PDA

View Full Version : Priqtelka....



enrike_sf
12-26-2006, 23:30
Eto kakva e moqta drama.Nai-setne namerih mqsto kadeo 6te si izleq du6ata i moje bi 6te namerq savet...

Ta az sym vliuben v moje bi nai-nepravilniqt 4ovek na celiqt svqt-moqta nai-dobra priqtelka.Problemyt e 4e s neq se poznavame ot okolo godina i prez tova vreme sme stanali prekaleno dobri priqteli.Drugiqt problem e 4e tq neprekysnato polu4ava predlojeniq ot drugi mom4eta i t.n...No moje bi nai-gadnoto e 4e tq me 4uvstva edinstvno kato svoi mn.dobyr priqtel,edva li ne kato brat.Mnogo pyti sym si misli 4e dori i za sekunda razbere,kakvi sa moite 4uvstva kym neq,vsi4ko 6te se promeni.No az sym strahlivec.Strah me e da priznaq kakvo 4uvstvam,zatova vie ste edinstvenite hora,koito znaqt za tazi istoriq(ne sym kazal dori i na nai-dobriqt si priqtel).Molq vi iskam razcionalen syvet ot hora s opit,ili takiva popadali v podobna situaciq...

P.P.Naistina e obi4am MNOGO...

koalka
12-27-2006, 07:37
Няма нужда да пускаш темата няколко пъти!

12-27-2006, 08:00
най-добре е да и кажеш за чувствата си нали сте приятели..тя ще те разбере и би трябвало ако не изпитва същото да се опита да ти го покаже по начин по който няма да те нарани...ако не значи не ти е истинска приятелка..просто седнете и поговорете като приятели..пък и ако не и каже6 тя няма как да разбере и да има някакъв резултат успех!!! :smt007

pussycat
12-27-2006, 09:44
най-добре е да и кажеш за чувствата си нали сте приятели..тя ще те разбере и би трябвало ако не изпитва същото да се опита да ти го покаже по начин по който няма да те нарани...ако не значи не ти е истинска приятелка..просто седнете и поговорете като приятели..пък и ако не и каже6 тя няма как да разбере и да има някакъв резултат успех!!! :smt007

I az sam saglasna. Az bqh v sa6tata situaciq samo 4e nai dobriqt mi priqtel me obi4a6e i az razbrah dosta kasno. Sega sme skarani i ne si govorim ot dosta vreme. Postoqnno me revnuva6e ot drugi mom4eta i nakraq se skarahme mn tapo zavar6i tova priqtelstvo. No po dobre pogovori s neq i 6te vidi6 kakvo 6te stane... uspeh! :-s

12-27-2006, 10:01
Eto kakva e moqta drama.Nai-setne namerih mqsto kadeo 6te si izleq du6ata i moje bi 6te namerq savet...

Ta az sym vliuben v moje bi nai-nepravilniqt 4ovek na celiqt svqt-moqta nai-dobra priqtelka.Problemyt e 4e s neq se poznavame ot okolo godina i prez tova vreme sme stanali prekaleno dobri priqteli.Drugiqt problem e 4e tq neprekysnato polu4ava predlojeniq ot drugi mom4eta i t.n...No moje bi nai-gadnoto e 4e tq me 4uvstva edinstvno kato svoi mn.dobyr priqtel,edva li ne kato brat.Mnogo pyti sym si misli 4e dori i za sekunda razbere,kakvi sa moite 4uvstva kym neq,vsi4ko 6te se promeni.No az sym strahlivec.Strah me e da priznaq kakvo 4uvstvam,zatova vie ste edinstvenite hora,koito znaqt za tazi istoriq(ne sym kazal dori i na nai-dobriqt si priqtel).Molq vi iskam razcionalen syvet ot hora s opit,ili takiva popadali v podobna situaciq...
аз съм в подобна ситуация,влюбен в най-добрата ми приятелка,но открих,че наистина е най-добре да й кажа всичко!Така трябва и да направиш,обясни й защо досега не си й казвал и т.н. Тя няма да те отблъсне
Сега с това момиче сме на някакво средно ниво и правя всичко за да разбере колко много много я обичам и да почувства нещо и тя!
Направи и ти така! Това е най-добрия избор! На Коледа стават чудеса :)

P.P.Naistina e obi4am MNOGO...

12-27-2006, 10:02
аз съм в подобна ситуация,влюбен в най-добрата ми приятелка,но открих,че наистина е най-добре да й кажа всичко!Така трябва и да направиш,обясни й защо досега не си й казвал и т.н. Тя няма да те отблъсне
Сега с това момиче сме на някакво средно ниво и правя всичко за да разбере колко много много я обичам и да почувства нещо и тя!
Направи и ти така! Това е най-добрия избор! На Коледа стават чудеса

SwEe7_F{P}
12-27-2006, 10:22
Milichak priznavam che polojenieto v koeto si se ozoval e ujasno...Az lichno sam ispadala v podobna situaciq no bqh ot drugata strana.Toest nai-dobirqt mi priqtel beshe vluben v men.Poznavahme se ot 5 godini nqkade...s drugi dumi ot kakto se pomnq.No v nego ne vijdah nishto poveche ot priqtel(pone do togava).Nai-golqmata mi greshka beshe,tova che (tai kato az mu kazvah vsichko) postoqno mu razkazvah za moqta "golqma i edinstvena" lubov.Mojete da si predstavite kak se e chuvstval toi...E v krai na smetka razbrah za chuvstvata mu,no edva kogato toi veche ne izpitvashe nishto kam men i imashe fr-ka v koqto beshe mn vluben...ili pone taka izglejdashe.V posledstvie az zapochnah da go revnuvam ot neq.Neshto v men se obrushtashe kogato gi videh zaedno.I osuznah che sam privurzana do takava stepen kam tozi chovek,che i az sam zapozhnala da se vlubvam v nego.Zamislih se kolko mnogo neshta shte se promenqt ako go nqma...vsuhtnost te veche se bqha promenili zashtoto toi veche ne beshe samo moi,bqh izturvala shansa si.Razbrah che imam nujda ot tozi chovek...Che imam mnogo po golqma nujda ot nego ot kolkoto ot gorespomenatata "lubov" Za tova nedei da chakash nito sekunda poveche a i kaji za chuvstvata si.Ako tq ne gi spodeli pone znaesh che si opital.I ne misli che si zagubil...Shte zagubish ako produljavash da si mulchish ;) haide uspeh!I da razpravqsh kak e minalo :P

12-27-2006, 10:44
popadala sum v su6tata situaciq...to4no nai-dobriqt mi priqtel me obi4a6e i se opita da napravi vsi4ko vuzmojno ,za da go razbera,no sled kato mi kaza az go gledah gadno ,ne iskah da ob6tuvam s nego i ... ne iskah da go poznavam!cqlata lqtna vakanciq ne se vijdahme i nai-nakraq izleznahme s kompaniqta i vse edno ni6to ne se be6e slu4ilo.sega daje se smeem kato si spomnim kakvo be6e togava.
ta ako ti i kaje6, ako q poznava6 dostatu4no dobre 6te znae6 kakva 6te i e reakciqta.no v nikakuv slu4ai ne trabva da go razbira po e-mail ili ot nqkoi drug...ako iska6 da ima6 ne6to po-seriozno s neq po4vai da si q svalq6 ,a moje bi i go kaji v liceto taka kakto go 4uvstva6 puk sled tova vsi4ko zavisi ot neq!
aide kusmet ;)

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 11:32
Spored men trqbva da priznaesh chustvata si pred neq , zashtoto strahyt ne vodi do nikyde

naikki
12-27-2006, 12:37
Spored men trqbva da priznaesh chustvata si pred neq , zashtoto strahyt ne vodi do nikyde


Ти нямаш право на глас :-#

decu4ka
12-27-2006, 12:51
По-добре й кажи възможно е тя да изпитва същото ,но има вероярност тя да се отдръпне от теб ,което е кофти..:(

12-27-2006, 13:07
Кажи и, защото ще дойде момент, в който ще те е много яд! А ако тя те отблъсне, в смисъл такъв, че спре да ти обръща внимание и те заебе, ще ти стане ясно що за приятелка ти е била!