PDA

View Full Version : za gyltaneto



sladkoto_pise
12-26-2006, 16:27
iskam da popitam momi4etata gadno li e pri gyltaneto, v smisal kakav e vkusa za6toto iskam da probvam i az ama mi se struva 4e e otvratitelno. kajete pls

JoeBanana
12-26-2006, 16:29
гълтай смело :mrgreen: всяко момиче трябва да гълта :mrgreen:

He/\oГHaT
12-26-2006, 16:52
...Мълчи,гълтай,да ти е сладко....

krem4et0
12-26-2006, 16:56
Не е лошо-на мен лично ми харесва. леко ми е блудкаво и безвкусно,но в никакъв случай-лошо!

deidiy
12-26-2006, 17:01
...Мълчи,гълтай,да ти е сладко....
после ме питай абе каде е батко :lol:
еми пробвай може да ти хареса :wink:

vilsyn
12-26-2006, 17:06
Бляк!Аз никога не бих правила такова нещо ... :shock:

Mastodont
12-26-2006, 17:09
Бляк!Аз никога не бих правила такова нещо ... :shock:
Никога не казвай никога :::

12-26-2006, 18:18
да,никога не казвай никога.Много са го казвали,че няма дори свирка да направят,но като се случи веднъж им харесва.Мойта приятелка нямаше уж да лапа,а сега без да гълта не може да заспи.

shizzle
12-26-2006, 18:45
да,никога не казвай никога.Много са го казвали,че няма дори свирка да направят,но като се случи веднъж им харесва.Мойта приятелка нямаше уж да лапа,а сега без да гълта не може да заспи.

lol, ти с какво я 'раниш, ве? Да не вземаш Валериан венозно, че да ти отива в спермата?! :lol: :lol: :lol:

zaiobaio
12-26-2006, 19:48
първия път е малко странно и некомфортно(гадно не е точната дума, аз си го определям като некомфортно някакво в устата :lol: ) но няколко минути след като осъзнаеш че си глътнала започва да ти харесва :mrgreen: и искаш още :::

12-26-2006, 19:56
да,никога не казвай никога.Много са го казвали,че няма дори свирка да направят,но като се случи веднъж им харесва.Мойта приятелка нямаше уж да лапа,а сега без да гълта не може да заспи.

lol, ти с какво я 'раниш, ве? Да не вземаш Валериан венозно, че да ти отива в спермата?! :lol: :lol: :lol:

Ей шизъл, я кажи какъв е вкусът на спермата е? Ама от твоя собствен опит!

shizzle
12-26-2006, 20:01
Ей шизъл, я кажи какъв е вкусът на спермата е? Ама от твоя собствен опит!

lool

Солен, ве, Умнияя.. Язе съм морско чадо, сперма с екстра йод!

malka_sladuranka
12-26-2006, 21:43
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:

shizzle
12-26-2006, 21:50
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:
Аз да не съм ти сладкарница, че да ти е вкусно?

malka_sladuranka
12-26-2006, 21:53
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:
Аз да не съм ти сладкарница, че да ти е вкусно?

аххах...абе друго си е на мусака да има вкус... :-D

alexxgold
12-26-2006, 21:58
То ако имаше кой да въведе ред в 200-те страници теми, нямаше да е зле. Преди около 2-3 години влизах в този форум честичко и точно тук някой беше говорил за приемане на плодове и сокчета от момчето 1-2 дни. Никаква бира и нищо мазно. Колкото по-плодова диета, толкова по-добре. Това е, ако искате да е по-приятно. Ако нещо не ви харесва вкуса. Аз не съм пробвал сперма, ни "плодова", ни обикновена. Който разбира, да казва. :)

Станс
12-26-2006, 22:07
Мисля, че въпросът не трябва да го задаваш в някакъв си форум, а на гаджето си, защото той ще е главният участник в твоето шоу. Ако се обичате и искаш да му доставиш страшно удоволствие- давай смело, не трябва да се гнусиш, но и не трябва да се насилваш. Няма нищо по- хубаво от едно такова споделено удоволствие. Вкусът на спермата не е определящ, води се по своите собствени чувства. На мен лично винаги ми се празнят дълбоко в гърлото, така, че не усещам и много от вкуса й... Успех :mrgreen:

shizzle
12-26-2006, 22:11
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:
Аз да не съм ти сладкарница, че да ти е вкусно?

аххах...абе друго си е на мусака да има вкус... :-D

Не знам защо, но като каза "мусака" и се възбудих :D

alexxgold: Че то трябва само на сокчета и плодчета да я карам, ве! Нали за тоя пуст секс трябва енергия! Как да си я набавя, ако жуля само банани и BBB?

alexxgold
12-26-2006, 22:48
Е, тя твойта не се оплаква май, Шизъл. Нали? В смисъл, само предполагам. :lol: Ти си късметлия. =D>
Щото, ако се оплакваше от вкусовите качества, щеше да търсиш начини. :) :lol:

Е не и да се възбудиш от мусака.

Малка Сладуранка, ти имаш ли си приятел? Аз мога да правя мусака...you know... :wink: :lol: :evil:

shizzle
12-26-2006, 22:53
Малка Сладуранка, ти имаш ли си приятел? Аз мога да правя мусака...you know... :wink: :lol: :evil:

Е, не и да сваляш случайни форумни мацки със МУСАКА!! Това е отчаяно, пич.. Това е отчаяно! :lol: :lol: :lol:

alexxgold
12-26-2006, 22:58
Коледа е. На теб ти е лесно. Мен питаш ли ме? Аз си готвя мусака и други вкусни неща и няма с кого да ги споделяааа...! :cry: :(

12-26-2006, 23:19
Ей шизъл, я кажи какъв е вкусът на спермата е? Ама от твоя собствен опит!

lool

Солен, ве, Умнияя.. Язе съм морско чадо, сперма с екстра йод!


явно си опитвал на много морски гларуси че да знаеш.

frozen
12-27-2006, 00:18
Поне при мен зависи от отношението ми към момчето с което съм. Ако го обичам ми е приятно, дори е страхотно удоволствие. Най вече това, че доставяш удоволствие на въпросния човек и го виждаш изписано на физиономията му :D Но в случай, че секса е просто така и не изпитвам кой знае какви чувства, не бих го направила :!:

bulgarche
12-27-2006, 06:16
гълтай смело :mrgreen: всяко момиче трябва да гълта :mrgreen:
...поне веднъж в живота си, за да покаже любовта си към любимия :mrgreen:



...Мълчи,гълтай,да ти е сладко....
после ме питай абе каде е батко :lol:
еми пробвай може да ти хареса :wink:
Е естествено че трябва от собствен опит да знае, а не смо слухове.
Казвали са ми (момичета, които са пробвали) че е по-вкусна на момчета които не пушат (аз например ::: ), зависи и какво си ял...придавал се вкуса казват.
А вие как предпочитате?...да свърши върху теб 9по тялото ти) ида ходиш да се миеш? Или просто..в презерватива, обръщате се с гръб един към друг и отнасяте плувката?

Шибиридип
12-27-2006, 07:13
Оня път на мойта като и го вкарах, и нещо още и седът подути очите и изхфръкнали вените, незнам защо. И сега я е страх да го правим, казва че ми е много голям за нея, според мен си ми е нормален(20см).
Ама ония път на моя рожден ден и го вкарах много бързо, целия, преди да съм плюйнал за смазка.. :oops: :mrgreen:
Иначе мойта много обича да гълта, преди много я беше страх и гнус, мислеше че ше се отрови, обаче един път както си го правехме, като тръгнах да свършвам и я ударих по главата(мой си начин) леко, за да не разбере какво става, наведох я и и го мушнах в устата, направо в гърлото, изпразних се, обаче тя несъзнателно ми го захапа..Доста болеше затва давайте им айран по желание.. :smt005

naia
12-27-2006, 07:23
аз съм пробвала но не ми харесва :D всеки си има различен вкус

tunderbird
12-27-2006, 07:28
аз съм пробвала но не ми харесва :D всеки си има различен вкус
Ами ако мойта ти хареса?

SpAcE_LaDy
12-27-2006, 07:38
Zavisi.. az v posledniq moment re6avam dali da glutna ili ne xaxa:) no kogato go re6a i go napravq ne sujalqvam, v na4aloto 1-2 puti ne me izkefi mn mn, ama sa ne mi pravi vpe4atlenie, bajnoto e 4e dostavqm udovolstvie na partniora si :) :P

skate-more
12-27-2006, 08:01
гълтаите бе
и без тва е полезна за кожата и дробовете :idea:
+ тва ядете труповете на животните та спермата ви е проблема..

MalKa_BLuDnica
12-27-2006, 15:22
уууу

slimarov
12-27-2006, 19:48
momi4eto do men mi gl1tna spermata ei taka bez da q molq....ot 4isto lubopitstvo i po dumite i i haresalo "ne bilo lo6o" taka 4e opitaite lo6o nqma :roll: nqma i da zabremeneete kefff xaxaxaxaxax :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

malka_sladuranka
12-27-2006, 19:55
Малка Сладуранка, ти имаш ли си приятел? Аз мога да правя мусака...you know... :wink: :lol: :evil:

Е, не и да сваляш случайни форумни мацки със МУСАКА!! Това е отчаяно, пич.. Това е отчаяно! :lol: :lol: :lol:


хахах... ](*,) ](*,) ](*,) какво предложение само съм получила хаха

shalis
12-27-2006, 20:00
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:
Аз да не съм ти сладкарница, че да ти е вкусно?

аххах...абе друго си е на мусака да има вкус... :-D

Aaaaaaaaaaaaa pove4e musaka nqma da kusam e!!!
Zvu4i mi gadno tva, ako iskam da povry6tam 6te glytna, ina4e ne!!!!

panterata
12-27-2006, 22:01
амии по-добре да го глътнеш защото по-малко ти стои в устата отколкото като решиш да го плюеш.. абее не е чак за повръщане амаа не е хубав вкуса..

hahavteen
12-31-2006, 14:49
Na men puk vkysa mi haresva! Niakvo takova solenko e 8)

Beautiful eyes!@#!
12-31-2006, 17:27
ами в крайна сметка ти решаваш.На моята приятелка и харесва,но аз не я задължавам

simemel
12-31-2006, 18:01
Emi nikoga nqma da razbere6 kakuv e vkusa ako ne gulta6 hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha

tedinkata_
12-31-2006, 20:37
abe macka- gultai nI sA plashi :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: ne be-bazikam se-kakto reshish :) probavi ne e tolkova losho.. obache ako ne ti xaresa prosto pluesh :-# :::

pampers
12-31-2006, 22:28
кот 6те тва да стаа няма да гълтам никога!!!!!

shizzle
01-01-2007, 11:06
Таиз сутрин, в полу-изтрезняло състояние, си говорихме за майонезки и приятелката ми направи връзка със.. сещате се :oops: Тогава аз й викам - е, как можа, майонезата е свещена храна, нямаш право да се гавриш с нея! По-добре със сметана, аз така или иначе не ям.

Нейните думи: Е, то онова е по-хубаво от сметана!!

:shock: :shock: :shock:

plamenna
01-03-2007, 20:19
em ne e 4ak gadno,parviq pat kato probva6 nqma da si mn vaodu6evena...ama 6to ne probvate sas sok ot ananas (iam vpredvid toi da si piine malko predi tfa)...kazvat 4e q pravelo malko sladka na vkus,ne sam probvala ama ima logika i 6e probvam nqkoi den [skoro] :oops:

lamzzzercho
01-03-2007, 20:32
суперрррррр!

lamzzzercho
01-03-2007, 20:41
malka_sladuranka аз мога да права и боб с наденица!!! професионалист съм ::: само ти казвам :wink:

radito
01-03-2007, 20:59
аа на мен пък не ми харесва особено вкуса..ама не е и гадно, е гълтам де...ама не ми е вкусно :shock:
Аз да не съм ти сладкарница, че да ти е вкусно?

аххах...абе друго си е на мусака да има вкус... :-D
леле човеееек обожавам мусака! :smt016 :smt016 :smt016

malka_sladuranka
01-03-2007, 21:05
аз пък печено прасе обичам...ама семенната течност...няма нищо общо на вкус с него

01-04-2007, 02:04
Гълтайте, гълтайте, момичета!

Не само, че е полезно и вкусно, ами не се и чисти!

Някой беше казал по-рано, че ядете всякакви лайна, които са нездравословни. Вярно си е.

Е, ето ви една добра идея - защо не пийнете нещо здравословно?
Гълтайте!