PDA

View Full Version : Приятели,купон ....



оги
12-26-2006, 22:54
Ми не че сам депресиран или нещо подобно ,но искам да попитам вече станах на 16 а нямам приятели така даго кажа хората с които ходя някаде на купон са главно от класа ми с тях излизам забавлявам се ,но мн рядко другите които познавам за "приятели" са просто е така за едното здрасти нз не излизам често както казах само с френдовете от класа ми ся примерно ако искам да отида да пия едно кафе нема с кой.Искам да попитам как да се самоусъзная ся ако тръгна с тия от квартала немаме общи случки нищо ако имате желание помогнете само аз ли сам в това положение или ....

П.С моля без спам в темата ако няма какво да добавите по добре непишете цинизми

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Devil`s little sister
12-26-2006, 23:04
какво можеш да направим ние ...
Казвам се Иванка приятно ае утре на кафе :lol:


просто тряя си по общителен....

yuHku
12-26-2006, 23:06
ми и аз с тея от кв ми вече съм на здравей здрасти щото те почнаха да движат с едни чалгари ( нищо лично) ма просто не ме кефат тея хора и така вече не излизам с тях а повече с тея от даскалотот ма напоследък се запознах с адски мн хора и не ми дреме че в кв понякога няма кфо да правя :) общувай с максимално мн хора и не се стеснявай мн важно чее тея от околните блокчета не са ти некфи фр за по кафе :) живее се :)

12-26-2006, 23:16
...не че искам де те засегна или обидя или нещо,ама...ти какво точно разбираш под *приятел* ми човек който познаваш с коjто имате общи преживявания да ходиде как то казвам за по едно кафе :)

PaSsioN_GiRL
12-27-2006, 07:33
Бъди по общителен..Дори със бармана на кафето моиш да станеш приятел ... :wink:

Бунтар
12-27-2006, 08:26
Сигурен ли си, че толкова са ти притрябвали приятели?

skate-more
12-27-2006, 08:27
аз съм адски притеснителен и оставям мен да ме заговорят освен ако човека не ми е симпатичен че аз да почна
между другото се сабирай с такива които на теб ти допадат и имате общ интерес!

12-27-2006, 11:32
Сигурен ли си, че толкова са ти притрябвали приятели?
да разбирасе човек без приятели е половин човек

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-27-2006, 11:43
Ами и аз съм така...всичкит е ми познати (не казвам приятели, защото не са такива) са от даскалото. А аз живея дооста далече от него, така, че ако ми се прииска да отида на кефенце или да маам гащи из квартала :lol: няма с кой. Много съм далече, за да ходя до даскалото а пък и те не могат да дойдат при мен. Във квартала също няма много на мойта възраст...

Но ти ако живееш близо до у-щето си няма никакъв проблем да ги викаш да си излизате. Ако обаче си като мен...запознай се с тези от твоя блок...от квартала, взез в някаква компания... и т.н :=)

12-27-2006, 11:46
Ми от моя блок деца няма :( от квартала са някви неме кефят :) абе дано нещата се нагласят някак :)

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-27-2006, 11:50
Значи си горе-долу като моя случай.. Излизай с онези от училище...хем ги познаваш по-добре хем с тях си ходил на купони. Ако пък не можеш...примирявай се да си киснеш в къщи :x :evil: което е гадно. Но да, дано по някакъв начин се оправи положението. :wink: :P :P

psycho_girl
12-27-2006, 14:23
Сигурен ли си, че толкова са ти притрябвали приятели?
да разбирасе човек без приятели е половин човек

m ne sum suglasna, moje6 prespokoino da si jivee6 samo s poznati, az pone taka pravq, nikoi ne znae vsi4ko za men, a i ne trqbva da znae, tva si e li4en jivot, izlizam si na kafenca, ligavq se s tqh, ama kvo nqma da pukna bez tqh

a po temata : ako si tolkova izpadnal vliza vuv forumi, 4atove ( mn glupavi raboti za men ) i se zapoznavai s novi hora izlizai s tqh na kafe

стаматов
12-27-2006, 15:41
Училище,квартал,чат ... Не това са възможностите.Събирай се с хора,с които имаш нещо общо,общност на интересите.Един мой човек си намери чудесни приятели,когато се записа в БЧК.Хем благородна кауза,хем свестни връстници,хем забавно.Давам го просто за пример.Има и други възможности,зависи от наклонностите ти

12-27-2006, 16:51
taka e 6te se opravq nqkak ama az ne tolkova 4e mi e pritrqbvalo ama se 4udeh dali e pravilno 6te se naglasi vs nqkak :) prosto mojebi i do nqkade iskah da spodelq s nqkogo

kati_0513
12-27-2006, 17:27
Аз също нямам приятели, чак до толкова близки, че да съм постоянно с тях- например. С всичките ми познати сме на Здравей- Здрасти и толкова, не ми трябват отрепките от квартала или боклуците от класа ми...

black_boy
12-27-2006, 17:35
Kakvo o4akva6 da postigne6 s temata?Trqbva sam da napravi6 ne6to!Nqma
da doide gospodin "Priqtelski" na vratata i da ti kaje are da stanem priqteli!

koalka
12-27-2006, 18:46
Еми щом смяташ, че нямаш допирни точки с тези от квартала, не излизай с тях, въпреки че не ги познаваш толкова добре...незнам, ти си решаваш.Ами, ако искаш да отидеш на кафе се обади на някой от класа, нали с тях излизаш?

12-27-2006, 18:56
ако некои от класа веднага ще доиде ама нз неми се иска някои от квартала нещо нз