vazrastta na ba6ta mi.ba6ta mi e na 42
Не се връзвай на тези глупости за възрастта. Всичко е до хората - или си пасват или не. Винаги ще има такива дето ще казват, че 9 години са много, но мисля, че само ти можеш да разбереш дали те ще са пречка между вас или не.

da,no pak razlikata e mnogo,no nali znaete 4e za lubovta granici nqma

KoRn
12-30-2006, 15:52
kfo se zanimava6 s teq durtite ima mnoo qki pi4ove deto sa dosta po mladi ;-)

12-30-2006, 16:22
kfo se zanimava6 s teq durtite ima mnoo qki pi4ove deto sa dosta po mladi ;-)
znam,no ne moje6 da kaje6 na sarceto si koi da haresva

01-02-2007, 14:59
dnes mn mislih i saznavam,4e ste pravi i nqma smisal da mislq za nego kato za pove4e ot priqtel...taka,4e 6te se opitam da zabravq za nego 8)

01-02-2007, 19:35
...ti izobshto neznaesh kakvo stava v glavite na mom4etata na tazi vazrast...osobeno kogato po malki momi4eta gi haresat....na tebe ti izglejda kato liubovta na jivota ti ...oba4e za nego e vazmojnost da ipraska neshto po mladi4ko za nqkolko meseca bez osobeni usiliq za da te spe4eli i da se izfuka pred kolegite si...predstavi si....ti izobshto ne si mu na akala be da ne govorim za drugi raboti! Nikoga ne sam se zanimaval s pikli po malki ot mene....prosto mi izglejda bezmisleno sled kato momi4etata na moita vazrast sa dosta po v inteligentni i znaqt kakvo pravqt! Q sne se butai tam deto i predstava si nqmash kakvo stava ...kolko si tapa o kolko si tapa!!!! i kakav ti e problema 4e ne mojesh da si namerish priqtel na tvoita vazrast...i loshtoto e 4e tva ne e samo problem pri tebe ami i pri mnogo momi4eta na tvoita vazrast 4e i po malki..i neznam ot kade doide tazi tendenciq malkite hlapa4ki da se natiskat na batkovci!!! 4uistvat se po golemi predpolagam...9 godini 4e tva si e pedofil be!!!!!!!! a ako prosto te privli4a fizi4eski shto ne si priznaesh 4e prosto iskash da te iz4uka parviq pat nqkoi po opiten a?? i ako e taka si mu go kaji edva li she ti otkaje!!!! tapa4ka nedorasla

01-03-2007, 13:21
...ti izobshto neznaesh kakvo stava v glavite na mom4etata na tazi vazrast...osobeno kogato po malki momi4eta gi haresat....na tebe ti izglejda kato liubovta na jivota ti ...oba4e za nego e vazmojnost da ipraska neshto po mladi4ko za nqkolko meseca bez osobeni usiliq za da te spe4eli i da se izfuka pred kolegite si...predstavi si....ti izobshto ne si mu na akala be da ne govorim za drugi raboti! Nikoga ne sam se zanimaval s pikli po malki ot mene....prosto mi izglejda bezmisleno sled kato momi4etata na moita vazrast sa dosta po v inteligentni i znaqt kakvo pravqt! Q sne se butai tam deto i predstava si nqmash kakvo stava ...kolko si tapa o kolko si tapa!!!! i kakav ti e problema 4e ne mojesh da si namerish priqtel na tvoita vazrast...i loshtoto e 4e tva ne e samo problem pri tebe ami i pri mnogo momi4eta na tvoita vazrast 4e i po malki..i neznam ot kade doide tazi tendenciq malkite hlapa4ki da se natiskat na batkovci!!! 4uistvat se po golemi predpolagam...9 godini 4e tva si e pedofil be!!!!!!!! a ako prosto te privli4a fizi4eski shto ne si priznaesh 4e prosto iskash da te iz4uka parviq pat nqkoi po opiten a?? i ako e taka si mu go kaji edva li she ti otkaje!!!! tapa4ka nedorasla

q ne obijdai,tozi forum ne e za obidi az za saveti!!!i imenno zaradi tazi razlika ne se zanimavam s nego.....da ne misli6 4e sam luda po nego ili pak go mislq za parvata lubov...neeee prosto mi e priqtno s nego a tova hi4 ne e lubov

radito
01-03-2007, 13:49
По-добре не мисли за този човек.Разликата ви според мен е доста голяма-9 години,както си написала.Пада се колега на баща ти, а той надали ще позволи дъщеря му да ходи с негов колега и приятел.Де да знам.Както ти сама каза-най-вероятно не те харесва, но просто така говори.И на мен много хора са ми правили комплименти, но това не означава, че ме харесват.
мн точно!

He3HauKa
01-03-2007, 14:02
Просто увлечение!Защото от където и да го погледнеш връзка е невъзможна,от една страна защото е приятел на баща ти ,от друга защото е ще е чиста проба педофилия.Така ,че мила не се заглеждай по чичковци ,ами се вземи в ръце и си хвани един приятел на твоята възраст :lol:

ista
01-03-2007, 14:04
аз съм била с колега на баща ми... девет години по-голям от мен... и беше много веселко :-) :-) :-) :smt008 :smt008 :smt008 пък баща ми знаеше и нищо не ми каза... само ме ебаваше :smt005 :smt005 :smt005 е това, като баща ти е на собствения ти акъл... хахаха...
иии... не знам. нито те знам ти на колко си, нито знам подробности... не мога да ти дам никакъв съвет. прекалено общо казано е така.