PDA

View Full Version : проблем с пъпките на триъгълника



12-26-2006, 18:28
преди си чистех космите на триъгълника с епилатор,но ми се появяваха много подкожни косъмчета => белези и спрях.Почнах да се бръсна ,но имам останали като малки пъпчици от епилирането(НЕ от бръсненето) и така всеки път като се бръсна ,което е някъде през ден и тез пъпчци ги порязвам и става много гадно?какво мога да направя за да ми зарастнат по-бързо тея пъпчици ,за да не се режа всеки път?дали да изчакам малко повече време без да се бръс и да почна да се мажа с крем здраве всеки ден?

KpuCuTo0o
12-26-2006, 18:38
преди си чистех космите на триъгълника с епилатор,но ми се появяваха много подкожни косъмчета => белези и спрях.Почнах да се бръсна ,но имам останали като малки пъпчици от епилирането(НЕ от бръсненето) и така всеки път като се бръсна ,което е някъде през ден и тез пъпчци ги порязвам и става много гадно?какво мога да направя за да ми зарастнат по-бързо тея пъпчици ,за да не се режа всеки път?дали да изчакам малко повече време без да се бръс и да почна да се мажа с крем здраве всеки ден? Mi po-dobre izchakai...

evil_lady_in_black
12-27-2006, 07:38
преди си чистех космите на триъгълника с епилатор,но ми се появяваха много подкожни косъмчета => белези и спрях.Почнах да се бръсна ,но имам останали като малки пъпчици от епилирането(НЕ от бръсненето) и така всеки път като се бръсна ,което е някъде през ден и тез пъпчци ги порязвам и става много гадно?какво мога да направя за да ми зарастнат по-бързо тея пъпчици ,за да не се режа всеки път?дали да изчакам малко повече време без да се бръс и да почна да се мажа с крем здраве всеки ден?
По-добре изчакай малко , после си купи някакъв крем незнам какъв но в някоя аптека ще ти кажат

neusan88
12-27-2006, 14:14
абе не ги зака4ай. просто след бръснене се намажи с крем Здраве.мн по ефикасен е от другите скъпи кремове.а можеш да използваш и интимен гел или там нещата които се водят "Интимни".

brukaa
12-27-2006, 17:34
abee ne mislish li che ako zapochesh s kola maska 1 2 puti v meseca 6te gi pravi6 tezi raboti i nqma da gi imash tezi problemi :smt016

kati_0513
12-27-2006, 18:00
Не трябва и да се изчаква, защото се получава голам сърбеж...
Попитай в аптеките, тъм трябва да знаят...
Аз ти предлагам да опиташ с крем за депилиране... но попитай в аптека...