PDA

View Full Version : Antivirusnata - Panda



GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 21:41
Antivirusnata programa PANDA dobra li e ? Kakvo e mnenieto vi za neq?

Composure
12-26-2006, 21:44
незнам за пандата ама ти препоръчвам сумантек :)

12-26-2006, 21:50
Panda v nikakav sluchai!!!!!!!! Kazvat che e dobra no az lichno si imah problemi s neq zatova go kazvam! Znachi, kato za nachalo pandata mnogo ogranichava dostapa do internet, men lichno ne me pusna v chata na abv....posle ako eventualno reshish sled vreme da q mahnesh nqma da mojesh bez chujda namesa, zashtoto pandata e edna ot programite koito se mahat samo sas druga programa ako opitash ti sam/a da si q mahnesh nqma da uspeesh na palno....
tova beshe moeto mnenie ne sam sigurna che pri vsichki e taka, prosto pri men taka stana... :!:
:( :( :(

iskamTe_vednaga
12-27-2006, 14:46
панда не е надежна! слагай nod32 ! :mrgreen: тя ще ти е напълно достатъчна за домашно ползване

PhoenixXx
12-27-2006, 22:22
nod 32 пъък е толкова надеждна ... каквото иска влиза ... антивирусна която да не ти пусне нито 1 вирус няма ... сядал съм на комп с kaspersky и 4000 вируса ... - и той не е мн надежден ... а пандата улавяя доста от вирусчетата ии става ... обаче е мн тежка ...

InHell
12-28-2006, 17:55
Пандата е някаква пародия, имах си вземане-даване с нея преди време. Не знам коя антивирусна е добра, но съм с 2004 на нортън, с редовно ъп ту дейт дефиниции и проблеми нямам. Естествено, човек трябва и да си има представа от какво да се пази.

PhoenixXx
12-28-2006, 22:50
Пандата е някаква пародия, имах си вземане-даване с нея преди време. Не знам коя антивирусна е добра, но съм с 2004 на нортън, с редовно ъп ту дейт дефиниции и проблеми нямам. Естествено, човек трябва и да си има представа от какво да се пази.
проблеми нямаш ... за сега ...

InHell
12-29-2006, 15:42
проблеми нямаш ... за сега ...

Хъхъ.........:) Защо си мислиш, че ще имам в бъдеще? Има една книжка като за начинаещи - "Little black book of computer viruses". Има описани доста неща в подробности. Можеш да я прочетеш ако искаш. След това се запитай дали горното ти изречение има смисъл? ;)

Гледам че си ми градски - може да ти обясня някои неща на кафе някой път :)

alkobalko
12-29-2006, 16:18
Нито Панда,нито Семантик. Или НОД 32 или Касперски.

PhoenixXx
12-29-2006, 22:26
проблеми нямаш ... за сега ...

Хъхъ.........:) Защо си мислиш, че ще имам в бъдеще? Има една книжка като за начинаещи - "Little black book of computer viruses". Има описани доста неща в подробности. Можеш да я прочетеш ако искаш. След това се запитай дали горното ти изречение има смисъл? ;)

Гледам че си ми градски - може да ти обясня някои неща на кафе някой път :)
авее хубу ще видим ... ай разцъкай се малко в astalavista.com да видим колко от вирусите ще ти хване ... :P hxah

InHell
12-30-2006, 10:21
Ти от къде мислиш си свалям кракове и SN!? От километри си личи когато нещо не е това, което пише :P