PDA

View Full Version : Топирване?



LifeIsPain^
12-26-2006, 19:51
Преди малко си направих косата с преса, а сега искам и да я топитам, но не знам точно как става този номер ... :oops: до колкото зная с гребен и лак за коса ??
Може ли малко помощ моляя Ви ? Обяснете ми :oops:

Eleonora
12-26-2006, 20:01
Топиране се казва
прави се с четка и сешоар :roll:

12-26-2006, 20:02
топирване :shock:

Вдигаш кичура нагоре и решиш надолу. (как само го обясних.. :lol: )

SweetBunny
12-26-2006, 20:22
имай в предвит, че е вредно...и косата изтънява много...
да не говорим колко трудно се сресва...
та за да я топираш...вземи гребенче с възможно най-гъсто разположени ..... ъъъъ ...... "гребенчета" :lol:

LifeIsPain
12-26-2006, 20:42
Топиране се казва
прави се с четка и сешоар :roll:

Как по точно става със сешуара

Joey Tempest
12-26-2006, 21:14
Казва се тУпиране.

Измислен начин за постигане на як обем, използван предимно от осемдесетарски рокзвезди. :D :-D :D :-D :) :P
Може да се прави със ситно гребенче или с пръсти. Прави се САМО на СУХА коса с НОРМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА. Ако го направиш на мокра и гореща коса, е почти сигурно, че парцалът, кайто ще се получи върху главата ти, няма да може да бъде разресан повече. Взема се кичур коса и се сресва наобратно. Оттам и английският термин 'backcombing'.
Сресването после обаче е трудно. Получават се възелчета, абе гадно е общо взето. Косата се накъсва, краищата зацъфтяват като есенни минзухарчета. (Траш!)
Общо взето ефектът е як, особено ако ти е по-суха косата. (Имам предвид суха като тип коса)
Успех с фризьорските експерименти!!! :-D :D :D

evil_lady_in_black
12-27-2006, 07:24
Казва се тУпиране.

Измислен начин за постигане на як обем, използван предимно от осемдесетарски рокзвезди. :D :-D :D :-D :) :P
Може да се прави със ситно гребенче или с пръсти. Прави се САМО на СУХА коса с НОРМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА. Ако го направиш на мокра и гореща коса, е почти сигурно, че парцалът, кайто ще се получи върху главата ти, няма да може да бъде разресан повече. Взема се кичур коса и се сресва наобратно. Оттам и английският термин 'backcombing'.
Сресването после обаче е трудно. Получават се възелчета, абе гадно е общо взето. Косата се накъсва, краищата зацъфтяват като есенни минзухарчета. (Траш!)
Общо взето ефектът е як, особено ако ти е по-суха косата. (Имам предвид суха като тип коса)
Успех с фризьорските експерименти!!! :-D :D :D
това беше най-точното определение =D>