PDA

View Full Version : Търся китарист



12-26-2006, 16:49
Здравейте! Търся добър соло китарист от Варна,който иска да свири в група! Под добър разбирам,не те първа да учи акорди и всякви такива,ами да може и сола да тегли и т.н.
За предпочитане е да харесва прогресив стила,защото точно такъв смятаме да свирим!
Ако има желаещи да ми пишат нa cyber_tisho@yahoo.com
Надявам се някой ще откликне на това ...

Joey Tempest
12-26-2006, 17:46
Ехх, де да не бяхте от Варна... Аз много се кефя на прог-а и комбинациите му с различни други стилове и с удоволствие бих се включил, ама съм от София. Както и да е, пожелавам ви скоро да си намерите попълнението и да се засичаме по родните сцени някой ден. Успех!!! :-D :D

P.S. Пробва ли да потърсиш ТУК (http://forum.muzikant.org)??

12-26-2006, 19:44
пуснах тема,ама никой не е писал
вече съм пуснал в три мн известни форуми такава тема,и досега само ти си отговорил
ех че ме е яд ...

Shadow_Walker
12-27-2006, 14:44
пуснах тема,ама никой не е писал
вече съм пуснал в три мн известни форуми такава тема,и досега само ти си отговорил
ех че ме е яд ...
Ами поразпитайте със другите членове на бандата ваши приятели, познати дали познават някой, можете да залепите някъде, че търсите китарист...

12-27-2006, 15:01
пуснах тема,ама никой не е писал
вече съм пуснал в три мн известни форуми такава тема,и досега само ти си отговорил
ех че ме е яд ...
Ами поразпитайте със другите членове на бандата ваши приятели, познати дали познават някой, можете да залепите някъде, че търсите китарист...точно с останалите се разбрахме да търся по форуми и т.н.
поне в един друг форум намерих 2-3-4 човека кандидати :)

Бунтар
12-27-2006, 19:30
След една година ме хвани :lol:

BornFromPain
12-27-2006, 20:19
ХАхах ако си си писал така "обявите" е нормално никой да не ти пише :>
Пишат се групи за ориентир, по-обстойно описваш това което търсиш като звучене. Защото китарист без мнение няма. Демек търсиш китарист на който мнението по въпроса с музиката да съвпада с твоето. А как ще намериш такъв като не си написал нищо освен "по възможност да харесва прогресив"?..
И другото че група с непознати е куца работа. Друго си е да се виждате редовно и да обсъждате въпроса с музиката. Верно че ние се виждаме супер редовно и единствения извод до който сме стигнали е, че ще правим музика и кой квото и да измисли другите не му се кефят.. Ама мани ни нас.. Група с повече от един човек с мнение си е сложна работа :>

Dr. Kazimbutt
12-27-2006, 21:36
TheNightRider, след година всички ще сме станали прота, няма съмнение в това.


група с непознати е куца работа
А ако нямаш познати, които да свирят на нещо, как ще си спретнеш музикален състав? Куца-некуца работа - няма как. Събирате се, свирите и това е. Каквото стане - стане.

BornFromPain
12-27-2006, 21:37
Хахах е пантофите, столовете и табуретките са си класика. Кой барабанист ще си сложа сета у тях.. Нали след 1 ден ще е вече бездомен щото съседите ще са дошли с запалените факли и вилите :lol:

BornFromPain
12-27-2006, 22:16
Абе кубетата поне се намаляват.. И винаги имаш вариант да свириш ънплъгт. Тогато барабаните и без микрофони си правят дандания :>

Dr. Kazimbutt
12-27-2006, 22:24
Аз ще съм бездомен повече от някой барабанист. :lol:
Не се притеснявай. Нали си имаш жена? Те са за това - да ни прибират нас, китаристите. :lol: :wink:

BornFromPain, че кубетата си се намаляват - намаляват се. Ама комшииката все си ме гледа на кръв. Какво да се прави? Така е, като човек живее в панелка...

Барабаните могат да се заглушават. Един познат ми разправя, че заглушавал неговите с възлгавници, ама и комшиите му били печени (сигурно затова все още е жив).

BornFromPain
12-27-2006, 22:44
Ееми така сте тия с кубетата.. Някои дето свирим през уредбата не тормозим съседите хаха :>
Виж когато събера за стабилно усилвателче вече въпроса опира до "в тоя блок или те, или аз"..
Като се сетя тоя другия ни китарджия с 100 ватовия Рандал(всички обичаме Даймбег Деръл :>) с който у тях свири на половин деление от 10 защото на едно и половина някъде почват да звънят съседите.. В 3 уши беше на 4 волюм и се чуваше идеално :> Ей такова ми тряя :>

BornFromPain
12-27-2006, 22:58
Бррр т'ва е брутално.. На стадион ли мисли да свири с него?...
Иначе дали ще е лампов или не, за мен не е кой знае какво преимущество защото не съм на такова ниво че да знам какъв звук искам.. Има си големи музиканти дето свирят и с транзисторни, така че като стана наясно тогава ще предявявам претенции по въпроса :>
А тоя Рандал е с лампа в предусилвателя което съвсем ме хвърли в тъч хахах :>

12-28-2006, 10:01
Мисля,че като съм казал по възможност китариста да харесва прогресив съм имал предвид,че това ще свирим демек искам прогресив звучене на китарите!
п.п.някой друг път ще пиша поовече ,че ся тряя излизам
с уважение
the_uNf0rgIv3n