PDA

View Full Version : Problem s antivirusna



Sladkata_Nansi
12-26-2006, 20:37
Abe hora predi vreme biah s edna antivirusna Avg free edition, ama mi izliza6e saob6tenie, 4e 6te q preustanoviavat i az re6ih da ia iztria, OBA4E kato ia iztrih i vseki pat pri startirane na kompa mi izliza niakvo saob6tenie i triabva da natisna niakoi klavi6 3 pati, za da prodalji da mi startira kompa.I uj iztrih vsi4ki failove na avg ama mai ima o6te ne6to ili problema e ot drugade znam li...Niakoi da mi pomogne ili naso4i :-k

I o6te eidn vapros-predi vreme si biah lepnala password na kompa ta kato startiram da ne vlizam napravo,a parvo da si pi6a parolkata,ama se probvah da ia mahna sled tova,da ama ne stava!Maham parolata,oba4e kato kompa mi zarejda i tozi prozorec pak mi izliza i natiskam Cancel i se zatvaria bez da pi6a parola,no dokato ne natisna Cancel ne prodaljava zarejdaneto!S edna duma ne moga da 6trakna kompa ot kop4eto i da mi zaredi napravo.Triabva da stoia do nego i da natiskam 3 pati niakoi klavi6 zaradi AVG i da zatvariam prozorec za password :smt010 Abe ujas! HELP! [-o<

Composure
12-26-2006, 20:39
Старт => настройки => контролен панел => адд ремове програмс -> и махни тая програма щото до колкот разбрах си истрила само файловете :)

Composure
12-26-2006, 20:41
бтв за вторият вапрос мисля че някой знае тук 100% но до утре сутрин ако не са ти казали ще прочета как става и ще ти обесня :)

naikki
12-27-2006, 06:43
бтв за вторият вапрос мисля че някой знае тук 100% но до утре сутрин ако не са ти казали ще прочета как става и ще ти обесня :)

Само да ти кажа че тая пичка е със Win98 :-)
Ако знаеш как - помогни и, аз такова нещо съм виждал и чувал само в приказките :-) за щастие никога не съм се cблъсквал с него :-)

Sladkata_Nansi
12-27-2006, 07:55
Старт => настройки => контролен панел => адд ремове програмс -> и махни тая програма щото до колкот разбрах си истрила само файловете :)
Ami taka sam go kazala,ama az i ot add/remove sam ia mahnala,no vse taq!Pak e sa6tata rabota!Ne znam ot kvo moje da e :-k I mai naistina sam propusnala da kaja,4e sam s Windows 98.Ako moje6 da pomogne6 pone za edinia problem :smt008

iskamTe_vednaga
12-27-2006, 13:38
специално за антивирусната с която си била съм чувала че има бъъгг и остават някой файлове или нещо такова.
Една приятелка беше с тая антивирусна и си преинсталира ПС то и нещата се оправиха :|

Sladkata_Nansi
12-27-2006, 18:59
специално за антивирусната с която си била съм чувала че има бъъгг и остават някой файлове или нещо такова.
Една приятелка беше с тая антивирусна и си преинсталира ПС то и нещата се оправиха :|
Ei nedei taka :smt010 Niamam namerenie da go preinstaliram!Ako ima nqkav variant ok,ako ne trqa taka da stoi!Ko da go pravq!

Composure
12-27-2006, 20:23
специално за антивирусната с която си била съм чувала че има бъъгг и остават някой файлове или нещо такова.
Една приятелка беше с тая антивирусна и си преинсталира ПС то и нещата се оправиха :|
Ei nedei taka :smt010 Niamam namerenie da go preinstaliram!Ako ima nqkav variant ok,ako ne trqa taka da stoi!Ko da go pravq!

излагаш се това 98 е антика :) сложи си нещо хп ала бала :)

PhoenixXx
12-27-2006, 20:59
start->run
пишеш msconfig
отиваш на startup
намираш AVG free илии нещо подобно което е останало махаш му отметката -> ок -> рестарт

пп не бутай нищо от другите настройкии и не махай нищо което не знаеш !

Sladkata_Nansi
12-27-2006, 21:25
специално за антивирусната с която си била съм чувала че има бъъгг и остават някой файлове или нещо такова.
Една приятелка беше с тая антивирусна и си преинсталира ПС то и нещата се оправиха :|
Ei nedei taka :smt010 Niamam namerenie da go preinstaliram!Ako ima nqkav variant ok,ako ne trqa taka da stoi!Ko da go pravq!

излагаш се това 98 е антика :) сложи си нещо хп ала бала :)
Ami kato si smenia kompa i windowsa 6te si smenia ;) Sega sam s 98 za6toto kompa mi iziskva tova :lol:

Sladkata_Nansi
12-27-2006, 21:31
start->run
пишеш msconfig
отиваш на startup
намираш AVG free илии нещо подобно което е останало махаш му отметката -> ок -> рестарт

пп не бутай нищо от другите настройкии и не махай нищо което не знаеш !
E dobre de-tam kato otida na startup i mi dava failove i otmetki :-k Namerih 3 faila na tva tapo avg,ama kak da gi iztria-mahnah samo otmetkite i tva e!tai li?

PhoenixXx
12-27-2006, 21:32
да

Sladkata_Nansi
12-27-2006, 21:54
даTo da ,ama ne stava!Uj gi iztrih,ama kato restnah pak sa6toto :smt010 Eto vij sega ko mi dava kato go restna i dokato ne natisna niakoi klavi6 3 pati ne prodaljava startiraneto:

Cannot find a device file that may be needed to run Windows or a Windows registry or system.ini file refers to this device file,but the device file no longer exists.

If you deleted this file on purpose,try uninstalling the associated application using its uninstall or setup program.

If you still want to use the application associated with this device file,try reinstalling that application to replace the missing file

Press a key to continue.
Sled koeto trqa da natisna klavi64e 3 pati :-k

PhoenixXx
12-27-2006, 22:03
ти програмата uninstallna ли я или я del-на ?

Sladkata_Nansi
12-28-2006, 07:54
Mi del-nah q 8-[ Az posle se usetih,ama tva e!4udih se dali da ne ia instaliram nanovo i posle da q uninstall-na :-k

PhoenixXx
12-28-2006, 08:11
ми така пише ... пробвай

Sladkata_Nansi
12-28-2006, 11:02
ми така пише ... пробвай
Kvo da probvam? :?

PhoenixXx
12-28-2006, 15:36
4udih se dali da ne ia instaliram nanovo i posle da q uninstall-na :-k

Sladkata_Nansi
12-28-2006, 19:22
4udih se dali da ne ia instaliram nanovo i posle da q uninstall-na :-k
Mersi mnogo-6te vidia sega kakvo moga da napravia!
A otnosno parolkata ima6 li ideika ot kvo moje da e :-k
Stavam nahalna,ama vijdam,4e mu 4atka6 :smt058

Sladkata_Nansi
12-28-2006, 19:31
Takmo gledam tuka ot saita da si ia drapna,ama ima nqkva nova vesria i uj pi6e,4e e mnogo dobra!Pak starata ia niama-iavno sa ia obnovili!4udia se dali da ne drapna taia versia i da si mi stoi ili da ia drapna i da probvam da ia deinstallna :-k

PhoenixXx
12-28-2006, 21:45
4udih se dali da ne ia instaliram nanovo i posle da q uninstall-na :-k
Mersi mnogo-6te vidia sega kakvo moga da napravia!
A otnosno parolkata ima6 li ideika ot kvo moje da e :-k
Stavam nahalna,ama vijdam,4e mu 4atka6 :smt058
ми за паролката незнам и аз ... не съм ползвал 98 от доста одавна ии нямам наблизо никъде да разцъкам :| sry

PhoenixXx
12-28-2006, 21:48
Takmo gledam tuka ot saita da si ia drapna,ama ima nqkva nova vesria i uj pi6e,4e e mnogo dobra!Pak starata ia niama-iavno sa ia obnovili!4udia se dali da ne drapna taia versia i da si mi stoi ili da ia drapna i da probvam da ia deinstallna :-k
по добре пробвай със старата ... потърси нея някъде из нета ... ако не я намериш пробвай новата ...
и ако слагаш нова антивирусна не слагай AVG ... нищо не лови ... а компа ти е слабичак така че най добре си сложи nod32 - той е лек и горе-долу добър .

Sladkata_Nansi
12-29-2006, 09:44
Takmo gledam tuka ot saita da si ia drapna,ama ima nqkva nova vesria i uj pi6e,4e e mnogo dobra!Pak starata ia niama-iavno sa ia obnovili!4udia se dali da ne drapna taia versia i da si mi stoi ili da ia drapna i da probvam da ia deinstallna :-k
по добре пробвай със старата ... потърси нея някъде из нета ... ако не я намериш пробвай новата ...
и ако слагаш нова антивирусна не слагай AVG ... нищо не лови ... а компа ти е слабичак така че най добре си сложи nod32 - той е лек и горе-долу добър .
tctc instalirah novata versia,4e stara niama6e i sega iskam da ia deinstallna ama niama deinstall nikade :? basiiiiiiiiiiiiiiiii niama opravia