PDA

View Full Version : Lud Li Sam?



MoHTu
12-26-2006, 20:01
Kajete mi sbarkan li sam kakvo mi e :( na 20g sam a do sega ne sam imal priqtelka i ne sam pravil sex? nikoe gotino f-4e ne me iska nikoq absolutno nikoq:( Kvo da napravq omrazna mi tazi samota:(

GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 20:02
Ami promeni neshtov sebe si.Naprimer vynshnosta ti , haraktera , kompaniqta :) Spoks

BeBencEto
12-26-2006, 20:03
не те познавам като човек,за да кажа,какво точно ти има...ти знаеш това най-добре..пък и предполагам имаш приятели..помоли ги да ти покажат грешките...

Shadow_Walker
12-26-2006, 20:11
Излизай повече с приятелите си, запознай се с нови хора, промени това, което смташ, че ти пречи в общуването с момичетата.А и като си харесаш някоя флиртувай с нея и не се отказвай лесно.

MoHTu
12-26-2006, 20:15
e az ako znaeh kav mi e problema 6tqh da si imam f-4e . No da ni6to nerazbiram ni6to ot f i kak da flirtuvam:( I kakvo da promenq v van6nosta si

GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 20:18
Oblichai se moderno

MoHTu
12-26-2006, 20:22
mi to az si se obli4am g/d hubavo:)

GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 20:23
E nali se seshtash, posledna moda drehi , pricheska , super qka kompaniq i t.n.

12-26-2006, 20:30
ми ако не ти липсват половината зъби... ако не ти е мазна косата.. ако не приличаш на чудовище от някав ужас... ако не обличаш дрехите на майка си.. ако не я питаш: мамо вече сам голям може ли и аз да нося сутиен?!?.. в такъв случай с ръка на сърце бих казал, че просто имаш неправилен подход.. почни да се чувстваш добре когато общуваш с момичета.. общувай с възможно повече.. нека това те забавлява.. като за начало просто трябва да се отпуснеш и хората около теб ще го забележат веднага.. завържи повече приятелства това неимуверно ще ти вдигне самочувствието... \:D/ :-({|= [-X ](*,) :arrow: [-o<

kefish_bs
12-26-2006, 20:48
zdravei lice,4estita koleda-mnogo zdrave,6tastie lubov pari i vsi4ko koeto si pojelae6 da ti se sbydne.6te ti dam primer s men predi i az bqh taka nqamah priqtelka dosta vreme i re6ih da se zapitam sam sebe si kakvo ne e v red men za6to drugite imat a az ne.Makar 4e ne me prevyzhojdat s ni6to a imat.I re6ih leka po leka zapo4nah da promenqm ne6ta v sebe si koito mislq 4e mi pre4at da imam priqtelka.Ne se haresvah tqloto po4nah fitnes pluvane i sega sled godini sym dovolen pove4e samo4uvstvie i leka po leka zapo4nah da imam priqtelki iskam da ti kaja.Che tova da hodi6 s po qka kompaniq nqma da promeni ne6to ako momi4eto ne te haresa ako 6te da si s nai markovite drehi pak 6te si sam.Razbira6 li me lek.Mislq 4e ti obqsnih dano da si vzel pone malko pouka ot tova davam primer s men az sym malko po malyk ot teb na 19 i polovina sym.

mrsy
12-26-2006, 20:51
Доста си луд щом пишеш във форума да се оплакваш, а не си търсиш момиче. И запомни :) "На Коледа стават чудеса" :lol: :lol: Сега ти е времето :roll:

vvs_go
12-26-2006, 21:15
намали си само4увствието тва ти е проблема

12-26-2006, 21:43
намали си само4увствието тва ти е проблема
xaax дааа давай намали си самочувствието и направо мадамите ще ти тичат подир гъза :D :-D хах нищо лично ама по голяма глупост не бях чувал ::: ::: както и да е... а относно лудия пич... ми погледни 3-4 поста по нагоре :wink:

Talisman
12-26-2006, 22:08
Mi ako van6nostta ne e problem.. na4i ne6to v haraktera ti kuca.. promeni go :---)

Lambo
12-26-2006, 22:10
И какво като нямаш приятелка? Това ли ти е най-големия проблем? Човек гледай си живота, уреди си всичко, оптимизирай се, стреми се да бъдеш по-добър, а момичетата сами ще дойдат. Знам, че е кофти да си самотен и мн добре те разбирам (и аз съм го преживял тва чувство мн пъти), но повярвай ми точно като се притесняваш и си казваш "тряя си намеря приятелка, писна ми от самотата, (и като си харесаш някоя) оо да тва е момичето трябва да стане с нея".... до никъде няма да стигнеш така, гледай си живота и приятелите, гледай винаги да ти е кеф и сичко ще е 6. Момичетата далеч не са най-важното в живота...