PDA

View Full Version : Кои?



bulgarche
12-26-2006, 19:43
Кои сте вие? Защо живеете? Имате ли цели в живота към които се стремите? Какво очаквате от живота, и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? Каква е вашата роля на тази планета? А знаете ли откъде идвате? А къде отивате?
Все риторични въпроси, които пък чакат и отговори O:)

yuHku
12-26-2006, 19:47
тази тема е мн яка ма може би е за малко по порастнали хора , които са изминали по-дълъг път от едни тийнове и които са постигнали нещо в живота и вече са си отговорили на тези въпроси. Аз всеки ден си ги задавам и всеки ден отговарям по различен начин ...

sexy_devil4e
12-26-2006, 19:52
ъмм...май не съм станала достатъчно голяма ,за да отговоря,ще помисля :oops: :oops:

eXtRaoRdinaRy
12-26-2006, 19:55
Всеки би трябвало да знае защо живее и да има цел, която да следва.. :-#

LunaTriCk
12-26-2006, 20:29
Аз съм Бог. Моето съществуване е моя смисъл и принос към света. :smt059

yuHku
12-26-2006, 20:30
всеки има цел ( предполагам :-k - нова тема за размисъл :) )
но особено в тази възраст когато секи ден гледаш по различен начин на живота е малко трудно да определиш тези неща :-s

teenkopele
12-27-2006, 04:52
Кои сте вие? Защо живеете? Имате ли цели в живота към които се стремите? Какво очаквате от живота, и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? Каква е вашата роля на тази планета? А знаете ли откъде идвате? А къде отивате?
Все риторични въпроси, които пък чакат и отговори O:)

Аз съм Тео, а защо живея...защото живея 8-[ .
Цели в живота имам...да стана такъв, какъвто искам и да живея добре :) .
От живота очаквам неочакваното, защото той е непредсказуем :wink: .
Като се замисля, нищо не съм дал на света, но това е положението :mrgreen: . Идвам, от където идвате и всички вие :wink: .
Къде отивам...не съм тръгнал, за да знам. :wink:

bawdy talk
12-27-2006, 14:02
Кои сте вие? Защо живеете? Имате ли цели в живота към които се стремите? Какво очаквате от живота, и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? Каква е вашата роля на тази планета? А знаете ли откъде идвате? А къде отивате?
Все риторични въпроси, които пък чакат и отговори O:)

Аз ли аз съм една малка част от населението :roll:
Живея за да постигна целите си :roll:
Естествено имам цели в живота и постоянно си намирам нови,понякога се чудя дори към коя да се стремя най напред :-D
Очаквам много неща от живота,все пак за мен той сега започва,
а дали съм дал нещо,ха ами все още не.
Нз каква ми е ролята.
Идвам от дет идваме всички,а ако въпроса е от къде идваме,къде сме били преди да излезем на белия свят то просто въпроса няма отговор :-D
Отивам все по близо до края :-D

cute_but_psycho
12-27-2006, 14:21
Кои сте вие? Защо живеете? Имате ли цели в живота към които се стремите? Какво очаквате от живота, и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? Каква е вашата роля на тази планета? А знаете ли откъде идвате? А къде отивате?
Все риторични въпроси, които пък чакат и отговори O:)

аз съм Миша, живея защото ми се живее. Имам цели в живота, но все още не мога да кажа, че съм дала нещо на света... В крайна сметка съм на 15! какво очаквате да дам на света след като още живота ми не е почнал? ролята ми на тази планета е кано на повечето същества на нея(каквато и да е тя) Идвам от корема на майка ми и отивам на едно също толкова топло местенце (когато умра искам да ме кремират) :wink:

In4iTu_
12-27-2006, 17:34
Кои сте вие? - Ами...Инчето бе...
Защо живеете? - Живея, защото така е решил някой, по скоро за това съм се родила, иначе живея заради семейството и приятелите си, не бих им причинила нищо лошо, т.е. не бих си позволила да спра да живея, защото знам, че това ще нарани много хора.
Имате ли цели в живота към които се стремите? - Да, имам...целя се към щастлив живот, искам да се реализирам в посоката, към която съм се запътила.
Какво очаквате от живота, и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? - Не, не мога да кажа, че съм дала нещо на света...не се чувствам толкова силна и можеща
Каква е вашата роля на тази планета? - обикновен човек, колкото за бройка, не мисля, че имам някаква роля.
А знаете ли откъде идвате? А къде отивате? - Не и не мисля, че някой знае.

sherry
12-27-2006, 17:53
Коя съм...Може би за различните хора аз съм различна. За едни съм приятна, за други - антипатична. За едни съм грозна, а за други - хубава. На някои може да съм помогнала и да съм ги направила щастливи, а други да съм обидила, засегнала(дори да е било несъзнателно). Едни са успели да ме опознаят, а дриги - не. Някои ме харесват, но някои може да ме мразят. Както и да е. За различните хора аз съм различна. Но пред себе си, аз съм себе си - имам недостатъци и качества, не съм идеална, нито даже много интелигентна или добра, но съм себе си. Давам всичко от себе си, за да помогна на другите, старая се да съм добра и да живея добре. Всеки от нас има цели. Това, което ни обединява всички, е фактът, че ние сме родени, за да бъдем щастливи! Всеки намира щастието в различна посока, но все пак го търси...Едни харесват силните усещания, други намират утеха в логиката и книгите, трети - в любовта...Четвърти се втурват във вихъра на купоните и флиртовете и живеят, за да вкусят с пълна сила уханието на разкоша, на предметите, на красотите...Всички обаче търсим щастието. Достигнем ли го, значи сме живяли добре. Аз лично живея, за да обичам, за да давам нещо от себе си на другите, за да се развивам и да се осъвършенствам. Надявам се да успея да постигна нещо значимо в тоя живот, да не си остана само с мечтите и вечните планове, а отвътре да съм празна и накичена с провали...
Не знам откъде идвам...Не знам накъде отивам! Знам само едно - искам да бъда щастлива вървейки по пътя, който поема. Накъдето и да води, искам да почувствам със сърцето си, че това е моя път, че това е моя избор, че не следвам нечия чужда карта, а рисувам своята собствена съдба...Дори да се изгубя, дори да падна или да попадна в лабиринт, искам това да е МОЯ личен път...Само така мога да достигна до заветната си цел.

Бунтар
12-27-2006, 19:08
Кои сте вие? Един смотан пубер, чиято социопатия и останките от един мироглед, грижливо създаден от родителите му и разбит от реалността го държат далече от чумите по обществото.

Защо живеете? Защото мога.

Имате ли цели в живота към които се стремите? Да направя още една крачка напред.

Какво очаквате от живота? От живота не очаквам нищо. Така съм готов на всичко.

Каква е вашата роля на тази планета? Да се боря с гореспоменатите чуми.

...и можете ли да кажете "и аз съм дал нещо на света"? Аз само акъли мога да давам ;) Но мечтая един ден да бъда запомнен с това, че наистина съм допринесъл с нещо към... човешкото щастие, колкото и абстрактно да звучи.

А знаете ли откъде идвате? От една изолирана среда.

А знаете ли къде сте? В един свят, който се разпада.

А къде отивате? Опитвам се да вървя винаги напред.

E на, вижте ме - на 14 съм, а как философствам само не е истина :D Последвайте примера ми и се замислете...

Българче, поздравления за темата ;)