PDA

View Full Version : problem s roditelite



12-26-2006, 16:59
za6to nikoga ne sa dovolni ot men?pisna mi ve4e vseki den skandal sled ,skandal.Dnes otnovo se zapo4na pribaraha se i ot vrata....zashtyo tova e taka a onova edi kak si....neznam ve4e kakvo iskat ot men....na 16 god. sum...na diskoteki ne hodq,nqmam si peiqtel,imam uspeh 6.00,u4a angliiski i nemski,sportuvam.....nz stanala sum mogo 4uvstvitelna..postoqnno pla4a...nz kak da im ugadq vse me sravnqt s drugite i mi povtarqt, 4e ot men ni6to nqma da izlezne.
Molq nqkoi da mi dade suvet.

12-26-2006, 17:55
И аз имам същия проблем :( всеки път, когато ме обвинят в нещо се опитвам да им внуша и да разберат най-сетне, че не бива да се оплакват от мен и да недоволстват.Сравнявам себе си с другите-не пия,не пуша,по мъже не ходя :lol: хубави оценки имам...не зная какво още искат от мен :? най-често изкарват мен неблагодарна...и аз се нуждая от съвет

sladoled
12-26-2006, 18:17
Ами крайно време е да се поопериш малко и да им кажеш всички тези неща, които си написала тук. Ако продължаваш да си траеш, ще те обвиняват непрекъснато - може да си виновна, че вали дъж, че пече слънце и каквото там решат. Наистина рискуваш да се скарате, но без това няма как да минеш Поне ще си излееш всичко, а след това ти гарантирам, че ще внимават доста.

12-26-2006, 18:47
az si se karam redovno s tqh,edin poreden skandal ili karanica nqma da gi trogne ama hi4 [-(

babi_girl
12-26-2006, 19:28
prestani da im ugajda6, taka samo se izmuchva6. zapochni da si gleda6 kefa bez da misli6 dali na tqh im haresva. v kraina smetka ti ne jivee6 za da ugajda6 na va6te.

sexy_devil4e
12-26-2006, 19:38
кажи им го тва и на тях,мисля,че ще те разберат!!!
Мойте пък ми обяснават как съм била лигла ,и нищо друго не ме интересувало освен външния вид :evil: а не е така имам успех 6.00 и аз за сроковете и т.н,взимам "питмани"едни английски изпити ,не мога да ги разбера кво искат!!! :roll: ама други проблеми,сериозни нямам с тях..

skate-more
12-27-2006, 08:35
теб ти пука от ваще ?! #-o
прави квот ти харесва и кво те боли че никога не са доволни..
то ако секи прави тва дет те искат света ше стане по зле от вавилон.. \\//

Violenza
12-27-2006, 10:51
Поговори с тях. Кажи им, че може би не те оценят достатъчно.
По описанито, което даде не разбирам кое не ти е наред и защо се оплакват...
Подкрепям мнението на sexy_devil4e.

reason
12-27-2006, 10:55
Еми говори с тях...пък ако не стане,повече не им обръщай внимание и си прави каквото искаш.

evil_lady_in_black
12-28-2006, 07:01
Не им обръщай внимание . Обарни лошата страна намери си приятели излизай често , не ги слушай за нищо . И тогава на тях ще им стане гадно че досега са се държали така с тебе =;